Barbat prea insistent?!

  •  
    • 742 mesaje
    1 Iun 2015, 21:57
    0 0
    Dupa parerea mea .tipei nu-i place de el,creed ca daca era fat frumos sigur accepta sa faca dragoste,Eu am patit ..ne-am placut ..a fost ok,nu am avut nimic de pierdut niciunul,
    Poate sa treaca timpul..sa fie decisa de pasul acela si dupa ani si ani sa se aleaga praful,mai bine se face ca fuge..se impiedica si asa poate iese bine.
    BAFTA 
  •  
    • 4 mesaje
    2 Iun 2015, 21:50
    0 0
    Mda
    Tipul nu e unul serios din cate am aflat si dupa mai multe incercari de a face o incercare de a ave ao relatie mai normala, nu am reusit sa ii scot aceste idei din cap. I.am spus conditiile mele insa nu stie sa asculte. Trist pt el mai bine pentru mine ca apoi ajungeam sa tin la el si ma facea sa imi para rau.
    Draga Alin42 nu e vorba aici cat e el de frumos pt ca ma atragea dar din cate stiu si eu pt a construi o relatie trebuie sa parcurgi anumite etape. Ori, eu nu am vrut sa le trec cu vederea iar tu ai trecut drept dovada povestea ta trista.
  •  
    • 742 mesaje
    2 Iun 2015, 22:30
    1 0
    Daa..e trista,dar am avut incredere in cel de sus ,in parintii mei,si am trecut peste obstacol.Stiu ca oriunde ma duc ..am fost si ramin un OM,am curaj sa ma uit in ochii a acelor personaje mi-au facut parte din trecut.Conteaza ce vrei in viata,ce dai si ce primesti,am crezut pina la un punct in persoana care am iubito.Dupa cele petrecute au urmat alte mici spectacole de 2 lei,acum sunt incheiate ,ce pot sa sustin ca sunt linistit si am toot ce mi-am dorit.E foarte greu sa gasesti pe cineva care sa puna pret pe ce esti tu,ca persoana,
    BAFTA 
  •  
    • 414 mesaje
    5 Iun 2015, 21:00
    0 0
    Mademoiselle03 said:Buna! De curand am cunoscut un baiat ne stim de vreo saptamana ne.am vazut face to face o data si el.deja insista sa facem sex. Nu sex zice el ca suna urat ci 'dragoste'. Din pctul lui de vedere nu mai poate astepta asa mult ca in primul rand e barbat si apoi el.doar asa ar vedea ceva serios. Eu i.am zis ca am.nevoie de.timp sa vad cum e sa ma simt in siguranta si apoi sa vad daca el vrea ceva serios pentru ca nu pot sa fac sex cu unu si apoi sa plece pentru ca m.as simti naspa. Ce parere aveti.

     

     
    Da...  e  usor    de  vorbit.......    parerea  mea  e  ca tipul  nu  prea  merita....  daca  era  un  barbat  adevarat..  stia  el  cum  sa  obtina  noaptea  de  dragoste...  oricum  e  cu  mai  multe  taisuri  decat  doua..  cam  asa  pe  scurt...