zodiile care v-au impresionat

  •  
    • 287 mesaje
    26 Sep 2005, 21:30
    0 0
    o percizare pt catalina, nu am fost nu suntem si nici nu avem sanse sa deveim prietene, asa ca sterge-me de pe lista ta de 2 prietene, ma lipsesc de aceasta "onaoare" Bafta in intocmirea clasamentului zodiilor, este cu adevrat vital pentru progresul omenirii.
  •  
    • 287 mesaje
    26 Sep 2005, 21:32
    0 0
    "onoare" oroare intelegi tu ca esti fata desteapta.
  •  
    • 169 mesaje
    27 Sep 2005, 00:10
    0 0
    Berbecii nu m-au impresionat cu nimic
    Cu taurii ma inteleg dar nimic deosebit
    Gemenii au idei fixe si cred ca doar ei au dreptate
    Racii au doua fetze
    Leii au un farmec aparte si sunt siguri pe ei
    Femeile din zodia fecioara pot fi prietene adevarate
    Balantele nimic interesant
    Scorpionii-Barbati-sunt adorabili tandrii dar si orgoliosi
    Sagetatorii- aventurieri
    Capricornii sunt prea prinsi in munca lor si devin plictisitori
    Varsatorii sunt imprevizibili si nu isi pot controla emotiile
    Pestii-zodia mea-imi place cu defectele si calitatiile ei dar nu imi place deloc caracterul barbatiilor din aceasta zodie
  •  
    • 2292 mesaje
    27 Sep 2005, 08:07
    0 0
    Betsy, "iubita" stai tranquila ca nu te afli pe lista destul de lunga a prieteniilor mele. Ihhhhh...nici nu vreau sa ma gandesc ce dispute provoci in toate cercurile in care mergi incercand sa-ti impui ideile de femeie desteapta numai ca spre disperarea ta nimeni nu te asculta...

    "Offff cum sa ma mai uit in oglin da diminetaza fara sa-mi dau 2 palme?!"
    Spune-ne si noua ...uratzenia iti provoaca aceste stari?
  •  
    • 3526 mesaje
    27 Sep 2005, 09:29
    0 0
    "Apreciez dedicatia sagetatorilor, dar ma deprima sa-i vad subapreciindu-se." zise Donna.

    fay muiere, eu ma subapreciez, cand alta mai ca mine nu exista?
  •  
    • 9835 mesaje
    27 Sep 2005, 11:00
    0 0

    corekt, tu esti Exceptia
  •  
    • 1652 mesaje
    27 Sep 2005, 21:06
    0 0
    "I was in love with a Sagittarius he blew my mind
    He also had a flip side too match like a Gemini
    He was freaky like a Taurus the way he handled me yeah
    Flirtatious like an Aries
    Which sign is best for me?

    I wish he was a Virgo, the same sign as me
    And know how to show me love, cause I've been hurt by a Pisces
    I want him sexy like a Scorpio
    The way he holds me close yeah
    Sensitive as a Cancer
    Every sign from coast to coast

    I can't explain why I love him
    Bossy like Leo's do
    Got game like an Aquarius
    Switch moves after he's been with you
    Fun like a Libra
    He stays on my mind
    He's so unpredictable
    He reminds me of every sign

    Every one of these signs you know you blowing me away
    No matter when you're born for sure with me you okay
    I love every one of y'all no matter what sign you are
    January to December here's my open arms"

    Beyonce-signs
    ca doar nu credeati ca m-am apucat de scris poezii
  •  
    • 287 mesaje
    28 Sep 2005, 05:35
    0 0
    catalina fata incostienta, nu mai stii ce spui, tu m-ai numit prietena, dar esti prea tuta ca sa-ti dai seama. Cat despre uratenie sunt convinsa ca ma eclipsezi la capitolul asta, chair nu sunt urata, imi pare rau sa te dezamagesc, asa ca la faza asta nu ai cum sa ma ataci. Mai scormoneste prin creiarasul ala plin de aberatii poate s-a ratacit vreo idee mai buna p-acolo, bafta multa!!!! ca tare ai nevoie. Mi-e mila de tine zau, dar las ca poate te faci bine cu medicamente starine.
  •  
    • 287 mesaje
    28 Sep 2005, 05:42
    0 0
    inca ceva eu poate creez dispute dar tu ce creezi? indiferenta nu? nici macar nu te observa lumea, ai ghicit esti nesemnificativa. Sa stii si tu ca atunci cand trezesti o reactie fie ea si negativa, inseamna ca ii pasa cuiva. Sa-mi zici merci ca te-am bagat in seama cat altii in 5 ani, asa cum ti-am mai zis mi-e mila de tine, e si asta ceva, macar te poti bucura ca ai trezit o reactie. Hai gata ca ti se urca la cap.
  •  
    • 287 mesaje
    28 Sep 2005, 05:48
    0 0
    haioasa gramada esti, pe de-o parte afirmi ca unde ma duc creez dispute cu ideile mele (insemna ca ma asculta acele persoane corect?) iar pe de alta parte ca nimeni nu ma asculta. Las-o asa cum a cazut nu incerca sa o dregi ca cred ca iese mai rau.
  •  
    • 2292 mesaje
    28 Sep 2005, 10:41
    0 0


