Topicul meu

  •  
    • 817 mesaje
    7 Oct 2014, 12:53
    0 0
    gabriela42 said:si mie mi-au disparut ... eii o fi corupt ...??

     
    heeei, cum poti sa spui asa ceva !!?
    nu cred, ci doar mai sterge din ele ca sa faca loc la altele  

  •  
    • 12208 mesaje
    7 Oct 2014, 12:56
    0 0
    navigi said:
    gabriela42 said:si mie mi-au disparut ... eii o fi corupt ...??

     
    heeei, cum poti sa spui asa ceva !!?
    nu cred, ci doar mai sterge din ele ca sa faca loc la altele  

     da sa stii tu ... la asta nu m-am gandit .....bine ca mi-ai spus ca nu stiam ce sa cred

  •  
    • 817 mesaje
    7 Oct 2014, 20:28
    0 0
    ma gandeam sa nu las sa se depuna praful pe el. din cand in cand sa mai dau cu spray de mobila.
  •  
    • 12208 mesaje
    7 Oct 2014, 20:29
    0 0
    sigur ca da !
  •  
    • 817 mesaje
    7 Oct 2014, 21:40
    1 1
    navigi said:priveam hamesit spre degetele ce se miscau lent peste piersicuta ei.  abia daca-i distingeam fata si mi-as fi dorit sa-i vad ochii, stalucirea lor, acel licar al poftei trupesti. dar ma multumea sa-i vada degetele rascolind petecul de placere.
    - vreau sa o vad mai aproape.
    i-am tinut camera chiar pe cap  si parca-i simteam degetle cum se miscau mai ritmate, cum gemetele ei se ridicau in intensitate.
    - misca putin din el, ca si cum ai intra in mine, plimba-ti mana pe el, ca si cum ar intra in mine.
     din nou  ma conformam docil dorintelor ei, eram aproape sclav.
     am inceput sa-mi ridic fesele pe scaun, sa impung aerul cu capul lui iar in timpul asta ii spuneam ce fac, ii spuneam cu scula mea se misca incet in pantecul ei cald, fierbinte.... 

     

     

    pentru ca e liniste, m-am gandit sa reiau povestire.

    ..au urmat cateva minute bune in care ne-am privit , ne-am admirat degetele jucause  si  ne-am spus cuvinte calde sufletului: draga mea, esti frumoasa.

     cert e ca  in momentele de suspans maxim , asermenea cuvinte nu-si prea gasesc rostul. nu sunt adeptul cuvintelor murdare in aproppierea orgasmului pentru a sporii intensitate  dar parca nici cuvinte siropoase nu intra in joc.

    un "te iubesc ...ute-ma adanc"  merge.  o combinatie merge de minune.

    insa fiecare femeie este unica si fiecare femeie isi are stilul ei de a face dragoste. am intalnit femei care radau cand aveau orgasm. si nu un ras din acela "hihi hihi", ci  ras cu pofta, ca o descarcare, ca o extensie minunata a orgasmului.

  •  
    • 817 mesaje
    7 Oct 2014, 23:26
    0 0
    noapte buna tuturor. chiar si tie erica

    Acest mesaj a fost editat de către navigi: 7 Oct 2014, 23:27
  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 07:15
    2 0
    Io nu mai pot cu cretinii astia. Pur si simplu nu mai pot. Singurul lor motiv pentru care sunt aici e sa paraziteze forumul. Sunt exact ca niste balegi trantite in drum si alta solutie decat sa le ocolesc nu vad. N-au decat sa-si fluture ce tentative de organe vor si sa arunce dupa mine cu ce le pica in mana (in general, tot organul respectiv, ca alta ocupatie nu par sa aiba), sunt prea imputiti ca sa merite vreun pic de atentie. 


