Persil Power-Mix Caps pentru familia ta

  •  
    • 10 mesaje
    26 Mai 2015, 11:35
    0 0

    Buna fetelor,
    M-am gandit sa va imparasesc si voua impresiile mele despre noua inovatie #Persil,Persil Power-Mix Caps. Va pot spune ca sunt foarte multumita de el deoarece combinatia unica a detergentului pudra cu cea a detergentului lichid intr-o singura capsula face ca Persil Power-Mix Caps sa fie cel mai bun inamic al petelor. Grija dozarii detergentului pentru masina de spalat dispare datorita capsulei special dozata care sa asigure necesarul de detergent pentru o spalare. Rufe curate si parfumate se optin cu usurinta spland cu spalate cu Persil Power-Mix Caps chiar si la 30 ⁰.Deci rezultatul este excelent: rufe  de un alb imaculat spalate cu Persil Power-Mix Caps doar la 30 ⁰. Pe langa eficienta , detergentul Persil Power-Mix Caps ofera rufelor un miros imbietor si un parfum placut.
    Recomand cu incredere noua inovatie Persil Power-Mix Caps.

  •  
    • 11561 mesaje
    26 Mai 2015, 12:51
    1 0
    Pisi , duppa Nick , , credeam ca ne propui "altceva"!
  •  
    • 5609 mesaje
    26 Mai 2015, 13:02
    2 0
    pisi13 said:

    Buna fetelor,
    M-am gandit sa va imparasesc si voua impresiile mele despre noua inovatie #Persil,Persil Power-Mix Caps. Va pot spune ca sunt foarte multumita de el deoarece combinatia unica a detergentului pudra cu cea a detergentului lichid intr-o singura capsula face ca Persil Power-Mix Caps sa fie cel mai bun inamic al petelor. Grija dozarii detergentului pentru masina de spalat dispare datorita capsulei special dozata care sa asigure necesarul de detergent pentru o spalare. Rufe curate si parfumate se optin cu usurinta spland cu spalate cu Persil Power-Mix Caps chiar si la 30 ⁰.Deci rezultatul este excelent: rufe  de un alb imaculat spalate cu Persil Power-Mix Caps doar la 30 ⁰. Pe langa eficienta , detergentul Persil Power-Mix Caps ofera rufelor un miros imbietor si un parfum placut.
    Recomand cu incredere noua inovatie Persil Power-Mix Caps.

    Acu' eu sunt cam Toma Necredinciosul, pana nu vad nu cred!
    Asa ca, am verificat poza ta si m-am convins ca folosing persil, rufele ies cu pete...uita-te si tu la camasa aia sau cearsaf, ma rog, ce este, cea din stanga...se vede de parca ar fi iesit negru de pe tricoul alaturat.

    Uite aici, poza pusa chiar de tine:
    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/4299/photo_id/70073

    Deci, cum ramane cu noul persil? Scoate petele, sau le adauga? 
    Ups...persil power mix,  iti mixeaza culorile de pe un lucru pe altul! 
    Grozava inovatie Pisi!





     


    Acest mesaj a fost editat de către Maricon: 26 Mai 2015, 13:07
  •  
    • 5035 mesaje
    26 Mai 2015, 14:50
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2 mesaje
    26 Mai 2015, 20:05
    0 0
    pisi13 said:

    Buna fetelor,
    M-am gandit sa va imparasesc si voua impresiile mele despre noua inovatie #Persil,Persil Power-Mix Caps. Va pot spune ca sunt foarte multumita de el deoarece combinatia unica a detergentului pudra cu cea a detergentului lichid intr-o singura capsula face ca Persil Power-Mix Caps sa fie cel mai bun inamic al petelor. Grija dozarii detergentului pentru masina de spalat dispare datorita capsulei special dozata care sa asigure necesarul de detergent pentru o spalare. Rufe curate si parfumate se optin cu usurinta spland cu spalate cu Persil Power-Mix Caps chiar si la 30 ⁰.Deci rezultatul este excelent: rufe  de un alb imaculat spalate cu Persil Power-Mix Caps doar la 30 ⁰. Pe langa eficienta , detergentul Persil Power-Mix Caps ofera rufelor un miros imbietor si un parfum placut.
    Recomand cu incredere noua inovatie Persil Power-Mix Caps.

