Incearca noul Silan Soft&Oils

  •  
    • 4 mesaje
    10 Apr 2016, 18:45
    0 0
    Buna,fetelor! Va invit sa descoperiti noua gama Silan Soft&Oils, inspirata din industria frumusetii: un balsam unic cu uleiuri pretioase parfumate, care iti incanta simturile si te invaluie cu un parfum seducator. Eu am testat deja varianta Gold si va pot spune ca sunt foarte incantata de parfum, care rezista si dupa purtarea hainelor, de faptul ca lasa tesaturile moi si pufoase. Astept cu nerabdare sa testez si celelalte variante de balsam Soft&Oils, sunt curioasa ce parfum au. #buzzsilan
     Semnat: Marinela Macovei
    Acest mesaj a fost editat de către nusy: 16 Apr 2016, 19:51
  •  
    • 1 mesaje
    11 Apr 2016, 15:07
    0 0
    Am incercat si eu noul balsam de rufe Silan Soft&Oils si sunt foarte multumita de el. Are un parfum placut iar hainele devin moi si catifelate pastrand mirosul proaspat timp indelungat. Va recomand sa il incercati !
    Acest mesaj a fost editat de către miha_andreea: 11 Apr 2016, 15:09
  •  
    • 2 mesaje
    11 Apr 2016, 16:10
    0 0
    Folosesc noul Silan Soft&Oils Gold (#buzzsilan) de 2 saptamani si sunt foarte multumita de el. Are textura densa ca mierea si trebuie folosit putin(conform instructiunilor). Nu este apa chioara ca alte balsamuri. Are un parfum super delicat, hainele raman noi si usor de calcat pentru ca nu raman foarte sifonate hainele.
    Merita toti banii.
    Puteti intra pe blog pentru mai multe impresii.

    http://magicpinkworld.blogspot.de/2016/04/balsam-rufe-silan-soft.html
  •  
    • 4 mesaje
    12 Apr 2016, 16:54
    0 0
    #buzzsilan ...Am testat Silan Soft&Oils si sunt foarte multumita de el.Hainele sunt mai moi si mai parfumate.Parfumul persista mai mult timp.Recomand cu incredere.
  •  
    • 1 mesaje
    12 Apr 2016, 22:03
    0 0
    #buzzsilan este cel mai bun balsam de rufe, miroase atat de placut ca de drag intind rufele... balconul nostru este deschis si cand intru sa strang rufele miros ceea ce e minunat, hainele miros si dupa purtare a silan soft&oils gold, va recomand cu mare drag acest balsam si veti avea hainele parfumate moi si usor de calcat

    Acest mesaj a fost editat de către morandela: 12 Apr 2016, 22:04
  •  
    • 1 mesaje
    13 Apr 2016, 17:51
    0 0
    Buna fetelor! 
    Am incercat si eu noul Balsam Silan Soft&Oils, datorita celor de la #buzzstore! Am fost foarte incantata de produs! L-am recomandat in stanga si in dreapta pentru ca pe mine chiar m-a impresionat. Prima chestie care m-a cucerit a fost mirosul..serios de nu e superb! E un parfum asa placut, discret care iti permite sa folosesti si te dai si tu cu ceva fara sa mirosi asa..ca la parfumerie..in n feluri
    Va recomand sa il incercati si voi!
    #buzzsilan 
  •  
    • 1034 mesaje
    14 Apr 2016, 06:54
    0 0
    Si mie imi place mult noul Silan Soft&Oils ! L-am folosit la fiecare spalare de când l-am primit si sunt foarte incantata de rezultate !Are un miros demential, care persista , lasa hainele catifelate si moi si e si foarte economic. Am folosit un caoacel plin prima data, iar parfumul obtinut era foarte puternic, așa ca am injumatatit doza, iar rezultatul a fost cel dorit. Cu doar o jumatate de capacel de Silan Soft&Oils este sufienta pentru o spalare a 5kg de rufe.Multumesc #Buzzstore si #buzzsilan
  •  
    • 1 mesaje
    14 Apr 2016, 12:36
    0 0
    Si eu am ocazia sa testez noul Silan Soft &Oils prin intermediul BUZZStore. Miroase absolut superb si cel mai important este ca isi mentine mirosul. De cand am spalat perdeaua si draperiile nu mai am nevoie de odorizant de camera. Dozarea se face usor, cu ajutorul capacului. Il recomand cu drag, pe mine m-a cucerit pe loc.
    #buzzsilan
  •  
    • 16 mesaje
    16 Apr 2016, 08:18
    0 0
    Super!
  •  
    • 3 mesaje
    21 Apr 2016, 15:36
    0 0
    Am incercat si eu balsamul Silan Soft&Oils si am fost foarte incantata de el. Declicat, usor si cu un miros frumos si persistent, acest balsam m-a cucerit din prima. Ma incanta foarte mult faptul ca hainele miros foarte frumos si isi pastreaza prospetimea chiar si dupa mai multe purtari. Il recomand cu incredere! #buzzsilan
  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2016, 18:01
    0 0
    Am incercat noul Silan Soft&Oils cu ajutorul campaniei #buzzsilan. Am fost placut impresionată de parfumul sau persistent. L-am folosit si ca adorizant pentru dulapuri, si la covoare si la perdele si la bainutele baieteluluu meu. Recomand cu drag!!!
  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2016, 21:34
    0 0
    am in casa un miros minunat datorita noului balsan Silan Soft@Oils, si campaniei #buzzsilan. il recomand la toata lumea
  •  
    • 1 mesaje
    12 Mai 2016, 08:49
    0 0
    Am testat si eu produsele Silan sunt minunate #buzzsilan @BUZZStore
  •  
    • 1 mesaje
    4 Iun 2016, 13:26
    0 0
    Datorita BuzzStore si #buzzsilan , am testat balsamul de rufe Silan Soft&Oils si sunt multumita de el. Rufele raman frumos parfumate si usor de calcat .