Copil

  •  
    • 1 mesaje
    22 Iun 2016, 19:04
    0 0
    Buna ziua..sunt intr-o mare dilema..am 20 de ani..sunt maritata de un an jumatate..si imi doresc foarte mult un copil...am stat si am vorbit cu sotul si el isi doreste foarte mult..dar ne gandim ca financiar ar fi o problema..doar el lucreaza..si ne descurcam mai greu...ma gandesc ca a aduce un copil in lume e o responsabilitate mare si vreau sa ii ofer tot ce are nevoie..dar asa de mult imi doresc un copilas...doar cand vad unul pe stada..imi vin lacrimile in ochi..nu stiu ce sa fac
  •  
    • 3765 mesaje
    22 Iun 2016, 20:55
    0 0
    si vrei sa-l crestem pe forum??
  •  
    • 11561 mesaje
    23 Iun 2016, 10:47
    1 0
    AlexaIris said:Buna ziua..sunt intr-o mare dilema..am 20 de ani..sunt maritata de un an jumatate..si imi doresc foarte mult un copil...am stat si am vorbit cu sotul si el isi doreste foarte mult..dar ne gandim ca financiar ar fi o problema..doar el lucreaza..si ne descurcam mai greu...ma gandesc ca a aduce un copil in lume e o responsabilitate mare si vreau sa ii ofer tot ce are nevoie..dar asa de mult imi doresc un copilas...doar cand vad unul pe stada..imi vin lacrimile in ochi..nu stiu ce sa fac

      Pai  apucate  de  munca , si  cand  considerati  ca  i  puteti  asigura  un  trai  decent  si  o  educatie  buna , purcedeti  la  treaba!