Topicul meu

  •  
    • 817 mesaje
    10 Oct 2014, 21:51
    0 0
    gabriela42 said:oo sa traiti ! eu cocktail non alcoolic , se poate ??/

     

    care mai e sensu'?? mai bine apa

  •  
    • 12208 mesaje
    11 Oct 2014, 15:19
    0 0
    navigi said:
    gabriela42 said:oo sa traiti ! eu cocktail non alcoolic , se poate ??/

     

    care mai e sensu'?? mai bine apa

     bine atunci un pepsic .... sau o cola cu gheata ...hmmm sau un dr Pepper imi place maxim ...

  •  
    • 7959 mesaje
    13 Oct 2014, 19:57
    0 0
    Bre, Igivane, iar disparusi?
  •  
    • 4419 mesaje
    13 Oct 2014, 21:15
    1 0
    White_Storm said:Bre, Igivane, iar disparusi?

     

    Mai, White!

    Desi m-am amuzat uneori la postarile lui, sincer lasa-l la "retineti si evitati", prea era libidinos pe forum. Isi etala tare voios, cunostintele in masturbare, mai ales ca avea cine sa ii tina isonul.
    Bleah  


    P.S Acum intre noi, crezi ca nick-urile noi au aparut degeaba?  

  •  
    • 7959 mesaje
    13 Oct 2014, 21:19
    1 0
    Hope93 said:
    White_Storm said:Bre, Igivane, iar disparusi?

     

    Mai, White!

    Desi m-am amuzat uneori la postarile lui, sincer lasa-l la "retineti si evitati", prea era libidinos pe forum. Isi etala tare voios, cunostintele in masturbare, mai ales ca avea cine sa ii tina isonul.
    Bleah  


    P.S Acum intre noi, crezi ca nick-urile noi au aparut degeaba?  

     Am mai scris candva si el a si spus. Unii fac pe nebunii doar pt a scarbii lumea care stramba din nas la orice. Altfel sunt tipi ok, limitati la vorbe grele si libidinoase.
    Despre nickurile noi pot sa-ti zic ca nu sunt ale lui, el nu se ascunde. Am  eu o parere ca este o eva, pe care nimeni nu o suporta si care avea ceva si cu tine, lately, nu e igivan.


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 13 Oct 2014, 21:23
  •  
    • 4419 mesaje
    13 Oct 2014, 21:23
    1 0
    Wihte, eu sunt cea care ia spus ca se maimutareste pe topicuri, exact ca o femeie, deci eu cred ca era o eva, grasa si urata, plina de frustrari, de aici si modul libidinos.

    Acest mesaj a fost editat de către Hope93: 13 Oct 2014, 21:23
  •  
    • 7959 mesaje
    13 Oct 2014, 21:27
    1 0
    Hope93 said:Wihte, eu sunt cea care ia spus ca se maimutareste pe topicuri, exact ca o femeie, deci eu cred ca era o eva, grasa si urata, plina de frustrari, de aici si modul libidinos.

     Nu, Igivan e un tip, are familie, e un tip ok, ca si Ponta, de altfel. Noile nick-uri sunt ale unei eve.

  •  
    • 4419 mesaje
    13 Oct 2014, 21:34
    0 0
    Aici pe forum fiecare poate fi ceea ce vrea...

    Hai sa fim seriosi, cati barbati au fost pe eva? Ai citit pe vreunul sa se ... in orice postare scrisa. Ptiu, sa fie la el acolo
  •  
    • 7959 mesaje
    13 Oct 2014, 22:29
    0 0
    Daca citesti cu atentie, o sa vezi cat difera stilul "railor" de pe eva si cel al noilor nick-uri. Te convingi tu.
  •  
    • 4419 mesaje
    13 Oct 2014, 22:33
    0 0
    White_Storm said:Daca citesti cu atentie, o sa vezi cat difera stilul "railor" de pe eva si cel al noilor nick-uri. Te convingi tu.

     

     ntz,ntz, ntz...am alte lucruri de facut


     

  •  
    • 7959 mesaje
    13 Oct 2014, 22:37
    0 0
    Hope93 said:
    White_Storm said:Daca citesti cu atentie, o sa vezi cat difera stilul "railor" de pe eva si cel al noilor nick-uri. Te convingi tu.

     

     ntz,ntz, ntz...am alte lucruri de facut


     

     Bravo tie.

