Constanta la apel !!!!!!

  •  
    • 1097 mesaje
    7 Feb 2007, 12:48
    0 0
    cu chiloteii sexy????
    Ia impartasiti cu noi mici voastre "murdarii"!!!! ))))))
  •  
    • 599 mesaje
    9 Feb 2007, 14:10
    0 0
    da mirrela, cu lazar o sa fac dr civil la seminar, dar tare ma bate gandul sa o tai de la Ovidius, nu sunt multumita deloc de sistemul lor de invatamant, cel putin in sesiunea asta a fost un balamuc total la examene, s-au decalat orele, s-a gresit la avizier de 3 ori referitor la prograarea examenelor, asteptam profesorii cu orele sa vina, iar dupa ce ca mare carte nu se face si nici nu pricep nimic de la cursuri ei au pretentii fantastice in sesiune...la civil am luat 7 si chiar i-am scris totul ca in carte....pana acum am 2 restante si mai am la dr adm duminica si scap....cred ca ma transfer la saguna ca am auzit ca se face carte mult mai bine ca la ovidius, plus ca profii sunt din buc, prezenta e obligatorie, iar studentii mult mai de treaba, aici toti sunt numai pt ei si f egoisti, nimeni nu ar treaba cu nimeni. sunt total dezamagita
  •  
    • 7934 mesaje
    10 Feb 2007, 10:23
    0 0
    cine plm e lazar?
    eu facusem civilu jurca si dupa aia cu machidoanca aia cum o cheama..am uitat
    later edit : geagiu o chema
  •  
    • 599 mesaje
    10 Feb 2007, 13:48
    0 0
    pai lazar e asistentu lui jurca am auzir ca machedoanca aia rupe in 2 la examene
  •  
    • 118 mesaje
    10 Feb 2007, 14:41
    0 0
    Buna! Am avut azi examen cu jurca, la fel ca anul trecut dar un pic mai batranel , geagiu preda acum drept administrativ.
  •  
    • 118 mesaje
    10 Feb 2007, 14:43
    0 0
    Extravaganza e posibil sa ne stim din vedere pentru ca si tot la ovidius sunt dar la administratie publica.
  •  
    • 1097 mesaje
    10 Feb 2007, 14:59
    0 0
    Extravagantza, esti sigura ca la Saguna e mai bine??
    Catdespre Geagiu mie mi se pare superprofa. Nu cred ca e machidoanca.
    Ar trebui sa o vedeti in instanta.E doxa de carte. Chiar cred ca e cea mai profesionista dintre toti.
  •  
    • 106 mesaje
    10 Feb 2007, 17:56
    0 0
    Buna fetelor! Ce mai faceti? le urez bun venit celor care au sosit la noi!

    Pe cand o intalnire? Ar fi frumos sa ne cunoastem, nu?
  •  
    • 118 mesaje
    10 Feb 2007, 18:40
    0 0
    Eu nu sunt noua pe forum, insa am postat azi prima data la social, sunt constanteanca, studenta in anul 3, va pup pe toate!
  •  
    • 599 mesaje
    10 Feb 2007, 20:31
    0 0
    eu sunt anul 2 la drept, nu stiu daca ne stim din vedere sau poate da
  •  
    • 599 mesaje
    10 Feb 2007, 20:48
    0 0
    stiti vreo sala de fitness pe langa zona trocadero-dacia? vreau sa gasesc o sala prin apropierea mea, care sa aiba aparate misto.
  •  
    • 463 mesaje
    12 Feb 2007, 11:47
    0 0
    Am revenit si eu fetelor!!!
    Bun regasit la toata lumea si bine-ati venit cele noi.
    Am lipsit o perioada destul de lunga...din cauza sesiunii. Vad ca ne-am adunat multe studente pe aici...Majoritatea sunteti la drept...eu sunt la management la Spiru si e super. Inca n-am terminat sesiunea...mai am 2 examene din 7 si pana acum le-am luat pe toate!
    Recunosc ca mi-a fost foarte frica deoarece...nu stiam daca mai sunt in stare s-o iau de la capat cu invatatul dupa 12 ani...M-am pus serios cu burta pe carte si...merge bine.

    Voi ce mai faceti?
    Doremy ce-ai patit de cauti spray paralizant???
  •  
    • 69 mesaje
    12 Feb 2007, 12:26
    0 0
    doremi am auzit ca azi e ziua ta de nastere si doresc sa-ti urez un sincer la multi ani cu foarte multe impliniri sentimentale si profesionale.te pup
  •  
    • 69 mesaje
    12 Feb 2007, 20:26
    0 0
    doamnelor scuzele mele ptr ca nu m-am prezentat mai inainte .ce as putea spune despre mine?sunt din constanta si eu si stramosii mei,am 35 de ani ,casatorita (cu acte in regula),o fetita de 11 ani(apropo,daca ati fi sau sunteti profesoare ce fel de martisoare ati prefera sa primiti de la elevi de 1 martie?)iar ca preocupare incerc sa-mi pun la tara o mica afacere si totodata un venit suplimentar ptr acum si ptr batranetile care vor veni.
  •  
    • 1097 mesaje
    13 Feb 2007, 12:29
    0 0
    Buna fetelor!!SI bun venit STrugurel.Multumim ptr prezentare.
    Cadou.......cel mai bine ar fi sa stranga toata clasa bani si sa intrebe profesoara ce vrea, daca vrei sa fie numai din partea ta....depinde de profesoara.Poti sa ii iei orice de la parfum, o icoana....sau o cutie de bomboane.
  •  
    • 69 mesaje
    13 Feb 2007, 13:11
    0 0
    fetelor daca doriti produse de la oriflame si ati ramas fara reprezentant va pot ajuta venind direct la voi sau putem sta de vb pe mess (id-ul meu este-bianel9571-unde va voi da si nr de tel. daca doriti). va pup pe toate
  •  
    • 1097 mesaje
    14 Feb 2007, 11:28
    0 0
    fetelor, unde gasesc un costum sa fie mai elegant un pic si sa mearga dupa aia purtat si la munca???
  •  
    • 599 mesaje
    14 Feb 2007, 13:56
    0 0
    pai incearca la bad axel imediat dupa pasajul de pe stefan cel mare este dupa tomis, xandra, la tomis sau in carrefour.
  •  
    • 106 mesaje
    14 Feb 2007, 14:14
    0 0
    Mi-am gasit in Carrefour un costum frumos din catifea...am dat pe el cam 170 lei( asta acum 1 luna)...dar poti sa gasesti in oras, poti sa incerci la Metropol....Depinde cati bani vrei sa investesti in el.


    Cumparaturi placute!
  •  
    • 1097 mesaje
    14 Feb 2007, 14:51
    0 0
    GAsisem unul la Dika, dar nu m-am inteles cu mama.Mi-a facut omie de nervi, m-am enervat si nu l-am mai luat.
    Pana la urma am rezolvat.......imi iau de acolo.A zis sora-mea ca desambata pana marti o sa stam numai inmagaine.