Eu te-am iubit corect gramatical

  •  
    • 10816 mesaje
    3 Feb 2013, 22:06
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 4724 mesaje
    3 Feb 2013, 22:07
    2 3
    Seminte de bostan avem ! Cogeac ,guma turbo .. Hadi fetili !!!
  •  
    • 2529 mesaje
    3 Feb 2013, 22:07
    3 1
    _Eva said:
    I_have_a_dream said:

    gene, 1. fiindca miki e prietena cu mine si i-au fost adresate epitete, 2. fiindca altora le-au fost adresate epitete gratis, 3. fiindca am facut 2 ani de psiho si am citit mai multe carti de psiho decat iti poti tu imagina, si 4. ce-i cu visina asta de pe tort? ce nu e a buna cu tine? e prima oara ca te iei de mine far sa-ti fi zis tie personel nimic.


    miki, arata la fel de bine ca mine 1.90, 90 de kg, mers la sala, brunet,   okelari prada. nush ce cauta prin ro.

     


    te crezi bomba, I have?  esti proasta de bubui, da  

     

    OH NO....

    credeam ca doar mie mi se pare...

  •  
    • 10816 mesaje
    3 Feb 2013, 22:08
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7051 mesaje
    3 Feb 2013, 22:08
    9 1
    Regina_Neagra said:ah da sorel ....stiu....sa ma duc la cotetz sa nu fie nevoie sa sari peste garduri ocolindu-ma, asa cum te lauzi de ceva timp

    pai ca pleci sau stai mie imi e tot una. asa ca nu ai decat sa continui sa te amesteci cu pleava sau sa pleci din ea . oricum ca om esti zero si asta nu se schimba indiferent ce imagine de 2 lei iti afisezi pe aici.

     

     ceea ce vezi in mine , nu-i decat reflexia ta...eu n-as putea spune niciodata despre un om ca-i zero...asta-i diferenta dintre mine si tine

  •  
    • 8901 mesaje
    3 Feb 2013, 22:10
    0 0
    dalia05 said:
    mikizda said:Hai ca deja sa mor, o dam in patetisme. Ca Dream a spus ca e pretena cu mine, a fost facuta proasta. Sunt prietena si cu Mi, si cu Dil si cu multe altele. Da zau de nu se descurca si singure , fara ajutorul meu intr-o disputa.

     

     

    Miki, nu de-aia a facut-o Eva proasta . Daca se paruie cele doua, nu ma bag. Dar tin cu Dream, am si eu preferinte, nu ca _Eva mi-ar fi antipatica. Dar imi place mai mult Dream.

     

    P.S. A nu se intelege ca incurajez paruiala pe forum

     

      Se (re)fac echipele?!

      Bineee...eu plec la Antena 3 - sa-l (re)vad pe Cristoiu-cel-din-alte timpuri, reinventat acum la B1TV.

     Finalul meciului de aici il voi citi maine.

     Dar...la cate lovituri sub (sau suPT?? ) centura se practica...cred ca se va termina repede.

  •  
    • 2529 mesaje
    3 Feb 2013, 22:10
    0 1
    warmfreezer said:
    Mara77 said:sorell, modifica setarile la FB, sa nu vada ce postestezi decat prietenii nu si "prietenii" prietenilor

    warm, pula mea, am zis ca te ignor, dar ce semeni, aia aduni...

    nu mai baga frate in luptele tale si pe altii, ca nu esti nici mama nici tata lu' sorell

    sorell tu ai nevoie sa vorbeasca cineva in numele tau?

    eu am iesit de pe topicul asta, v-ati incrancenat ca dracu' si nu inteleg de ce

    doctor house

    good night 

     

    Cu putina rabdare ( ori decenta???) aflai ca si tatal lui sorell a murit asta vara de cancer...
    Plus, e o intreaga istorie cat se poate de emotionanta ascunsa in spatele acestei povesti.
    Desigur, atata timp cat evapunctro nu iti plateste, s-ar putea sa ai dreptate in a minimiza...

    Dar noa, nu am pretentia ca fiecare sa fie perfect...



     

     nimic nou, man... a mai facut-o, tot recent.

    asa ca,... nimic e nimic.

  •  
    • 2529 mesaje
    3 Feb 2013, 22:11
    0 1
    sorell said:
    Regina_Neagra said:ah da sorel ....stiu....sa ma duc la cotetz sa nu fie nevoie sa sari peste garduri ocolindu-ma, asa cum te lauzi de ceva timp

    pai ca pleci sau stai mie imi e tot una. asa ca nu ai decat sa continui sa te amesteci cu pleava sau sa pleci din ea . oricum ca om esti zero si asta nu se schimba indiferent ce imagine de 2 lei iti afisezi pe aici.

     

     ceea ce vezi in mine , nu-i decat reflexia ta...eu n-as putea spune niciodata despre un om ca-i zero...asta-i diferenta dintre mine si tine

     ai putea intelege si tu ca privitul insistent in oglinda mai joaca si feste...

