Intrebare concurs:"Ai citit vreodata horoscopul si de ce ai facu

  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 15:51
    0 0
    Da.Pentru a vedea ce spun astrele si daca spun adevarul:)
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 16:03
    0 0
    Il citesc rareori . In special atunci cand realizez sau dimpotriva nu realizez ce-mi propun . Atunci devin curioasa sa vad daca horoscopul prevestea ceva in acest sens .
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 16:25
    0 0
    da am citit,uneori s-a intamplat sa mi se intample ceea ce scria,si il citesc din curiozitate.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 16:30
    0 1
    Citesc horoscopul in fiecare zi.De ce o fac?!...Pentru ca sunt curioasa sa vad ce scrie referitor la zodia mea si a altor persoane.Nu cred in horoscopul care apare in ziare.Cred in astrologie, deci si in horoscopul real.Asta nu inseamna ca ma iau dupa ce scrie in horoscop,dar fiecare persoana se poate regasi in zodii.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 16:33
    0 1
    Da! Prima data l-am citit din curiozitate, apoi cand am sesizat ca uneori mi se potriveste si alteori chiar asa mi s-a intamplat precum imi scria in horoscop, am inceput sa cred putin in el. Si mai credin caracteristile generale ale zodiilor care in mare parte se potrivesc ascendentilor si daca vreau sa inteleg intr-o oarecare masura caracterul ori comportamentul oamenilor, in mare parte gasesc in horoscop raspunsuri.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 16:42
    0 0
    Il citesc rareori pentru amuzament . Din pacate nu fac parte dintre fericitii care isi pot ghida activitatea zilnica dupa horoscop .
  •  
    6 Nov 2009, 17:15
    0 1
    citesc horoscopul in fiecare zi,asa m-am obisnuit sa vad ce imi mai rezerva astrele.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 17:54
    0 0
    Da, am citit horoscopul. Uneori l-am citit inainte de a incepe ziua ca sa vad cam cum imi va merge, alteori in ziua respectiva, daca intervenea ceva important si trebuia sa iau o decizie, sau dupa ce a trecut ziua ca sa vad cat din ce se scrie in horoscop s-a adeverit.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 18:20
    0 0
    am citit horoscopul de mai multe ori, la inceput din curiozitate, apoi pentru ca mi se pare ca multe preziceri se adeveresc
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 18:24
    0 0
    Da. Din obisnuinta.
  •  
    • 227 mesaje
    6 Nov 2009, 19:42
    0 0
    Dintotdeauna, si am facut-o pentru a stii ce imi pergatesc astrele, planetele, conjucturile, macar sa stiu, sa ma feresc, sa evit sau sa intampin, cu toate ca o accesare a mentalului colectiv al predictiei normale a horoscopului nu se realizeaza tot timpul de toata lumea.
  •  
    • 10 mesaje
    6 Nov 2009, 20:15
    0 0
    De obicei nu citesc horoscopul,dar ascult la tv sau radio.De ce?cred ca din lipsa de ocupatie sau cateodata am fost nevoita sa ascult,pentru ca si altii ascultau.
  •  
    • 1 mesaje
    6 Nov 2009, 20:19
    0 0
    Citesc horoscopul din curiozitate si de divertisment, mai ales cele zilnice care, cred eu, nu au o mare valoare. Horoscopul trebuie individualizat, respectand niste coordonate care caracterizeaza o persoana. Atunci valoarea lui creste si ne putem baza pe el, in sensul ca putem maximiza oportunitatile, sansele, avantajele astrelor.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 20:36
    0 0
    da il cistesc de cate ori am ocazia...din pura curiozitate:D
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 20:59
    0 0
    da, de curiozitate.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 21:00
    0 0
    Citesc in fiecare zi horoscopul si din curiozitate dar si pentru ca de multe ori mi se potriveste. Cateodata il citesc cand sunt plictisita si vreau sa-mi umplu timul cu ceva sau pur si simplu din amuzament.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 21:04
    0 0
    da, zilnic si mereu mi se intampla macar o parte din previziune
  •  
    • 11 mesaje
    6 Nov 2009, 22:39
    0 0
    da, de curiozitate.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 23:27
    0 0
    da , am citit de mai multe ori horoscopul deoarece eram curioasa sa vad daca mi se ve intampla ce scrie acolo, au fost dati in care mi s-a intamplat ce scria in horoscop.
  •  
    • 6 mesaje
    7 Nov 2009, 00:07
    0 0
    din curiozitate,nu cred in el