    am o dilema matinala, care se prelungeste de ceva timp si nu-mi da pace. ba chiar nu pot sa dorm.
    cum poate un om aflat intr-o situatie delicata cu al sau copil in suferinta, sa scoata asemenea cuvinte? de mai sus.
    iar situatia nu este data de conjunctura curenta, nu. de cand am intrat pe forum, chiar si din vechi mesaje gasite pe topicuri reanimate, situatia era aceiasi. acelasi limbaj, aceiasi forma de exprimare pentru orice user care ii statea in cale.
     suferinta il face pe om mai bun, mai bland,  ii scoate latura buna in fata, indiferent cata rautate ai tine in tine.
    pe cand la ea este vorba de rautate pura, ca si cum nimic din viata ei nu-i sta in cale, ca si cum oameniii nu exista decat sa o enerveze pe ea.
    daca cineva poate sa explice acest fenomen, cu cea mai mare placere  plec de pe forum.
    Acest mesaj a fost editat de către navigi: 8 Oct 2014, 07:16
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 08:24
    0 0
    buna dimineata , o zi frumoasa tuturor !
  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 09:26
    0 0
    buna dimineata gabriela. sa te auda cel de sus si sa ma lase soarele macar o perioada, pana-n martie anu' viitor.
    si tu sa ai o zi frumoasa
  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 10:38
    0 0
    si tot astept o explicatie la dilema mea....si astept........si astept....si urechile mi-s luuungi....
    la prima explicatie logica a fenomenului, plec invartindu-ma de pe forum. si nu ma mai intorc. promit!! scapati de mine! serviciu contra serviciu.
  •  
    • 12208 mesaje
    8 Oct 2014, 10:58
    0 0
    de ce astepti tu o explicatie logica la o intrebare existentiala legata de sentimentele unor persoane ce traiesc in lumea virtuala cu fatade de carton pe facebook unde isi etaleaza zametele colgate si bronzul artificial...?
  •  
    • 817 mesaje
    8 Oct 2014, 11:52
    1 0
    gabriela42 said:de ce astepti tu o explicatie logica la o intrebare existentiala legata de sentimentele unor persoane ce traiesc in lumea virtuala cu fatade de carton pe facebook unde isi etaleaza zametele colgate si bronzul artificial...?

     
    pentru ca asa-i normal si logic.
    daca pana acum nu s-a gasit nimeni sa dea o explicatie inseamna ca lumea ma vrea.
    si io care vroiam sa plec oricum. baga-mi-as!! acu'  trebuie sa stau. 

  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 12:38
    1 0
    ah ce-mi place sa vad movuliu pe toate topicele!!
    si sunt absolut sigur ca exista cineva dincolo de monitor care gandeste : m-am saturat sa vad postari numai de la doi!! nu mai intru pe forum. ma duc la mama.
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 12:59
    0 0
    navigi said:ah ce-mi place sa vad movuliu pe toate topicele!!
    si sunt absolut sigur ca exista cineva dincolo de monitor care gandeste : m-am saturat sa vad postari numai de la doi!! nu mai intru pe forum. ma duc la mama.

     la ea ...? la mama natura ...http://antenastars.ro/star-magazin/roxana-ionescu-goala-in-dormitor-daca-patul-ar-avea-suflet-ar-fi-cel-mai-fericit-id5937.html

  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 13:05
    0 0
    ciner-i roxana ionescu????????
  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 13:28
    0 0
    mama natura= visul oricarui barbat ...
  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 13:30
    0 0
    visul meu este nuti. nu-ti place, nu te uiti
    nuti udrea........mmmmmm!!
  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 13:33
    1 0
    navigi said:ah ce-mi place sa vad movuliu pe toate topicele!!
    si sunt absolut sigur ca exista cineva dincolo de monitor care gandeste : m-am saturat sa vad postari numai de la doi!! nu mai intru pe forum. ma duc la mama.

     

    si dupa cum spuneam, avem prima castigatoare!!
    uraaa!
    oana domino primeste premiul pentru cea mai  rapida folositoare a expresie : m-am saturat sa vad aceleasi profile postad!!
    ura ura ura!! 

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 13:36
    0 0
    navigi said:visul meu este nuti. nu-ti place, nu te uiti
    nuti udrea........mmmmmm!!

    zici asa ca nu ai vazut-o ...de apoape .....http://www.cancan.ro/showbiz/showbiz-intern/singura-dar-nu-si-disponibila-roxana-ionescu-si-a-aratat-formele-la-malul-marii-insa-iubitul-nu-a-fost-prin-preajma 

  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 16:20
    1 0
    nu incerca sa ma tii departe de nuti!!