  •  
    • 7 mesaje
    14 Oct 2014, 15:25
    2 0
    ce chestie! cand sa scriu si io ceva p-aci, un mesaj de toata fumusetea imi apare pe ecran si ma anunta ca am contul suspendat pe perioada nedefinita pentru trolling. pentru trolling!!!???
    acum scriu de la calculatorul unui prieten si ma uimesc. sau raman uimit. sau ma intreb ce de ula mea am facut un alt cont si am scris aici. sau pe cine a deranjat contul meu de sunt suspendat atata!!?
  •  
    • 7 mesaje
    14 Oct 2014, 15:38
    2 0
    iti multumesc uiat ca te gandesti la mine. insa dupa cum vezi si altii se gandesc la mine ca la o suspendare.
  •  
    • 7959 mesaje
    14 Oct 2014, 18:48
    0 0
    navigisecund said:iti multumesc uiat ca te gandesti la mine. insa dupa cum vezi si altii se gandesc la mine ca la o suspendare.

     Lasa tu, sa fi sanatos. Poate mai limitezi prostiile, ca sunt multe fete pudice.

  •  
    • 7959 mesaje
    15 Oct 2014, 18:10
    0 0
    Deh, pana la urma toate mor!
  •  
    • 24 mesaje
    16 Oct 2014, 11:40
    3 0
    navigisecund said:ce chestie! cand sa scriu si io ceva p-aci, un mesaj de toata fumusetea imi apare pe ecran si ma anunta ca am contul suspendat pe perioada nedefinita pentru trolling. pentru trolling!!!???
    acum scriu de la calculatorul unui prieten si ma uimesc. sau raman uimit. sau ma intreb ce de ula mea am facut un alt cont si am scris aici. sau pe cine a deranjat contul meu de sunt suspendat atata!!?

     
    Bai, aici e ca in codru. Te suspenda din orice. Dar nu renuntam! 

  •  
    • 12208 mesaje
    16 Oct 2014, 12:10
    1 0
    Ei nu suntem toti la fel nici pe forum nici in viata si din aceasta diversitate iese pana la urma un lucru bun , caci de am fi identici chiar ar fi plictisitor! Fiecare om are dreptul sa fie cine este el sau ceea ce posteaza . Dar nimeni nu reactioneaza urat de bine , asta pot sa o afirm in cunostinta de cauaza ! Daca vrei sa nu te cobori si sa nu raspunzi la acuzatiile nefondate sau pur si simplu la injuriieste doar alegerea ta .E SIMPLU SA TE SUPERI SI SA SARI IN SUS DAR AR FI FORUMUL DOAR O SCENA DE LUPTE!
    Acest mesaj a fost editat de către gabriela42: 16 Oct 2014, 12:12
  •  
    • 7959 mesaje
    16 Oct 2014, 17:16
    0 0
    ZanardiSecund said:
    navigisecund said:ce chestie! cand sa scriu si io ceva p-aci, un mesaj de toata fumusetea imi apare pe ecran si ma anunta ca am contul suspendat pe perioada nedefinita pentru trolling. pentru trolling!!!???
    acum scriu de la calculatorul unui prieten si ma uimesc. sau raman uimit. sau ma intreb ce de ula mea am facut un alt cont si am scris aici. sau pe cine a deranjat contul meu de sunt suspendat atata!!?

     
    Bai, aici e ca in codru. Te suspenda din orice. Dar nu renuntam! 

     Bai, aici nu e ca in codru. Te baneaza ca esti prea... sincer. Mai delicat, domnule, va rog!

  •  
    • 12208 mesaje
    16 Oct 2014, 17:19
    0 0
    alintatulimbuibat said:Ny stiu altii cum sunt dar io cand vad atata neintelegere, parca imi vine sa mai postez. Doar asa sa fac in ciuda la alti. Vorba aia, nu latra cainii cand vor caii. Parca..
    .

     se zice "ursu' trece cainii latra" , si nu mor caii cand vor cainii !  ne zici si noua cu ce esti imbuibat ca alintat se vede cu ochiul liber ?/

  •  
    • 12208 mesaje
    16 Oct 2014, 17:28
    0 1
    buna eu am pastrav la copt si mamaliga in tuci bolboroseste merge o bere rece stella artois cu usturoiul aferent pestelui ....???e buna calzonne , ce bei ??