Un apel catre Dvs.

  •  
    • 1 mesaje
    28 Nov 2011, 22:38
    1 1

    Stiu ca voi fi tinta polemicilor si ironiilor, dar nu-i doresc nimanui sa treaca prin ce trec eu acum.O sa zic totul direct, cine stie sa ma ajute, ma va ajuta, cine nu, este liber sa comenteze orice, pentru ca oricum nu voi lua in seama.Am nevoie sa primesc indicatii despre cum sa blestem pe cineva si blestemul sa se prinda cat mai repede, daca se poate, un ritual pe care sa il pot face eu acasa, ca sa pot folosi cuvintele mele.Am incercat si la o vrajitoare, dar mi-am irosit doar banii.Sincer, orice informatie m-ar ajuta, ceva ce pot sa fac eu singura, sau, poate stiti voi vreo vrajitoare care chiar are har dar sa nu ceara foarte multi bani, sau vreun preot care accepta acatiste de blestem.Poate vreuna dintre voi a facut asa un ritual singura, si a avut efect.Cine stie astfel de lucruri stiu ca este discret si stiu ca toate astea se spun in taina.Va las adresa mea de mail, pentru cei care stiu cu adevarat despre ce este vorba.Va multumesc!!!YM  soft.loom

  •  
    • 4346 mesaje
    28 Nov 2011, 23:53
    1 0
    Satana detine astfel de "haruri" deci cu siguranta poti apela la el..vei avea doar ..Succesuri Garantate......

    Daca ai avea cat de cat minte ai sta departe de astfel de lucruri..toate blestemele se intorc ...iti nenorocesti viata..si dupa aia o sa te plangi..cata nedreptate ti se intampla tie..
  •  
    • 8 mesaje
    9 Dec 2011, 10:52
    0 0
    nu te judec, nu am cum, probabil cineva ti-a facut un rau si vrei sa te razbuni. gandesti prea impulsiv.
    daca vei cauta vei gasi dar gandeste-te de 2 ori inainte sa faci asta. mai bine iti deschizi un topic si iti versi amarul si stai de vorba cu alti oameni despre problema ta decat sa ajungi sa citesti vreodata un blestem. Nu te juca cu focul ca te arzi. blestemul este ca boomerang-ul, il arunci si se intoarce. nu esti singura persoana care a patit ceva si a vrut sa se razbune, altii nu vorbesc ce vor sa faca si o fac in taina iar apoi auzi ca a pazit nu stiu ce necaz in familie. stai deoparte de lucrurile astea, odata intrata nu mai ai iesire. mai bine ai vorbi cu noi despre ce te-a determinat sa gandesti asa.
  •  
    • 17 mesaje
    25 Dec 2011, 23:25
    1 0
    sper ca nu ai facut asa ceva!
    Dumnezeu sa-ti dea mintea cea de pe urma!
    craciun fericit!
    te rog din suflet sa nu recurgi la astfel de lucruri,indiferent de ce suferi!
    oricat de grea ar fi crucea trebuie sa o ducem,chiar si daca e cumplit de grea si eu stiu cum e sa fie grea
    sti cum zic eu ? ma rog ca celui care mi-a facut rau sa-i dea Dumnezeu atata fericire incat poate atunci v-a vedea cat rau mi-a facut si poate se va opri!dar nu blesteme ,nu,nu ,nu
    sa te ajute Dumnezeu !
  •  
    • 1 mesaje
    28 Ian 2012, 06:08
    0 0
    Am citit toate raspunsurile si asa cum te asteptai si tu am constatat ca e foarte usor pentru altii sa te judece de la cald,cand nu sunt in pielea ta si nu au simtit niciodata durerea pe care o simti.Nu stiu daca cineva te-a ajutat pe mess si sper totodata ca acum te simti mai bine.Eu te inteleg perfect si poate ca la urmatoarea adresa vei gasi ceea ce cauti.E alegerea ta daca vrei sa incerci sau nu.  http://cristianbogdanhotnoga.wordpress.com/2010/06/02/sa-pasim-pe-taram-ocult-cel-mai-infiorator-blestem/ . Iti doresc sa ai puterea de a uita tot raul care l-ai primit.
    robert_col@yahoo.ca 
  •  
    • 8 mesaje
    29 Ian 2012, 12:07
    0 0
    mai gandeste-te odata la ceea ce vrei sa faci,poate chiar ai motiv si persoana respectiva te-a facut sa suferi,dar daca este asa nu merita sa iti mai pierzi energia cu el/ea.Iti spun asta pt ca si eu am trecut prin niste lucruri nu tocmai bune in ultima vreme si mi-am dat seama ca daca ma stresez mie imi fac rau nu acelui om care m-a ranit...Esti un om bun,nu cred ca te-ai simti mai bine sa ii faci rau!
  •  
    • 153 mesaje
    18 Mar 2012, 11:55
    0 1
    in opinia mea nu exista oameni rai,doar oameni raniti...
    dar totusi blesteme???
    mai bine ai consulta un psiholog!