cine ma ajuta?

  •  
    • 36 mesaje
    26 Sep 2015, 16:51
    0 0
    ViktorC said:
    deniselove said:
    ViktorC said:
    deniselove said:Sunteti atat de penibili ) sariti pe mine ca niste sacali si asta ma amuza maxim )))))

     

    Ei vezi ... io vreau sa sar pe tine si tu ...

     

    Dai din picioare, nazdravanco ...

     






     

     

    ai grija pe cine sari ca te da nevasta afara din casa .
    Sari si tu pe canapea, covor , pe sotia de langa tine . eu ma descurc )

     

    A me nu sta sa sar pe ea, ii place cu frumosu' ...

     

    3-0 pentru mine ...

     

     


    ii place cu frumosu ce ? o singura poozitie 30 de ani de casnicie sau cum? ma amuzzzzzz teribillll 

  •  
    • 36 mesaje
    26 Sep 2015, 16:52
    0 0
    White_Storm said:Nu vei face niciun ban. Tu nu vezi ca nu ti la "tavaleala"? Uita-te la postarile tale si numara invectivele scuipate. Pai in bransa ta trebuie sa fii calma, binevoitoare. Sa suporti toate mizeriile altora.
    Mda, tot pe centura ajungi si tu!

     

    cata prostie doamne )))))))) auzi pe centura ,vad ca o ti lunga si lata cu asta creca te tenteaza sa ajungi pe acolo ))))) 

  •  
    • 36 mesaje
    26 Sep 2015, 16:54
    0 1
    gabriela42 said:Cand crezi ca le-ai citit pe toate vine cate o "modeala "din asta si incepe sa dea din melita si sa se umfle in pene , ba e amuzata , ba e obscena , ba se da mare cu viata ei implinita impreuna cu sotul ei propriu ...de la salonul de infrumusetare!Ba cere sfaturi la misto si posteaza aiurea , ba socheaza asistenta prin IQ -ul ridicat ...sub piciorul broastei ...si culmea nimeni nu ii intelege dorinta arzatoare de a -si expune goliciunea pe bani ... mai oameni buni ce aveti cu fata asta atat de deosebita si fericita ??/

     si ce ?ciuda e pe tine cat casa huooooo))

  •  
    • 36 mesaje
    26 Sep 2015, 16:55
    0 1
    White_Storm said:Ii testam calitatile pe care...nu le are.

     ma cunosti ca sa-ti dai cu parerea cucoana? vezi-ti de sortu tau in bucatarie . La cratita cu tine bre .

  •  
    • 36 mesaje
    26 Sep 2015, 16:56
    0 0
    veracara said:Da unde ai găsit draga un așa soț Ce noroc pe tine

     dc draga? ce e asa grav in a accepta sotul sa faci videochat ? mare scofala .te atinge cineva ? Nu!! Decat vinzi iluzii atat ! nu are treaba nimeni cu tine . Mare scofala domne ,

  •  
    • 7959 mesaje
    26 Sep 2015, 16:58
    0 0
    deniselove said:
    White_Storm said:Nu vei face niciun ban. Tu nu vezi ca nu ti la "tavaleala"? Uita-te la postarile tale si numara invectivele scuipate. Pai in bransa ta trebuie sa fii calma, binevoitoare. Sa suporti toate mizeriile altora.
    Mda, tot pe centura ajungi si tu!

     

    cata prostie doamne )))))))) auzi pe centura ,vad ca o ti lunga si lata cu asta creca te tenteaza sa ajungi pe acolo ))))) 

     Io-ti vreau binele spunandu-ti sa te lasi de meserie ca n-ai stofa si tu-mi demonstrezi inca o data cata dreptate am? Nu trebuia!!!

  •  
    • 36 mesaje
    26 Sep 2015, 17:00
    0 0
    White_Storm said:
    deniselove said:
    White_Storm said:Nu vei face niciun ban. Tu nu vezi ca nu ti la "tavaleala"? Uita-te la postarile tale si numara invectivele scuipate. Pai in bransa ta trebuie sa fii calma, binevoitoare. Sa suporti toate mizeriile altora.
    Mda, tot pe centura ajungi si tu!

     

    cata prostie doamne )))))))) auzi pe centura ,vad ca o ti lunga si lata cu asta creca te tenteaza sa ajungi pe acolo ))))) 

     Io-ti vreau binele spunandu-ti sa te lasi de meserie ca n-ai stofa si tu-mi demonstrezi inca o data cata dreptate am? Nu trebuia!!!


    MARE SCOFALA , repet ! ma amuz teribil cat de penibila esti )) 

     

  •  
    • 108 mesaje
    26 Sep 2015, 17:08
    1 0
    deniselove said:
    veracara said:Da unde ai găsit draga un așa soț Ce noroc pe tine

     dc draga? ce e asa grav in a accepta sotul sa faci videochat ? mare scofala .te atinge cineva ? Nu!! Decat vinzi iluzii atat ! nu are treaba nimeni cu tine . Mare scofala domne ,

     

    Papusica, de ce ai deschis topicul? Sa jignesti pe toata lumea? Daca esti asa de desteapta, baga mare!!! Decat vinzi iluzii atat!   Spor la treaba!

