povestiti-va visele si vi le voi dezlega

  •  
    • 509 mesaje
    12 Feb 2004, 16:49
    0 0
    Andra11, e tare abstract mesajul tau, ce vrei sa spui cu diavolul si floricica?)))
  •  
    • 509 mesaje
    12 Feb 2004, 17:00
    0 0
    ok Andra..am inteles ce voiai sa spui cu floricica)))ma temeam sa nu fie ceva la adresa mea, caci nu-ti citisem visul
  •  
    • 361 mesaje
    15 Feb 2004, 08:39
    0 0
    Draga Rozamunda, iar te stresez....scuze !!!
    Rozamunda, am visat ca ma impartasise o fata mare bisericeasca ( mitropolit sau ceva) in vis stiam exact cine e, dar cand m-am trezit am uitat.
    Tu ce zici e de bine?
    Sar'mana de raspuns, pupici,
    Cami.
  •  
    • 230 mesaje
    15 Feb 2004, 10:54
    0 0
  •  
    • 9 mesaje
    16 Feb 2004, 15:47
    0 0
    Buna!Draga rozamunda am fost placut surprinsa de modul cum ai reusit sa descifrezi visele celorlalte eve.
    As vrea sa-mi spui si mie ce semnificatie are visul pe care l-am avut noaptea trecuta.
    Nu-mi amintesc doar ca eram alaturi de o persoana la care nu reuseam sa-i vad fata.Eu aveam in mana portmoneul meu care este de culoare rosie(nu stiu daca are vre-o semnificatie) si celalata persoana imi tot spunea ca are unul identic cu al meu.Mi l-a aratat era adevarat doar ca era ceva mai vechi.in momentul ala m-am trezit.
    NU este un vis foarte "important"dar as vrea sa stiu ce poate insemna.
    Multumesc pentru timpul acordat.
  •  
    • 180 mesaje
    16 Feb 2004, 16:38
    0 0
    Se pare ca am ramas singure in cabinetul de vise
    Oare ce mai face rozamunda?!
  •  
    • 9 mesaje
    16 Feb 2004, 16:45
    0 0
    Si este prima data cand intru si eu aici...
  •  
    • 509 mesaje
    16 Feb 2004, 20:02
    0 0
    fetelor, verificati mesajele private.
  •  
    • 230 mesaje
    16 Feb 2004, 22:13
    0 0
    ...lol Rozamunda...e de-a dreptul hilar... pai trebuia sa spui asa de la inceput si ar trebui sa spui ce ne-ai spus (cel putin mie) pe privat aici pe forum...daca asta era intentia ta atunci asa mi se pare mie corect ca ar fi trebuit sa procedezi...tu te-ai oferit sa dai un sfat nu sa prestezi un serviciu...poate daca ti-ai fi etalat intentiile de la inceput, atunci alta era situatia...multa bafta...
  •  
    • 180 mesaje
    17 Feb 2004, 12:20
    0 0
    Buna rozamunda!
    Eu cred ca forum-ul/site-ul asta nu functioneaza prea bine. De exemplu eu nu gasesc nimic cu mesaje private. Nu stiu cum sa trimit si nici cum le primesc. Sau poate ca e vina mea si nu sunt eu prea priceputa. Oricum ti-am scris ceva pe adresa ta gazduita pe eva: rozamunda@eva.ro. Iti doresc o zi senina!
  •  
    • 230 mesaje
    17 Feb 2004, 12:54
    0 0
    elenai, dupa ce te loghezi, in partea stanga-sus a ecranului apare scris cu portocaliu "Forum" si apoi ai
    -cauta
    -informatii utilizator
    -mesaje private
    -etc...
  •  
    • 509 mesaje
    17 Feb 2004, 14:45
    0 0
    glow, nu asta mi-a fost intentia. a fost amuzant, nu ma asteptam nici eu la atatea mesaje.
    o zi buna
  •  
    • 230 mesaje
    17 Feb 2004, 14:55
    0 0
    eu nu am cum sa stiu asta, cert este ca aparent asta e intentia ta acum... mi se parea mai frumos din partea ta sa spui ca nu mai ai timp sau chef dar in nici un caz nu ma asteptam sa mi se ceara taxa, e ca si cum eu as cere bani pentru fiecare sfat pe care il dau voluntar, fiindca tu te-ai oferit sa faci asta si cand ai vazut ca evele chiar iti cer sfatul ai zis ca poti sa scoti un ban din asta si nu e corect...in sfarsit...
  •  
    • 1 mesaje
    17 Feb 2004, 14:59
    0 0
    ma intreb de multa vreme ce inseamna cand visezi zapada? imi apare foarte des in vise...
  •  
    • 509 mesaje
    17 Feb 2004, 15:44
    0 0
    topic inchis
  •  
    • 44 mesaje
    17 Feb 2004, 16:38
    0 0
    Rozi te rog te implor raspunde mi si mie.Eu nu prea imi amintesc visurile.Dar luna asta am avut doua visuri ciudate.In primul ma urmarea un clovn,mi era frica de el si alergam,iar alt vis acum cateva zile,m-a facut sa ma trezesc asa..cu un sentiment mistic.M am visat intr-o biserica care de fapt nu era ca o biserica obisnuita in sensul ca nu erau icoane,erau doar lumini ,sau lumanari f multe,era totul auriu si era frumos frumos inauntru.Totusi camera respectiva era goala/.Eram eu in aceea camera aurie,multe lumini,eram convinsa ca sunt intr-o biserica si mi era bine..
    Am visat de mai multe ori in viata ca ma desprind de propriul trup dar de fiecare data am incercat din rasputeri sa ma trezesc,caci mi era frica.
    iti multumesc mult mult
  •  
    • 44 mesaje
    17 Feb 2004, 16:52
    0 0
    Am citit cateva mesaje.Un singur lucru vreau sa ti spun ,nu stiu daca e adevarat ca pretinzi ceva in schimbul interpretarilor tale,dar nu ar fii bine,deoarece acesta este un har,care incercand sa scoti profit din el,ti se se va lua ,sa stii.Vorbesc serios,nu incerca niciodata sa scoti profit dintr un har care ti a fost dat,ca l vei pierde!!!!
  •  
    • 194 mesaje
    17 Feb 2004, 17:17
    0 0
    Rozamunda,cu toate ca ai inchis topicul,eu sper sa imi citesti mesajul si sa imi explici visul meu de acum 3 ani jumatate,cand am avut examenul de bacalaureat.Am visat exact momentul in care s-au dat rezultatele,persoanele din jurul meu si cel mai ciudat..chiar nota pe care am obtinut-o,9.55.Toata lumea a ras de mine si nu m-a crezut,iar cand am aflat nota..nimeni si nici eu nu si-a putut explica premonitia mea.Visul asta ma urmareste de atatia ani si nu stiu ce sa cred..oare cum s-a putut intampla?Multumesc anticipat,rozy!
  •  
    • 361 mesaje
    17 Feb 2004, 19:41
    0 0
    Daca tu nu te-ai asteptat la atatea mesaje, imagineaza-ti cum ne-a "picat" noua.........pacat......un simplu "evelor nu am timp....." era mult mai bine, eu subscriu la ceea ce a zis glow....asta ai avut in intentie...pacat.
  •  
    • 213 mesaje
    18 Feb 2004, 09:25
    0 0
    lili1cat depinde cum visezi zapada, daca e curata ce reactie ai la vederea ei, daca o maninci(se intimpla) etc