zodiile care v-au impresionat

  •  
    • 2209 mesaje
    24 Mar 2007, 21:19
    0 0
    Da, da, si eu iti dau dreptate.
    Sunt foarte sensibili. Sunt prea schimbatori dupa gustul meu, mi-e greu sa am o relatie cu un barbat de genul asta pentru ca eu am nevoie sa ma simt iubita. Am observat la peste ca azi te iubeste de moare, maine nu are chef de tine...poimaine iarasi plange de dorul tau... Daca nu simti nevoia sa fii tot timpul iubita, sunt excelenti!
  •  
    • 88 mesaje
    25 Mar 2007, 10:55
    0 0
    boracha, daca nu te superi, vrei sa mai discutam de pesti? sa ne mai impartasim parerile, poate invatam mai multe despre ei . Uite ce am mai observat si te rog sa-mi spui daca e asa: undeori nu-ti arata cat de mult tin la tine, in schimb se dau de gol facandu-ti niste surprize mama-mama. Adora sa te surprinda, in bine ma refer, si apoi sa-i multumesti. E asa de fericit cand vede ca te surprinde si se uita in ochii tai ca un catzelus asteptand sa-i multumesti..3 pesti am intalnit, nehotarati toti..
  •  
    • 2209 mesaje
    26 Mar 2007, 02:12
    0 0
    Eu nu am observat sa fie asa. Cel putin pestii pe care i-am intalnit eu, erau fara exceptie afectuosi si dragastosi. Uneori, asi putea spune ca excesiv de afectuosi. Am iesit cu unul, care de la prima intalnire m-a luat de mana si m-a prezentat prietenilor drept prietena lui... Trebuie sa recunoastem, mai au si momente in care sufera cumplit de exces de zel!
    Ceea ce ai spus tu, cu placerea de a surprinde, am intalnit-o la frate'miu (tot peste)...dar intr-un alt context. Nu spre a-si ascunde sentimentele si a astepta multumire, ci pentru a vedea bucuria celorlalti...fara cuvinte. Pentru a aduce o bucurie celui drag. Cam asa o vad eu treaba asta, dar sincer am observat-o si eu! BIne, acum nu stiu daca e ceva caracteristic zodiei, pentru ca el e singurul peste pe care sa il cunosc atat de bine.
  •  
    • 346 mesaje
    27 Mar 2007, 14:32
    0 0
    intradevar chestia cu surprizele sunt specifice pestilor, sotul meu e nascut in aceasta zodie si de cate ori e o onomastica sau sarbatoare, craciun, 8 martie face cadou-supriza si nu conteaza pretul.....
  •  
    • 711 mesaje
    27 Mar 2007, 15:41
    0 0
    eu ma declar auto-impresionata de propriul semn, gemenii
  •  
    • 556 mesaje
    27 Mar 2007, 21:42
    0 0
    si eu
    serios acum,pe mine mai ma impresioneaza gemenii prin felul lor pozitivi de a fi,emana energie pozitiva
  •  
    • 125 mesaje
    11 Apr 2007, 13:27
    0 0
    .pe mine m-a impresionat o tauroaica odata..n-am mai intalnit o muiere ca aceea..super tare..
    am fugit ca dreacu de tamaie de capricorn..nu ne intelegeam deloc..ciudata fiinta..
    si cele mai frumoase relatii le-am avut cu racii si pestii..ah..io sunt balanta..
  •  
    • 3548 mesaje
    13 Apr 2007, 16:34
    0 0
    bah ganibale, ashjea vb tu cu noi, bah?
  •  
    • 125 mesaje
    13 Apr 2007, 18:53
    0 0
    Ai dreptate,Lichior,sunteti lady toate si mi-am revizuit limbajul..in mod sigur vor mai exista scapari(doar sunt un barbar )
    dar sper ca le voi putea controla..
    imi cer scuze de off topic!