     

  •  
    • 2 mesaje
    26 Mai 2015, 20:06
    0 0
    pisi13 said:

    Buna fetelor,
    M-am gandit sa va imparasesc si voua impresiile mele despre noua inovatie #Persil,Persil Power-Mix Caps. Va pot spune ca sunt foarte multumita de el deoarece combinatia unica a detergentului pudra cu cea a detergentului lichid intr-o singura capsula face ca Persil Power-Mix Caps sa fie cel mai bun inamic al petelor. Grija dozarii detergentului pentru masina de spalat dispare datorita capsulei special dozata care sa asigure necesarul de detergent pentru o spalare. Rufe curate si parfumate se optin cu usurinta spland cu spalate cu Persil Power-Mix Caps chiar si la 30 ⁰.Deci rezultatul este excelent: rufe  de un alb imaculat spalate cu Persil Power-Mix Caps doar la 30 ⁰. Pe langa eficienta , detergentul Persil Power-Mix Caps ofera rufelor un miros imbietor si un parfum placut.
    Recomand cu incredere noua inovatie Persil Power-Mix Caps.

    Si eu il folosesc si este foarte bun. O sa incec sa spal cu el si la 30 de grade. Eu pana acum am spalat la 40 de grade si sunt multumita de el. 

     

  •  
    • 10 mesaje
    26 Mai 2015, 20:08
    0 0
    Maricon said:
    pisi13 said:

    Buna fetelor,
    M-am gandit sa va imparasesc si voua impresiile mele despre noua inovatie #Persil,Persil Power-Mix Caps. Va pot spune ca sunt foarte multumita de el deoarece combinatia unica a detergentului pudra cu cea a detergentului lichid intr-o singura capsula face ca Persil Power-Mix Caps sa fie cel mai bun inamic al petelor. Grija dozarii detergentului pentru masina de spalat dispare datorita capsulei special dozata care sa asigure necesarul de detergent pentru o spalare. Rufe curate si parfumate se optin cu usurinta spland cu spalate cu Persil Power-Mix Caps chiar si la 30 ⁰.Deci rezultatul este excelent: rufe  de un alb imaculat spalate cu Persil Power-Mix Caps doar la 30 ⁰. Pe langa eficienta , detergentul Persil Power-Mix Caps ofera rufelor un miros imbietor si un parfum placut.
    Recomand cu incredere noua inovatie Persil Power-Mix Caps.

    Acu' eu sunt cam Toma Necredinciosul, pana nu vad nu cred!
    Asa ca, am verificat poza ta si m-am convins ca folosing persil, rufele ies cu pete...uita-te si tu la camasa aia sau cearsaf, ma rog, ce este, cea din stanga...se vede de parca ar fi iesit negru de pe tricoul alaturat.

    Uite aici, poza pusa chiar de tine:
    http://www.eva.ro/club/albums/photo/view/album_id/4299/photo_id/70073

    Deci, cum ramane cu noul persil? Scoate petele, sau le adauga? 
    Ups...persil power mix,  iti mixeaza culorile de pe un lucru pe altul! 
    Grozava inovatie Pisi!


    Maricon, camasa nu e patata are imprimeuri de culoare gri deschis. Ar fi fost un dezastru sa scoata imprimeurile, nu? )) Eu vi-l recomand, insa alegerea va apartine.


     

     

  •  
    • 10 mesaje
    26 Mai 2015, 20:10
    0 0
    I_have_a_dream said:da, alea albe le scoti cu pete de la zeama aia din capsula. veci nu mai iau persil.

     I_have_a_dream acelea nu sunt pete sunt imprimeurile camasii. 

