Suplimente slabit

  •  
    • 10 mesaje
    5 Nov 2015, 01:29
    0 0
    Ce parere aveti despre suplimentele pentru slabit? Pro sau contra? :D
  •  
    • 4 mesaje
    25 Nov 2015, 10:18
    0 0
    Eu nu prea am fost de acord cu suplimente pana cand, verisoara mea a descoperit o cura cu suplimente naturale ce da rezultate foarte bune. Au tinut-o unchiul,verisoara, bunicul, tatal si toti si -au atins telurile in scurt timp.
  •  
    • 292 mesaje
    29 Nov 2015, 20:49
    0 0
    O rata mare de succes pentru familie. Care este suplimentu? eu tot am folosit un supliment bun
  •  
    • 4 mesaje
    12 Dec 2015, 22:42
    0 1
    In toamna m-am hotarat sa tin si eu o cura de slabire si m-am gandit eu ca imi si detoxific corpul si n-a mers cum imi imaginam. Credeam ca o sa fiu super energica, ca deh, mancam mai atent si mai fara grasimi.. surpriza! Dupa 2 saptamani eram stoarsa de puteri, de parca as fi muncit continuu si colac peste pupaza ma alesesem si cu o infectie urinara. Greseala mea, stiu, a fost ca ma cam infometam si beam super multa apa. Medicul mi-a recomandat ceai de merisor sa consum si Yellow Vibe, sa ma ajute sa slabesc mai repede. E pe baza de plante acest supliment; mi-a placut cum si-a facut efectul, pot spune ca m-a pus pe picioare si am si slabit 5 kg. Greul acuma vine, trebuie sa ma mentin de Craciun si Revelion!
    Acest mesaj a fost editat de către Ilinca_83: 12 Dec 2015, 22:43
  •  
    • 38 mesaje
    30 Mai 2016, 13:45
    0 0
    Sunt de acord cu suplimentele, dar e obligatoriu sa fii foarte atent la ce cumperi.

  •  
    • 74 mesaje
    20 Oct 2016, 10:37
    0 0
    African mango 900 ati folosit? In final chiar nu conteaza ce supliment folosesti ci de dieta si exercitii mai mult.
  •  
    • 1 mesaje
    25 Oct 2016, 15:54
    0 0
    Da, eu am folosit AfricaMango900 si sunt foarte, foarte multumita. Acest produs l-am primit de la sora mea care l-a achizitionat prin CashInPills. Pe mine m-a ajutat foarte mult acest produs, in schimb sora mea a fost mutumita de actiunea GojiBerry500. Mama in schimb, care este iubitoare de cafea a incercat Green Coffee Plus si, de asemenea, a fost multumita. CashInPills, are o multime de produse foarte bune nu numai pentru slabire. De exemplu, tatal meu a folosit suplimentul pentru scaderea colesterolului Cholesterol OFF si sustine ca a adus efecte neasteptate.
  •  
    • 292 mesaje
    5 Nov 2016, 21:31
    1 0
    Supliment de slabit folosit si de mine bun, este green coffee. Sunt contra pastilelor care te slabest „10 kg intr-o saptamana”. Nu sunt dupa parerea mea sanatoase. Eu am slabit 16 kg in 3 luni, cu 3 mese fixe, 30 min de sport si acest supliment.
  •  
    • 53 mesaje
    14 Feb 2017, 14:13
    0 1
    Putini stiu ca se poate slabi prin cunnimasaj. Este o combinatie de masaj si cunnilingus. Din pacate...este cea mai naturista metoda de slabit.
  •  
    • 1 mesaje
    16 Feb 2017, 02:36
    0 0
    Metoda mea este lamaia, apa si miscarea. Am lucrat pt 2 luni in Italia intr-o vara si acolo am respectat un progam (comparativ cu ce faceam acasa). Abia dupa aprox. 1 luna am inceput sa slabec (nu l-am tinut strict la inceput), asa ca dupa a 2-a luna cantaream mai putin cu 4 Kg. Dimineata (6:45-7:20) pe stomacul gol un pahar de apa, apoi dupa 10 -15 min. zeama de la o jumatate de lamaie (niciodata impreuna da aciditate). Imediat o banana ca un fel de pansament gastric. Miscare pana pe la ora 14:30, dupa care ieseam (zilnic) pt aprox. 3 ore in care facem cumparaturi cateodata mergand cu bicicleta 7-15min. Hidratarea o facem in special dimineata (2-2,5litri pe zi) pt ca daca o facem seara imi stricam somnul noaptea cu drumurile la baie. Iar la cina, ora 19:30 -20:00 o salata verde mare cu rosii, andive si mozzarella, ulei, sare, otet. Daca imi mai era foame pana la 22:00 mancam fructe (piersici, nectarine, prune, mere..). Mesele la ore fixe. Intr-adevar, transpiram ceva; era in iulie,august. Important e si aerul foarte curat. Cica cu cat aerul e mai oxigenat cu atat se ard mai multe calorii: sau o camera bine aerisita se incalzeste mai repede decat una mai putin. Mi-am tonifiat un pic si muschii; ei....asa-i la servici. Pacat ca n-am continuat-o si acasa .
  •  
    • 53 mesaje
    16 Feb 2017, 09:52
    0 0
    ma10riana said:Metoda mea este lamaia, apa si miscarea. Am lucrat pt 2 luni in Italia intr-o vara si acolo am respectat un progam (comparativ cu ce faceam acasa). Abia dupa aprox. 1 luna am inceput sa slabec (nu l-am tinut strict la inceput), asa ca dupa a 2-a luna cantaream mai putin cu 4 Kg. Dimineata (6:45-7:20) pe stomacul gol un pahar de apa, apoi dupa 10 -15 min. zeama de la o jumatate de lamaie (niciodata impreuna da aciditate). Imediat o banana ca un fel de pansament gastric. Miscare pana pe la ora 14:30, dupa care ieseam (zilnic) pt aprox. 3 ore in care facem cumparaturi cateodata mergand cu bicicleta 7-15min. Hidratarea o facem in special dimineata (2-2,5litri pe zi) pt ca daca o facem seara imi stricam somnul noaptea cu drumurile la baie. Iar la cina, ora 19:30 -20:00 o salata verde mare cu rosii, andive si mozzarella, ulei, sare, otet. Daca imi mai era foame pana la 22:00 mancam fructe (piersici, nectarine, prune, mere..). Mesele la ore fixe. Intr-adevar, transpiram ceva; era in iulie,august. Important e si aerul foarte curat. Cica cu cat aerul e mai oxigenat cu atat se ard mai multe calorii: sau o camera bine aerisita se incalzeste mai repede decat una mai putin. Mi-am tonifiat un pic si muschii; ei....asa-i la servici. Pacat ca n-am continuat-o si acasa .

