bancuri;))

  •  
    • 59 mesaje
    12 Nov 2010, 22:25
    0 0

    Nevasta lui Bula isi pune picaturi in ochiul stang, apoi in cel drept si, la sfarsit, intre picioare.
    - Esti nebuna? Acolo de ce pui? O intreaba Bula, siderat de gestul ei.
    - Cum de ce? Raspunde femeia. A trecut multa vreme de cand nici ea n-a mai vazut nimic!

     

    El si ea la restaurant.
    Ea, sorbind dintr-un pahar de vin:
    -Sa stii ca nu poate fi vorba de sex inainte de casatorie.
    El: - Atunci suna-ma dupa ce te casatoresti.

     

    Ce ii zice spermatozoidul ovulului cand il vede???

    "Daca te prind om te fac...."

     

    La un proces plictisitor din cale-afara, cand toti aproape ca adormisera, un betiv exclama catre procuror:
    - Sa ma pupi in fund !
    - Afara! striga procurorul indignat
    - Nuuuuu, aici, sa vada toata lumea.

     


    Un mos de 119 si nevasta de 109 merg la tribunal sa divorteze. Judecatorul: da de cati ani sunteti casatoriti? - Apoi au trecut 80 raspunde mosul Judecatorul: Da de cati ani nu va mai intelegeti? - Pai de 50, domn judecator Judecatorul: Si atunci ce ati asteptat pana acu'? - Sa moara copiii ca sa nu sufere, raspunse mosul.

     

     

    blonda da telefon la Pompieri si incepe sa urle :
    - Arde, arde! Veniti repede!
    - Si cum ajungem la locul incendiului?
    - Pai nu mai aveti masinile alea mari si rosii?

     

     


    Examen la politie:
    - Ce capitala are Marea Britanie?
    Liniste. O voce din spate:
    - Dar ne-ati spus sa invatam capitale de tari, nu de mari!

  •  
    • 15 mesaje
    13 Nov 2010, 01:18
    0 0
    o vrabiuta zbura pe la nivelul solului cu viteza cand de o data se apropie un mertan cand de o data bum..vrabiuta sparge parbrizu si ii cade baiatului in poala ..baiatul speriat vrabiuto ai patit cv esti bine..vrabiuta lesinata..ia vrabiuta acasa o bagfa in colivie ii da apa paine si pleaca dupa 5 minute se trezeste vrabiuta vede apa ,paine se vede in colivie si zice..BA DOBITOACA SUNT L-AM OMORAT PE ALA CU MERTANU !!!
  •  
    • 6 mesaje
    14 Nov 2010, 02:49
    0 0
    Bula la doctor
    Bula se simte cam bolnav si merge la doctor. Acesta se uita la el si striga:
    -Sora, imi aduci te rog instrumentele?
    La care Bula mirat:
    -Doctore!!! Eu sunt pe jumatate mort si dumitale iti arde de cantat!?...
  •  
    • 6 mesaje
    14 Nov 2010, 02:51
    0 0

    La pescuit
    Un tip la pescuit,in loc de undita avea o sfoara si la un cap al sfori era legat o caramida.o blonda se plimba pe malul apei si il vede pe tipul care pescuia la caramida.Neantelegand de ce tipul pescuieste la caramida il intreaba de ce pescuieste la caramida si nu la rima.
    La care tipul ii ziceaca ma lasi sa ma culc cu tine iti spun
    La care blonda accepta sa faca se.x cu el.
    shi la sfirsit blonda ii cere tipului raspunsu la care el:
    la undita nu am prins nimica de azi dimineata dar la caramida esti a treia


    Acest mesaj a fost editat de către roxynik: 14 Nov 2010, 02:52
  •  
    • 6 mesaje
    14 Nov 2010, 02:54
    0 0
    Sefa, contabila bruneta, cea roscata si cea blonda...
    Intr-o firma,patru tipe intr-un birou: sefa si trei contabile,una bruneta,una roscata si una...blonda. De la o vreme,sefa pleca mereu mai devreme cu 2 ore de la serviciu, sub diferite motive. Si se gandesc si contabilele: " Daca asta pleaca,putem pleca si noi. Zis si facut. Cum iese sefa pe usa,hop si ele,sa profite de 2 ore libere!
    Bruneta merge la sala de fitness,sa-si faca un corp mai apetisant. Roscata se duce la cumparaturi, iar blonda,ca o sotie iubitoare ce era,merge acasa,ca sa stea cu sotul ei. Dupa ce intra, aude icnete si gemete din dormitor. Se duce tiptil pana la usa si se uita pe furis: in pat, sotul ei facea amor cu sefa! Se strecoara incet afara din casa si se duce in parc, asteptand sa treaca timpul....
    A doua zi,sefa dispare iar mai devreme. Celelalte,gata si ele,se ridica sa plece. Numai blonda ramane intepenita pe scaun,cu o mima tematoare pe chip.
    -Haide draga,tu nu mergi?
    -Nu merg,fetelor,ca ieri era cat pe-aci sa ma prinda sefa ca am chiulit de la serviciu...
  •  
    • 6 mesaje
    14 Nov 2010, 02:56
    0 0
    Bula la 4 ani
    Bula la 4 ani pe olitza…fuma
    Taica-su vine si-i zice:
    Tata:Ce faci fumezi?
    Bula:Lasa-ma ma-n pace.
    Tata: Da’ la 4 ani?
    Bulaeja mi-am inceput si viata se.xuala.
    Tata:Unde?
    Bula:La gradinita.
    Tata:Cu cine?
    Bula:Nu mai stiu ma ca eram beat
  •  
    • 6 mesaje
    14 Nov 2010, 02:59
    0 0
    La nudisti
    Un tip cu nevasta-sa sunt la plaja de nudisti, cand o albina cu tupeu intra direct in pasarica tipei. Evident, gagica se panicheaza toata. Nici el nu stia ce ar trebui facut, asa ca a invelit-o cu cearsaful, si-a tras repede un sort pe el si fuga la doctor. Asta, dupa ce o examineaza, spune ca albina e prea adanc infipta ca sa poata fi scoasa cu forcepsul, asa ca va trebui sa incerce un truc.
    -O sa iti dau cu miere pe penis, te bagi la albinuta si cand o simti ca s-a asezat pe craca iesi repede afara din scorbura.
    Usor de zis, greu de facut, pentru ca de sperietura, de alergatura, terorizat de gemetele nevestei, omului nu i se scula sub nici o forma.
    -Ma lasi sa incerc eu ? intreba doctorul.
    Speriat de consecintele unei intepaturi intr-un loc atat de sensibil, omul accepta fara sa stea pe ganduri. Doctorul isi da pantalonii jos si, dupa ce gagica il unge cu miere, moment in care scula intra intr-o erectie monstruoasa, se pune pe treaba. La inceput pandeste albina, dar dupa un timp incepe sa se miste din ce in ce mai viguros. Ce mai, i-o trage de-a binelea tipei. Sotul, socat, intreaba:
    -Ce dracu’ faci doctore ?
    La care medicul raspunde:
    -Schimbare de plan. Am s-o inec pe nenorocita !