Constanta la apel !!!!!!

  •  
    • 463 mesaje
    21 Feb 2007, 21:13
    0 0
    Fetelor unde sunteti? Lasati in urma topicul asta? Cum ramane cu intalnirea?
    Alys, doremy, georgiana, birsen, extravaganza.... unde sunteti?
  •  
    • 2825 mesaje
    21 Feb 2007, 23:19
    0 0
    Buna , fetiliii !
    Vad ca o puneti de-o intalnire.
    Io-s prea baba ptr voi, voi toate studente, alea, alea, asa ca stau acasa si astept sa-mi povestiti cum a fost.
    Va pup.

    Si daca puteti, donati mai fetelor sange ptr baiatul ala, eu am avut hepatita fir-ar sa fie!
  •  
    • 463 mesaje
    21 Feb 2007, 23:28
    0 0
    Eu am grupa A2 si n-am avut hepatita sau alte boli dar...am anemie mare...nu cred ca-i bun sangele meu.
  •  
    • 69 mesaje
    22 Feb 2007, 11:03
    0 0
    buna.va rog am si eu nevoie de un sfat.fata mea de 11 ani vrea sa frecventeze o sala de dans (cha-cha,salsa,tango etc.)dar nu cunosc prin oras la noi un astfel de loc stiti voi vreunul?
  •  
    • 463 mesaje
    22 Feb 2007, 13:07
    0 0
    Incearca la Scoala de arte si meserii sau la Casa de cultura.
  •  
    • 599 mesaje
    22 Feb 2007, 13:46
    0 0
    Va retransmit urmatorul mesaj: In Bucuresti se doneaza piele, pentru Paul, singurul supravietuitor din accidentul de pe bulevardul Mamaia. Transportul este gratuit, asigurat de familia baiatului. Procedura este urmatoarea: cu anestezie, se recolteaza o fasie de piele extrem de subtire (transparenta), de pe coapsa. Donatorul se vindeca complet, nu raman semne, nu curge sange. Pielea va arata ca atunci cand stai prea mult la soare. Deci vindecarea e COMPLETA. Omul asta moare daca nu i se doneaza, noi nu murim daca dam atat de putin...deci hai sa facem ceva. Si mesajul asta este pe bune...nu cu titlu publicitar. Contactati pe mess pana maine seara. ID : made_1n_heaven [dati mai departe..]
    Am dat acest mass deoarece colegul nostru Paul e in spital in bucuresti si cred ca ar mai fi oameni care doresc sa-i dea o sansa lui Paul sa traiasca.O fasie atat de mica din tesutul nostru poate oinsemna ff mult ptr paul..i se pot inchide ranile si nu ar mai risca sa intre in septicemie!
    Mai ales ptr cei din bucuresti ati putea sa faceti ceva ptr ca acest baiat de doar 20 de ani sa traiasca si sa duca o viata cat de cat normala.Ajutati-l va rugam din suflet ptr ca e un om,e vba de o viata!
    spitaulu de chirurgie plastica si reparatorie bucuresti- aici se afla paul
  •  
    • 2825 mesaje
    22 Feb 2007, 15:58
    0 0
    Strugurel20, incearca la Clubul elevilor, e gratuit.Fetele mele au fost la mai toate cercurile.
  •  
    • 2825 mesaje
    23 Feb 2007, 22:24
    0 0
    Mirrella, tu ziceai de un costum cu sclipici?! Vezi ca e expozitie din tara in Mamaia!
    Am fost eu azi si am vazut si costume , maine e ultima zi sau duminica.
    Pup!
  •  
    • 2825 mesaje
    24 Feb 2007, 11:45
    0 0
    Care mergeti in Mamaia? Eu plec acum, ne intalnim la Parc!
  •  
    • 463 mesaje
    26 Feb 2007, 11:31
    0 0
    O saptamana super va doresc la toate!

    Ce mai faceti fetelor?
    Doremy cum a fost la targ? Ce-ai vazut frumos? Eu n-am apucat sa merg...am fost plecata la bucuresti dupa marfa in weekend...Am tras un frig acolo cum n-ai mai indurat de cand ma stiu!!!

    Voi cum v-ati petrecut weekend-ul?
  •  
    • 335 mesaje
    26 Feb 2007, 17:19
    0 0
    salutare fetelor.am lipsit de pe forum, nu m-am simtit bine, sunt in concediu medical, nu am iesit din casa de cateva zile.
    sper ca pana pe 1 martie imi revin, incepe saptamana noastra.
    voi ce ati mai facut?va pupacesc
  •  
    • 2825 mesaje
    26 Feb 2007, 20:05
    0 0
    Fetiliiii
    Un spatiu de inchiriat stiti? Ieftin si frumos, ptr un magazin confectii?
  •  
    • 69 mesaje
    27 Feb 2007, 00:07
    0 0
    doremi,in zona cet(av-uri)te intereseaza?parca vazusem eu ceva .
  •  
    • 463 mesaje
    27 Feb 2007, 09:22
    0 0
    Si pe mine ma intereseaza un spatiu de inchiriat...aproximativ 25-30 mp. preferabil intr-o piata, standuri...tot pentru magazin articole electrice si uz casnic. Ne ajuta cineva?
  •  
    • 2100 mesaje
    27 Feb 2007, 09:43
    0 0
    Nu va pot ajuta, nu stiu. imi pare rau.
    Dar ce spuneti de o intalnire intre noi??
  •  
    • 2825 mesaje
    27 Feb 2007, 11:29
    0 0
    Buna, fetele!
    Vreau unul mai in centru, la Tomis cat or fi chiriile?
  •  
    • 463 mesaje
    27 Feb 2007, 12:05
    0 0
    Oho....esti cu pretentii Doremy Iti dai seama ca-s de la 1000 euro in sus in Tomis...cred eu...Eu n-am asa pretentii...nu-mi pot permite o chirie prea mare...

    Feteor cum ramane cu intalnirea noastra???
  •  
    • 2100 mesaje
    27 Feb 2007, 12:40
    0 0
    mey, e un spatiu pe langa Pelican, mai jos de BTT, da nush cat cer pe el.

    chiar ca, nu vreti sa ne vedem?
  •  
    • 78 mesaje
    27 Feb 2007, 13:35
    0 0
    Buna fetele, ce mai faceti? vad ca toata lumea e ocupata pe aici, cu joburi, facultati, etc.. doremy ce mai faci? cum adica sa nu vii,se poate? problema e ca fetele astea tinerele nu prea au timp, cu facultatea, jobu` etc, spatii mai stiu yo ce..macar am stii nu si noi cine cu cine vb...mi se pare normal asa!
    Si apropo nici yo nu am facultate, chiar nu consider asta un impediment, chiar deloc!! va poop pe toate, bun venit celor noi inscrisi in clubul nostru!
  •  
    • 599 mesaje
    27 Feb 2007, 13:36
    0 0
    Eu as vrea sa ne vdm, dar pot in weekend. Apropo, stiti cumva cluburi care organizeaza ceva de 8 martie? Va pup