     

    Pare foarte sanatos! Ati tinut si regim alimentar?
  •  
    • 53 mesaje
    16 Feb 2017, 09:56
    0 0
    ma10riana said:Metoda mea este lamaia, apa si miscarea. Am lucrat pt 2 luni in Italia intr-o vara si acolo am respectat un progam (comparativ cu ce faceam acasa). Abia dupa aprox. 1 luna am inceput sa slabec (nu l-am tinut strict la inceput), asa ca dupa a 2-a luna cantaream mai putin cu 4 Kg. Dimineata (6:45-7:20) pe stomacul gol un pahar de apa, apoi dupa 10 -15 min. zeama de la o jumatate de lamaie (niciodata impreuna da aciditate). Imediat o banana ca un fel de pansament gastric. Miscare pana pe la ora 14:30, dupa care ieseam (zilnic) pt aprox. 3 ore in care facem cumparaturi cateodata mergand cu bicicleta 7-15min. Hidratarea o facem in special dimineata (2-2,5litri pe zi) pt ca daca o facem seara imi stricam somnul noaptea cu drumurile la baie. Iar la cina, ora 19:30 -20:00 o salata verde mare cu rosii, andive si mozzarella, ulei, sare, otet. Daca imi mai era foame pana la 22:00 mancam fructe (piersici, nectarine, prune, mere..). Mesele la ore fixe. Intr-adevar, transpiram ceva; era in iulie,august. Important e si aerul foarte curat. Cica cu cat aerul e mai oxigenat cu atat se ard mai multe calorii: sau o camera bine aerisita se incalzeste mai repede decat una mai putin. Mi-am tonifiat un pic si muschii; ei....asa-i la servici. Pacat ca n-am continuat-o si acasa .

     

    Pare foarte sanatos! Ati tinut regim alimentar?
  •  
    • 64 mesaje
    3 Mar 2017, 10:25
    0 0
    Slabitul cu lamaie poate sa ajute si el cu conditia sa se faca foarte multa miscare. Pana la urma exercitiile fizice sunt cheia unei siluete bune si a unei vieti sanatoase.

  •  
    • 13 mesaje
    21 Mar 2017, 11:33
    0 0
    Am incercat si superslim si slim drink si visislim... abia dupa ce am inceput sa merg ca lumea la sala am reusit sa mai scap de colacei, am slabit vreo 14 kg, folosesc si acasa niste articole sportive de la  https://sport-mag.ro/, dar parca aspectul de celulita nu s-a imbunatatit foarte tare, desi fac sport si mananc ok de aproximativ 1 an.. nu stiu ce sa ma mai fac.. ce imi puteti recomanda?

    Acest mesaj a fost editat de către corinaaap: 21 Mar 2017, 11:37
  •  
    • 53 mesaje
    12 Mai 2017, 12:12
    0 1
    Va recomand cunnimasaj. Este revolutionar in slabit
  •  
    • 74 mesaje
    25 Sep 2017, 12:07
    0 0
    Cu produsele pentru slabit se poate slabi, dar daca nu faci exercitii fizice nu prea se pune.

  •  
    • 13 mesaje
    17 Oct 2017, 17:54
    0 0
    Eu nu mai cred in suplimentele de slabit!!! Singura metoda prin care am reusit sa slabesc a fost alergatul pe banda de alergare, de care incerc sa ma tin in continuare pentru a ma mentine. Ce-i drept, niciodata nu mi-a placut sa merg lasa sala, asa ca mi-am comandat singura o banda pentru a o folosi acasa:

    https://sport-mag.ro/benzi-de-alergare/3595-banda-de-alergare-magnetica-insportline-sprynkl-8595153655471.html

    E pliabila si nu ocupa mult spatiu,asta mi-a placut cel mai mult la ea!!! M-a ajutat foarte mult sa slabesc mai ales dupa sarcina, cand o foloseam aproape zilnic cand cea micuta dormea. Chiar o recomand! (y)
    Acest mesaj a fost editat de către corinaaap: 17 Oct 2017, 17:56