  •  
    • 10816 mesaje
    3 Feb 2013, 22:12
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10876 mesaje
    3 Feb 2013, 22:12
    1 0
    Dal, ideea spalati dintii cu norvea era ca s-a spus ca tacerea e acceptare.Daca Dream a sarit spunad ca e pretena cu mine si pentru alte afirmatii fu facuta proasta, ce sens mai are sa sari sa ajuti pe cineva? Nu neaparat tacerea e acceptare, poate e pur si simplu scarba de a mai interveni
    Acest mesaj a fost editat de către mikizda: 3 Feb 2013, 22:14
  •  
    • 4724 mesaje
    3 Feb 2013, 22:15
    1 2
    penicyllin said:
    sorell said:
    Regina_Neagra said:ah da sorel ....stiu....sa ma duc la cotetz sa nu fie nevoie sa sari peste garduri ocolindu-ma, asa cum te lauzi de ceva timp

    pai ca pleci sau stai mie imi e tot una. asa ca nu ai decat sa continui sa te amesteci cu pleava sau sa pleci din ea . oricum ca om esti zero si asta nu se schimba indiferent ce imagine de 2 lei iti afisezi pe aici.

     

     ceea ce vezi in mine , nu-i decat reflexia ta...eu n-as putea spune niciodata despre un om ca-i zero...asta-i diferenta dintre mine si tine

     ai putea intelege si tu ca privitul insistent in oglinda mai joaca si feste...


    Cata Rujina pe epava de la Costinesti   

  •  
    • 8901 mesaje
    3 Feb 2013, 22:17
    1 0
    dalia05 said:Andrada, daca tot te uiti la Antena 3, lucru pe care eu nu pot sa-l fac ca-mi creste tensiunea, informeaza-ma si pe mine daca se sparge PNLul sau nu. Daca se sparge, de care parte te plasezi...Antonescu sau Tariceanu? Intrebarea e serioasa

     

     N-am auzit asta...poate, doar la B1TV se vehiculeaza "stirea", dar...stii cum e: nu mor caii, cand vor cainii.

     

    Oricum, stiu ca nu suporti Antena 3, insa puteai face o exceptie, cand fu emisiunea cu Draga Olteanu Matei, la Piatra Neamt. Gadea a tacut, ea a vorbit mult, merita urmarita. Or...poate, nu-ti place?

  •  
    • 4503 mesaje
    3 Feb 2013, 22:17
    4 0
    warmfreezer said:

    Cu putina rabdare ( ori decenta???) aflai ca si tatal lui sorell a murit asta vara de cancer...
    Plus, e o intreaga istorie cat se poate de emotionanta ascunsa in spatele acestei povesti.
    Desigur, atata timp cat evapunctro nu iti plateste, s-ar putea sa ai dreptate in a minimiza...

    Dar noa, nu am pretentia ca fiecare sa fie perfect...



     

     ca un baiat mare ce tot te lauzi ca esti, ar bine sa-ti asumi responsabilitatea propriilor fapte

    esti departe de a fi decent si ti-am mai spus asta deci nu mai incerca sa dai lectii de decenta altora

    ce legatura are o expresie destul de uzuala cu o poveste de viata?

    frate, esti paranoia si ai pierdut simtul realitatii... bea niste apa, fa un dus rece, trage-ti doua palme, ce crezi tu ca ar functiona, dar vezi ca esti don quijote, cauti pricina unde nu e


     

  •  
    • 2529 mesaje
    3 Feb 2013, 22:18
    0 0
    andrada86 said:
    dalia05 said:
    mikizda said:Hai ca deja sa mor, o dam in patetisme. Ca Dream a spus ca e pretena cu mine, a fost facuta proasta. Sunt prietena si cu Mi, si cu Dil si cu multe altele. Da zau de nu se descurca si singure , fara ajutorul meu intr-o disputa.

     

     

    Miki, nu de-aia a facut-o Eva proasta . Daca se paruie cele doua, nu ma bag. Dar tin cu Dream, am si eu preferinte, nu ca _Eva mi-ar fi antipatica. Dar imi place mai mult Dream.

     

    P.S. A nu se intelege ca incurajez paruiala pe forum

     

      Se (re)fac echipele?!

      Bineee...eu plec la Antena 3 - sa-l (re)vad pe Cristoiu-cel-din-alte timpuri, reinventat acum la B1TV.

     Finalul meciului de aici il voi citi maine.

     Dar...la cate lovituri sub (sau suPT?? ) centura se practica...cred ca se va termina repede.

     bun...  da' intai zici cu cine tii.

    ca sa stim ce si cum...))

  •  
    • 12819 mesaje
    3 Feb 2013, 22:20
    0 0
    dalia05 said:Tsunnami, din pacate seralul a fost desfiintat, cel putin la noi, de multi ani. Cea mai mare tampenie posibila

     
    ii raspunsesem andradei. si am vrut sa arat ca daca sistemul vroia asta, avea solutii.

  •  
    • 10816 mesaje
    3 Feb 2013, 22:20
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8901 mesaje
    3 Feb 2013, 22:21
    0 0
    Pai, nu spusei, mey? Cu Antena 3!!
    Te oftici??

  •  
    • 2529 mesaje
    3 Feb 2013, 22:24
    0 0
    andrada86 said:Pai, nu spusei, mey? Cu Antena 3!!
    Te oftici??

     haidi bre, n-o scalda.

    zi aciulea bisericutza, ca io tot dau bife.

    sa stiu scoru' la numaratoare..
    )
  •  
    • 2351 mesaje
    3 Feb 2013, 22:25
    1 0
    Nene, topicul asta despre iubire arata exact ca filmele cu Stan si Bran in care toata lumea se bate cu toata lumea.
    Si bataia asta trebuie sa fie echitabila. 
    Marte-n pesti v-a zapacit. Nu sunteti obisnuiti.


     
  •  
    • 4724 mesaje
    3 Feb 2013, 22:25
    1 1
    Regina sau Rujina sau rugina sau ?