Nu stiu cum sa abordez situatia

  •  
    • 10065 mesaje
    13 Oct 2015, 21:45
    0 0
    Taraxacus said:
    ViktorC said:Asa bine va intelegeti ... daca va mai si iubiti ... sa fie intr-un ceas bun !

    Aveti planuri serioase sau ... va dragaliti doar ... ?




     

    Victore, tu vrei sa citești cine ce ar scrie dacă aș deschide un topic ”Iubita mea e proasta...”    ?

     

    Pai ... de ti se facura de gilceava ...

     

    Io te citesc ...

     

  •  
    • 2351 mesaje
    20 Oct 2015, 23:28
    1 0
    Eu vreau sa stiu cum a continuat povestea. Ma roade curiozitatea, feminin nevoie mare.
    Ma doare-n cot de baietasii care si-au aratat muschii creierasului pe topicul tau.

    Forumul asta e al nostru, fetito, nu te lasa intimidata de loviturile sub centura ale diversilor ....hai sa nu-i insultam.
    Asa ca, astept cu interes continuarea.
    So? 
  •  
    • 421 mesaje
    23 Apr 2016, 09:30
    0 0
    imi curat tastatura

    dchgbnjuhbnm,
  •  
    7 Mai 2016, 12:10
    1 0
    mihabd said:Buna! Ma numesc Mihaela, am 22 de ani. Sunt plecata din tara. Aici, acum o luna am mers pentru prima data la bingo, acolo lucreaza tipul de care imi place. Mi-a placut de el prin prima clipa in care l-am vazut, si din ziua aia, merg aproape zilnic la bingo cel putin 30 min ,sa il vad. Ii zambesc mereu, iar el face la fel.. Sunt momente cand ill surprind privindu-ma si imi zambeste... Dar nu am vorbit cu el altceva mai mult de un salut sau de joc. Nici nu stie numele meu. Zilele trecute, l-am asteptat la iesire cand a terminat lucrul sa intram in vorba, dar m-am panicat si am luat telefonul ca si cum as suna pe cineva. Mi-a zambit si mi-a zis doar " chao"... Nici nu stiu daca are sau nu o iubita... Cum fac sa ne cunoastem mai bine? Fara sa par insistenta sau sa ii las o impresie proasta. Orice sfat e bine-venit. Multumesc!
    Roaga-l sa-ti cumpere inelul de logodna de la noi!!!!
    (silverstar R 

     

  •  
    • 3765 mesaje
    8 Mai 2016, 14:04
    1 0
    Silverstar_Bijuterii_Argint said:

    Roaga-l sa-ti cumpere inelul de logodna de la noi!!!!
    (silverstar R 

     

     

    aveti inele de logodna?

  •  
    9 Mai 2016, 00:21
    0 0
    igivansenior said:
    Silverstar_Bijuterii_Argint said:

    Roaga-l sa-ti cumpere inelul de logodna de la noi!!!!
    (silverstar R 

     

     

    aveti inele de logodna?

     Avem orice!

  •  
    • 409 mesaje
    9 Mai 2016, 10:03
    0 0
    Silverstar_Bijuterii_Argint said:
    igivansenior said:
    Silverstar_Bijuterii_Argint said:
    Roaga-l sa-ti cumpere inelul de logodna de la noi!!!!
    (silverstar R 

      

    aveti inele de logodna?

     Avem orice!

     

    Aveti si de aur sau platina ? 

  •  
    19 Mai 2016, 14:28
    0 0
    Poate tragi lozul castigator! Abordeaza-l si daca te invita acasa la el  mergi!
     
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Mai 2016, 14:33
    0 0
    Silverstar_Bijuterii_Argint said:Poate tragi lozul castigator! Abordeaza-l si daca te invita acasa la el  mergi!
     

     Si  daca  e  psiho??