Dimineata la o cafea..

  •  
    • 8 mesaje
    4 Sep 2011, 00:05
    0 0

    Bine v-am gasit.

     

    M-a gandeam ca dimineata la cafeaua de trezire, la birou sau inca acasa lenevind, a-ti gasi interesant acest blog http://secsinblog.blogspot.com .

     

    Sunt autorul in persoana, asa ca ma puteti injura 'in direct' aici daca se intampla sa nu va placa, iar daca dinpotriva se va intampla sa vi s epara interesant, as fi recunoscator sa il impastiati mai departe.

     


    Acest mesaj a fost editat de către secsinblog: 6 Sep 2011, 15:03
  •  
    • 12625 mesaje
    6 Sep 2011, 10:52
    0 0
    la cum scrii clar nu te-as imprastia mai departe ...in cel mai fericit caz as pune sa fii arestat pentru atac la retina cititorului
  •  
    • 8 mesaje
    6 Sep 2011, 12:42
    0 0

    realitatea sperie, frustreaza si naste reactii ipocrite.

    Nu spun ca este cazul tau, vorbeam in general. Oamenii sunt diferiti, iar multi prefera sa imbrace straie de sfinti in timp ce acasa fac sex cu fete de 16 ani.. groaznic - era doar un exemplu.

     

    Falsele puditati imi repugna iar nevestele cuminti care imbratiseaza moralitatea clasica ' de casa' nu ma deranjeaza absolut deloc. 

    Dupa cum spuneam, oamenii sunt diferiti iar ce scriu nu se adreseaza chiar tuturor, dupa cum in mod cert eram constient cand m-am apucat.

    La fel cum o gospodina va merge sa cumpere o masian de familie si nu un sport coupe, la fel ceea ce scriu acolo nu reliefeaza principii de urmat in viata de familie, poate dinpotriva..

     

    Este loc pentru toata lumea, iar fiecare isi alege fructul de bagat in gura atucni cand ajunge sub pomul ce-l satisface

     

    o zi faina

  •  
    • 12625 mesaje
    6 Sep 2011, 14:11
    1 0
    secsinblog said:

    Bine v-am gasit.

     

    M-a gandeam ca dimineata la cafeaua de trezire, la birou sau inca acasa lenevind, a-ti gasi interesant acest blog http://secsinblog.blogspot.com .

     

    Sunt autorul in paroana, asa c ama puteti injura 'in direct' aici daca se intampla sa nu va placa, iar daca dinpotriva se v aintampla sa vi s epara interesant, as fi recunoscator sa il impastiati mai departe.

     

     

     

    realitatea sperie, frustreaza si naste reactii ipocrite.

    Nu spun ca este cazul tau, vorbeam in general. Oamenii sunt diferiti, iar multi prefera sa imbrace straie de sfinti in timp ce acasa fac sex cu fete de 16 ani.. groaznic - era doar un exemplu.

     

    Falsele puditati imi repugna iar nevestele cuminti care imbratiseaza moralitatea clasica ' de casa' nu ma deranjeaza absolut deloc. 

    Dupa cum spuneam, oamenii sunt diferiti iar ce scriu nu se adreseaza chiar tuturor, dupa cum in mod cert eram constient cand m-am apucat.

    La fel cum o gospodina va merge sa cumpere o masian de familie si nu un sport coupe, la fel ceea ce scriu acolo nu reliefeaza principii de urmat in viata de familie, poate dinpotriva..

     

    Este loc pentru toata lumea, iar fiecare isi alege fructul de bagat in gura atucni cand ajunge sub pomul ce-l satisface

     

    o zi faina

     

     

    mersi ca mi-ai raspuns....la cum ai scris agramat am zis ca esti varza...nu m-am mai dus pe blogul tau de secs in plex....


    Acest mesaj a fost editat de către carmen008: 6 Sep 2011, 14:11
  •  
    • 8 mesaje
    6 Sep 2011, 15:05
    0 0

    agramatii au probleme cu gramatica - cam asta ar fi definitia temrenului.
    greselile mele erau legate de 'typos' cum le mai spune, inversarea caracterelor sau 'ametirea' spatiilor - ceea ce se intamplase in cazul de mai sus.
    Asta se intampla cand scrii prea repede si nu iti mai corectezi cuvintele

    si da, am sa raspund oricui, indiferent de opinie.

     


    Acest mesaj a fost editat de către secsinblog: 6 Sep 2011, 15:07