  •  
    • 36 mesaje
    26 Sep 2015, 17:10
    0 0
    roxidon said:
    deniselove said:
    veracara said:Da unde ai găsit draga un așa soț Ce noroc pe tine

     dc draga? ce e asa grav in a accepta sotul sa faci videochat ? mare scofala .te atinge cineva ? Nu!! Decat vinzi iluzii atat ! nu are treaba nimeni cu tine . Mare scofala domne ,

     

    Papusica, de ce ai deschis topicul? Sa jignesti pe toata lumea? Daca esti asa de desteapta, baga mare!!! Decat vinzi iluzii atat!   Spor la treaba!

     Draga Domnule , am postat doar ca sa primesc sfaturi gen .Nimic altceva .Doar ca au sarit tatele astea pe mine , si am ripostat ca s rea de felu meu ,Miauuuuuuu

  •  
    • 108 mesaje
    26 Sep 2015, 17:21
    0 0
    Mai curand ham-ham...ca asta faci: latri la luna!
  •  
    • 108 mesaje
    26 Sep 2015, 17:21
    1 0
    Mai curand ham-ham...ca asta faci: latri la luna!
  •  
    • 495 mesaje
    26 Sep 2015, 17:49
    1 0
    Sa te dai mare pe aici ca faci videochat și soțul e de acord...trebuie sa ai niște șuruburi lipsa.Ori ești troll.
    Acest mesaj a fost editat de către veracara: 26 Sep 2015, 18:06
  •  
    • 7959 mesaje
    26 Sep 2015, 19:57
    0 0
    deniselove said:

     

    cata prostie doamne )))))))) auzi pe centura ,vad ca o ti lunga si lata cu asta creca te tenteaza sa ajungi pe acolo ))))) 

     Lasa draga, ca te vei descurca tu si acolo, vad ca vocabularul il stapanesti deja. Poate ai nevoie de un "calmant", doar.
     

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 12:02
    1 0
    Love, parerea mea e sa iti schimbi profilul, mergi pe-a dezbracatelea unde probabil sa ai mai mult succes ca de ramii pe "vocabular" ... esti deja in pragul falimentului .

  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 12:08
    1 0
    roxidon said:Mai curand ham-ham...ca asta faci: latri la luna!

     

    Nu poate fi mai mult decit o copchilita plictisita ...

     

    Cu jocuri de gradinita : unu zero pentru mine, doi zero pentru mine ... ha ha ha ...

     

  •  
    • 12625 mesaje
    27 Sep 2015, 12:38
    1 0
    Eu mă amuz doar gandindu-ma la piti asta cum sta ea dezbrăcata și cum domnii își vor etala frumosul mădular și îi vor spune artistic..hai curvă mică ia una de la mine..sau d-zaii mații misca-te mai repede ori lăsa vorbă și linge aici..de câte ori își va auzi cuvintele academice fuck you..catzo..bitch. Dap eu am să amuz atât de bine când voi dormi în pat tranchila.
  •  
    • 495 mesaje
    27 Sep 2015, 13:11
    1 0
    Ce mă șochează e ca una poate gândi ca un barbat o iubește de o lasă să facă așa ceva.Pai de te iubea făcea orice sa facă bani și sa nu fii nevoită sa iți arăți pasarica la altii pentru bani.
    Acest mesaj a fost editat de către veracara: 27 Sep 2015, 13:11
  •  
    • 7959 mesaje
    27 Sep 2015, 14:49
    0 0
    carmen008 said:Eu mă amuz doar gandindu-ma la piti asta cum sta ea dezbrăcata și cum domnii își vor etala frumosul mădular și îi vor spune artistic..hai curvă mică ia una de la mine..sau d-zaii mații misca-te mai repede ori lăsa vorbă și linge aici..de câte ori își va auzi cuvintele academice fuck you..catzo..bitch. Dap eu am să amuz atât de bine când voi dormi în pat tranchila.

     Sa vezi ce injuraturi vor primii de la asta de li se 'moaie obectu'. 



    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 2 Oct 2015, 07:52
  •  
    • 10065 mesaje
    27 Sep 2015, 23:11
    0 0
    veracara said:Ce mă șochează e ca una poate gândi ca un barbat o iubește de o lasă să facă așa ceva.Pai de te iubea făcea orice sa facă bani și sa nu fii nevoită sa iți arăți pasarica la altii pentru bani.

     

    A , nuuu ... ea nu se dezbraca ...

     

    Ii vrajeste pe strainezi din vocabular doar , cel putin astfel am inteles .

     

  •  
    • 7959 mesaje
    1 Oct 2015, 02:14
    0 0
    veracara said:Ce mă șochează e ca una poate gândi ca un barbat o iubește de o lasă să facă așa ceva.Pai de te iubea făcea orice sa facă bani și sa nu fii nevoită sa iți arăți pasarica la altii pentru bani.

     Vera, cara mia, te-ai dat pe brazda. Ai scapat de angoase. Good for you!