Intrebare concurs:"Ai citit vreodata horoscopul si de ce ai facu

  •  
    • 178 mesaje
    5 Nov 2009, 16:13
    3 0
    Intrebare concurs:"Ai citit vreodata horoscopul si de ce ai facut-o"
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 18:36
    2 2
    Din simpla curiozitate.
  •  
    • 4 mesaje
    5 Nov 2009, 18:44
    1 2
    sa vad ''ce ma asteapta''
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 19:24
    1 1
    citesc in fiecare zi horoscopul pentru a afla cat mai multe
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 19:37
    1 1
    Cine spune ca nu a citit macar o singura data in viata lui horoscop, minte. Motivele pot fi diverse, de la persoana la persoana. Eu una sunt interesata de horoscop.Unele predictii se potrivesc, dar cele mai multe nu. Dar totusi, il citesc, din curiozitate, si , de ce nu, uneori,din amuzament !
  •  
    • 1 mesaje
    5 Nov 2009, 20:25
    0 1
    Da...din curiozitate
  •  
    • 5 mesaje
    5 Nov 2009, 20:28
    3 1
    Am citit horoscopul pentru a vedea ce-mi rezerva astrele pentru ziua respectiva
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 20:39
    0 1
    Sigur ca am citit.Din curiozitate. Inca nu m-am hotarat sa cred in el..probabil doar atunci cand zice de bine..
  •  
    • 19 mesaje
    5 Nov 2009, 20:56
    0 2
    citesc horoscopul de fiecare data cand imi pica in mana doar din curiozitate dar imediat il uit!!!
  •  
    • 25 mesaje
    5 Nov 2009, 20:58
    0 2
    Citesc in mod constant horoscopul, nu cred neaparat ca toti racii se indragostesc in ziua in care zodiacul ii "ameninta" cu acest eveniment; am gasit mai degraba potriviri in caracteristicile generale si ma distreaza sa vad cate previziuni se adeveresc. Daca e de bine... ma straduiesc sa ma pliez, sa ma ridic la inaltimea horoscopului meu!
  •  
    • 5 mesaje
    5 Nov 2009, 21:21
    0 1
    il citesc zilnic de cuiozitate sa vada daca e adevarat ce se zice
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 21:31
    0 1
    il citesc destul de des,ca sa vad la ce sa ma astept
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 21:37
    0 1
    Il citesc zilnic deoarece sunt abonat si il primesc pe maill, imi place sa vad ca spun astrele despre mine in ziua respectiva.
  •  
    • 2 mesaje
    5 Nov 2009, 21:39
    0 1
    Da, il citesc zilnic din amuzament ptr. ca oricum sunt chestii generale. Primesc unul zilnic "elaborat" conform datelor mele natale... cu toate astea nu are vreo legatura cu mine dar asa cum am zis ma amuza si in nici u caz nu-mi ghidez viata dupa ce scrie la horoscop.
  •  
    • 1 mesaje
    5 Nov 2009, 21:52
    0 1
    Cred ca oricare dintre noi a citit macar o data horoscopul.Eu cred in el si recunosc ca il citesc aproape zilnic .Sunt interesata de compatibilitatile intre zodii -de multe ori chiar se potriveste cu realitatea ,si asta ma face sa citesc iar si iar.Uneori constati la sfarsit de zi ,ca s-a intamplat exact cum s-a prevazut .Citind des horoscopul am inceput sa cunosc despre om doar stiindu-i zodia .Stiu ca sagetatorul este nestatornic , ,scorpionul este foarte gelos ,fecioara (eu)-. foarte pretenţioasa urmăreste perfecţiunea şi criticâ tot ce există în jurul ei.(deci exact cum sunt eu )Voi nu va regasiti cand va cititi horoscopul?
  •  
    • 2 mesaje
    5 Nov 2009, 22:10
    0 1
    Cred ca citim horoscopul din curiozitate sau obisnuinta. Personal, primesc zilnic horoscopul pe mail, uneori cand am timp il citesc, dar nu cred ca am asteptat vreodata sa mi se intample ceea ce scria acolo. Subconstientul meu stie ca e ceva general si este imposibil ca toti berbecii sa plece in aceeasi zi intr-o calatorie, sau sa castige la loto. Marturisesc ca uneori iau aminte la ceea ce este recomandat in horoscop, de exemplu daca scrie ca este posibil sa ma cert cu cineva drag, fac tot posibilul sa evit acest lucru. Tine de fiecare in parte sa creada sau nu in horoscop, insa sunt convinsa ca sunt unele lucruri ce tin de zodii, ascendent, astri si altele care la un moment dat ne influenteaza viata.
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 22:25
    0 1
    Cu siguranta sunt multi printre noi care spun ca nu cred in horoscop si ce spune el..Dar de cele mai multe ori ne trezim citind acele randuri si simtim ca ne regasim..Eu personal citesc zilnic horoscopul,si o fac din curiozitate si poate chiar si din simpla obisnuita.
  •  
    • 0 mesaje
    5 Nov 2009, 22:53
    0 1
    Da, am citit, mai intai din curiozitate ZODIACUL si chiar m-am regasit in multe, iar acum citesc ocazional,horoscopul, caci sunt abonata si primesc zilnic informatii, chiar daca de cele mai multe ori le iau mai in gluma...si totusi...
  •  
    • 3 mesaje
    6 Nov 2009, 01:45
    0 0
    Il citesc zilnic, ca sa stiu ce ma asteapta!
  •  
    • 0 mesaje
    6 Nov 2009, 02:13
    0 0
    din curiozitate