Am Probleme sexuale sau nu?

  •  
    • 11 mesaje
    30 Sep 2016, 17:32
    0 0
    Sunt imp de ceva timp cu iubita mea, e gravida in 6 luni anul viitor facem nunta, la începutul relației eram cu niste prieteni cu prietenele lor, si ea și-a dat drumul la gura ca a avut pe unu cu care făcea doar sex din placere si o avea mare si groasa si ia plăcut ff mult de at tot am ideile astea în cap ca nus de ajuns pt ia eu nu stiu nu am măsurări Da am în jur de 16cm nu foarte groasa dar capul e mare, o termin aproape la fiecare partidă partida de sex, ea ejaculeze si acuma chiar dacă e gravida dar tot mă simt complexat mi-a spus că eu sunt primul care a terminato si prob e ca in tot acest timp ea simula (gen ca scotea sunete prea tare ca trezea tot blocu) am reușit să discut cu ia si mi-a spus că de fapt nu simula doar exagera.. nu pot spune mai multe deoarece sunt la muncă dar revin cu detalii in comentarii ms anticipat
  •  
    • 514 mesaje
    30 Sep 2016, 19:51
    1 0
    Stai linistit frate !! daca si dorea un barbat adevarat se casatorea cu ala , se pare ca femeia ta este lezbianca , i plac lindicele de 16 cm
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Sep 2016, 20:47
    0 0
    Ovidiuioan19 said:Sunt imp de ceva timp cu iubita mea, e gravida in 6 luni anul viitor facem nunta, la începutul relației eram cu niste prieteni cu prietenele lor, si ea și-a dat drumul la gura ca a avut pe unu cu care făcea doar sex din placere si o avea mare si groasa si ia plăcut ff mult de at tot am ideile astea în cap ca nus de ajuns pt ia eu nu stiu nu am măsurări Da am în jur de 16cm nu foarte groasa dar capul e mare, o termin aproape la fiecare partidă partida de sex, ea ejaculeze si acuma chiar dacă e gravida dar tot mă simt complexat mi-a spus că eu sunt primul care a terminato si prob e ca in tot acest timp ea simula (gen ca scotea sunete prea tare ca trezea tot blocu) am reușit să discut cu ia si mi-a spus că de fapt nu simula doar exagera.. nu pot spune mai multe deoarece sunt la muncă dar revin cu detalii in comentarii ms anticipat

     

     

    si zici ca ai lasat-o gravida??? cu ce?

  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 08:28
    0 0
    Cu ce se lasă gravida o femei?
  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 08:33
    0 0
    Se pare ca știți să comentați si voi poate aveți 10 cm, măcar stiu ca o fac să se termin la fiecare partidă si știi ce fain e să vezi cum iese lichidul ala vâscos din ia țâșnește ca o fântână arteziană Da voi nu aveți de unde să stiti așa ceva. Aștept păreri în continuare
    Acest mesaj a fost editat de către Ovidiuioan19: 1 Oct 2016, 08:37
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Oct 2016, 10:28
    0 0
    Ovidiuioan19 said:Cu ce se lasă gravida o femei?

     

     

    ma tot gandesc, cu cei 3 cm ai tai, doar ai gadilat-o la intrare. sau te-ai masturbat si au implementat-o la clinica de implementare?

    cand stai in fata oglinzii e de 6 cm???

  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 10:32
    0 0
    igivansenior said:
    Ovidiuioan19 said:Cu ce se lasă gravida o femei?

     

     

    ma tot gandesc, cu cei 3 cm ai tai, doar ai gadilat-o la intrare. sau te-ai masturbat si au implementat-o la clinica de implementare?

    cand stai in fata oglinzii e de 6 cm???

     

    Tu te mai suporți? Numa tembeli is aici? Ast un rsp adevărat nu țărani dinastia stau pe net si comentează prostii va e frica de realitate ieșiți în lume fraților stai la pc si faceți laba
    Acest mesaj a fost editat de către Ovidiuioan19: 1 Oct 2016, 10:34
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Oct 2016, 10:55
    0 0
    Ovidiuioan19 said:
    igivansenior said:
    Ovidiuioan19 said:Cu ce se lasă gravida o femei?

     

     

    ma tot gandesc, cu cei 3 cm ai tai, doar ai gadilat-o la intrare. sau te-ai masturbat si au implementat-o la clinica de implementare?

    cand stai in fata oglinzii e de 6 cm???

     

    Tu te mai suporți? Numa tembeli is aici? Ast un rsp adevărat nu țărani dinastia stau pe net si comentează prostii va e frica de realitate ieșiți în lume fraților stai la pc si faceți laba

     

    sa nu porti negru, ca ti-o arata mai mica cu 2 cm.

