Despre produsele si afacerea asa zisa "Forever"

  •  
    • 1 mesaje
    25 Mar 2021, 16:32
    0 0
    Buna ziua,
    Numele meu este Gabi, nici nu stiu unde sa pun acest subiect... sanatate/cariera/familie etc.. 
    Imi pare rau daca am deranjat ca l-am pus aici. Vrea sa incep prin va spune ca am nevoie de cat mai multe recomandari din partea voasra a celor ce ati folosit produsele Forever, cele ce sunteti in afacere aveti sfaturi, idei, ati vrea sa dezbatem impreuna aceste 2 subiecte? 
    Ideea este urmatoarea, cand am intrat in acest MLM nu aveam nici macar 1% incredere ca aceste produse sunt bune, doream un venit in plus neaparat... Am inceput cu pasta de dinti, desii mi se "baga" pe gat sa iau Pachetul de detoxifiere, sa consum gelul..NO WAY, is my money... Voi face cum cred eu de cuvinta. Am prins incredere in ele in cateva luni si bineinteles dupa atata timp le-am incercat doar pe cele pe care le-am vrut eu.. Ideea este ca sunt multi carcotasi pe internet care povestesc, promit incat sunt super ENERVANTI! 
    Avand produse de calitate dupa parerea mea nu cred ca le trebuie foarte multa reclama pentru ca omul isi va da singur seama. Din punctul meu de vedere, cine pare disperat de vanzare "CUMPARA DE LA MINE" inseamna ca acel produs nu este la calitate inalta.. Doar parerea mea.. Eu merg usor si sigur, zic eu. Imi place sa am teme reale cu clienti si cu persoanele care sunt interesate de produse cat si despre afacere. Eu impreuna cu doctorul meu ginecolog pe care il am de 10 ani, am concis sa mergem impreuna cu aceste produse dupa multa informatiie despre ce contin produse, la ce ajuta s.a.m.d . El a mers intotdeauana pe produse naturale, eu avand endometrioza si hidrosalpynx la varsta de 28 de ani.( acesta este alt subiect ) Vreau sa aflu si parerea voastra! Buna, rea. O VREAU. 

    Acest mesaj a fost editat de către Sasylisa: 25 Mar 2021, 16:36