    Hai ca m-ai amuzat...medicamente straine, bagarea deshtului un 'cur...beshi si lasa-ma draq ca miroase de-aici a prostie!


    PS: Si nu uita sa inchizi gura ori de cate ori simtzi ca-ti miroase!
  •  
    • 1450 mesaje
    28 Sep 2005, 12:29
    0 0
    cata,ti-am spus odata ca rolul mustelor e sa bazaie,sa enerveze si sa se bage in dorsalul calului taman cand astuia ii e mai bine.Si normal,sa-ti umple cea mai alba perdea cu dejectii!Nu merita sa-tzi dai banii pe RAID,caci e plina lumea...
  •  
    • 2292 mesaje
    28 Sep 2005, 12:44
    0 0
    Da, merci de sfat North! Ce nu inteleg eu e cum de a aterizat d-ara betsy cu nasul chiar aici, in dejectiile noastre (si asta ca sa fiu o doamna elevata ca ea)?! Dar fie, haide sa o bagam si pe ea in seama ca probabil simte nevoia.
  •  
    • 630 mesaje
    28 Sep 2005, 13:35
    0 0
    mai evelor, eu am lipsit o vreme da' vad ca aceasta betsy e suparata foc....
    in leg cu zodiile.... cine a afirmat mai mamicule ca face parte din zodia perfectiunii?
    eu zic sa citesti mai bine si sa vezi ca fiecare si-a spus defectele, numa' ca orgoliul tau de tauroaica nu te lasa sa observi.
    doi indivizi nu pot fi la fel chiar daca sunt nascuti sub acelasi semn, da' m-am gandit yo ca nu mai e nevoie sa spunem asta pt ca se subintelege, dar uite ca se repeta la unele zodii aceleasi caracteristici.
    cu taurii nu ma prea inteleg si cred ca tu esti o tauroaica cu ascendent tot in taur de esti asa indignata, ca asa sunt unii tauri, mai conservatori, mai cu mintea ingradita.
    pana la urma nu e un topic de care ne atarna viata, adica de zodiile pe care le "ponegrim" dupa parerea ta, nu fugim unde vedem cu ochii cu mainile in cap.
    yo cred ca gandirea ta constipata a luat prea in serios acest topic.
  •  
    • 1077 mesaje
    28 Sep 2005, 14:27
    0 0
    Asa sunt taurii astia, nu se lasa pana cand nu-i votam pe topicul asta! Zau ca ne-au impresionat la mare greu unele tauroaice!
  •  
    • 630 mesaje
    28 Sep 2005, 14:46
    0 0

  •  
    • 128 mesaje
    28 Sep 2005, 17:03
    0 0
    In mod pozitiv m-au impresionat:
    -berbecii:f hotarati si luptatori
    -barbatii taur:calmi,fideli,iubitori
    -gemenii:f inteligenti si comunicativi
    -leii:increzatori,puternici
    -balantele:sociabili,carismatici
    -sagetatorii:optimisti si sinceri
    -femeile capricorn:muncitoare si devotate
    -varsatoreosebiti,originali
    -pestiievotati,prietenosi
  •  
    • 65 mesaje
    28 Sep 2005, 17:05
    0 0
    Eeee,acum chiar m-a impresionat si o tauroaica!!!Din pacate intr-un mod neplacut!!!
  •  
    • 287 mesaje
    28 Sep 2005, 22:46
    0 0
    Ratatelor va las sa latrati cat vreti, nu va mai bag in semama pentru ca sunteti o pierdere de timp. Daca ar durea P.R.O.S.T.I.A. ati urla toata ziua.
  •  
    • 1037 mesaje
    29 Sep 2005, 01:31
    0 0
    Sariti!!!A iesit taurul din grajd si face ravagii acuma.Si eu sint tot "vaca" da macar io stau si pasc in nestire)