  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 11:30
    0 0
    mă gândeam eu când mi-am făcut contul aici ca numa încuiați o s găsesc și uite si exemplul
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Oct 2016, 11:39
    0 0
    Ovidiuioan19 said: mă gândeam eu când mi-am făcut contul aici ca numa încuiați o s găsesc și uite si exemplul

     

    imi faci si mie cunostinta cu prietena ta gravida!? sau macar da-mi telefonul ei.

  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 11:52
    0 0
    nu ai minte nu mai rsp aiurea ca ai minte de copil de 13 ani
  •  
    • 970 mesaje
    1 Oct 2016, 11:53
    0 0
    Ovidiuioan19,
    Acum o ora, cand m-am trezit si am citit postul tau, cuvintele tale au fost aproape echivalentul gurii (tale) intre picioarele mele. Aproape.
    In momentul asta, trezita de-a binelea (dupa cafea si toaleta), m-am razgandit. Stii tu, vorba aia : " Este mai bine sa tii gura inchisa si sa-i lasi pe oameni sa-si imagineze ca esti ... cumva, decat s-o deschizi si sa pe spulberi toate indoielile " . Astea fiind spuse, imagineaza-ti tu, ce iti place mai mult, inlocuind cuvantul "cumva" .
  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 12:02
    0 0
    Ești fată, zimi tu un lucru poți să te termini de fiecare dată că asta va duce pe voi fetele pe culmile plăcerii nu? Si sa nu te simți bine?
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Oct 2016, 12:21
    0 0
    Ovidiuioan19 said:Ești fată, zimi tu un lucru poți să te termini de fiecare dată că asta va duce pe voi fetele pe culmile plăcerii nu? Si sa nu te simți bine?

     

    de ce avea nevoie prietena ta sa exagreze daca se simtea bine cu tine?? oare cumva ca o ai mica si sa nu te simti complexat?

    da-mi numarul ei si o  fac sa nu mai exagerze.

  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 12:41
    0 0
    Asta e problema dacă se simțea rău eu cred că nu mai ruseam să o fac să se termine, să țâșnească din ia ca din fanta arteziana
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Oct 2016, 12:53
    0 0
    Ovidiuioan19 said:Asta e problema dacă se simțea rău eu cred că nu mai ruseam să o fac să se termine, să țâșnească din ia ca din fanta arteziana

     

    se simtea rau cand faceati dragoste? inseamna ca o durea si ca exagera cu simularea ca sa nu te simti prost.

  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 13:06
    0 0
    Se simțea rau- mă refer ca nu simțea plăcere dacă nu-i plăcea cum o fut si restu trucurilor pe care le-am învățat dea lungul timpului eu cred că nu puteam să o fac să se termine, si totuși e loci are orgasme se termina înseamnă că se simte ff bine îi place dar at dc trebuia să exagereze cu țipetele asta încerc să înțeleg ea mi-a dat răspunsuri gen ca nu reușea să facă ce-mi plăcea mie sau nu reușeam să fac cu ia anal ca am capu mare si o durea prea tare si nush dacă astea is motive încerc să înțeleg
  •  
    • 3765 mesaje
    1 Oct 2016, 13:09
    0 0
    Ovidiuioan19 said:Se simțea rau- mă refer ca nu simțea plăcere dacă nu-i plăcea cum o fut si restu trucurilor pe care le-am învățat dea lungul timpului eu cred că nu puteam să o fac să se termine, si totuși e loci are orgasme se termina înseamnă că se simte ff bine îi place dar at dc trebuia să exagereze cu țipetele asta încerc să înțeleg ea mi-a dat răspunsuri gen ca nu reușea să facă ce-mi plăcea mie sau nu reușeam să fac cu ia anal ca am capu mare si o durea prea tare si nush dacă astea is motive încerc să înțeleg

     

     

    vorba lui girlonline, daca taceai, mai era o speranta pentru tine.

     dar ai scris ce ai gandit si s-a dus pulile de suflet  totul.

  •  
    • 11 mesaje
    1 Oct 2016, 13:14
    0 0
    Speranța pt ce? Nu mă simt complexat sau prostii ca restu pur si simplu încerc să o inteleg
  •  
    • 2115 mesaje
    1 Oct 2016, 14:28
    0 0
    GirlOnline said:Ovidiuioan19,
    Acum o ora, cand m-am trezit si am citit postul tau, cuvintele tale au fost aproape echivalentul gurii (tale) intre picioarele mele. 

     Altfel spus, te-ai simtit bine chiar la prima ora. Ma bucur pentru tine.