  •  
    • 3765 mesaje
    26 Mai 2015, 21:32
    1 0
    pisi13 said:
    I_have_a_dream said:da, alea albe le scoti cu pete de la zeama aia din capsula. veci nu mai iau persil.

     I_have_a_dream acelea nu sunt pete sunt imprimeurile camasii. 

     

     

    pisi mic si dulcic, nu le baga in seama. sunt doar geloase pe capsula ta.

  •  
    • 5609 mesaje
    28 Mai 2015, 03:01
    1 0
    Pisi, cand faci reclama la un produs, asigura-te ca nu sunt motive de confuzie, altfel risti sa compromiti produsul pe care-l lauzi!




     
  •  
    • 5035 mesaje
    28 Mai 2015, 14:36
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 11561 mesaje
    28 Mai 2015, 14:40
    0 0

    Nu cumva sa fi incurcat "utilizarea" capsulelor!!!
  •  
    • 5035 mesaje
    28 Mai 2015, 19:05
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2 mesaje
    9 Iun 2015, 18:29
    0 0
    Am incercat noul Pesil ...e bun insa nici chiar asa... nu inteleg  deloc fetele  astea  ...chiar tot ce testeaza e chiar asa de bun ? Curata ,e adevarat destule pete insa eu mi-as fi dorit niste rufe de un alb mai stralucitor .....
  •  
    • 5609 mesaje
    10 Iun 2015, 01:43
    1 0
    alinao25 said:Am incercat noul Pesil ...e bun insa nici chiar asa... nu inteleg  deloc fetele  astea  ...chiar tot ce testeaza e chiar asa de bun ? Curata ,e adevarat destule pete insa eu mi-as fi dorit niste rufe de un alb mai stralucitor .....

     Alina, aici nu-i vorba de cat de bun este detergentul ala, fetele astea au semnat un contract cu o companie de marketing care le ofera produse pe gratis, cu conditia sa le faca reclama pe forumuri.
    Asa ca, ele bat campii pana la calenedele grecesti cu produsul ala, chiar daca nu-i bun, dar conform contractului, trebuie sa scrie despre el.
     Ca unele sar peste cal si  te obsedeaza cu prostia lor, tine de inteligenta personala si de bunul simt.
     
    O sa se sesizeze si Adminul intr-un final si o sa le stearga postarile, ca au dreptul sa scrie doar la sectiunea de Mica Publicitate, nu sa umple forumul cu balarii. 

  •  
    • 14 mesaje
    13 Iun 2015, 23:35
    0 0
    Buna fetelor,
    Am folosit si eu prima data capsulele Persil Power Mix prima data acum vreo luna de zile. M-am hotarat sa incerc acest tip de detergent pentru ca nu eram multumita de detergentul meu pudra care imi tot lasa pete albe pe articolele sportive de culoare inchisa+ ca prea m-a "disperat" reclama cu Iuliana Tudor de la Tv la capsulele astea si am zis sa vad si eu ce tot lauda ea acolo. Momentat sunt multumita de ele: rufele miros frumos, scoate pete mai variate decat detergenul meu vechi si cum zice si Pisi nu imi  mai bat capul cu dozajul. Eu oricum pentru rezultate maxime pun 2 capsule in cuva masinii de spalat inainte sa pun rufele deorece am cuva mai mare. O seara frumoasa fetelor!
  •  
    • 7959 mesaje
    14 Iun 2015, 02:45
    0 0
    Iar tu?  Ha, ha! pentru niste produse primite gratis povestiti povesti pe aici. Merita? Va ajung banii?
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 14 Iun 2015, 09:04
  •  
    • 1 mesaje
    14 Iun 2015, 22:46
    0 0
    Chiar sunt foarte bune capsulele Persil Power Mix Caps,le-am folosit atat la hainele baietiilor mei cat si pentru salopeta de lucru a sotului si rezultatele au fost neasteptat de bune.recomand cu toata increderea Persil Power Mix Caps.
  •  
    • 12208 mesaje
    14 Iun 2015, 22:48
    0 0
    ORICE MINUNE TINE 3 ZILE .....