O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 2115 mesaje
    7 Mai 2017, 18:56
    1 3
    Buna, copii, Gabita si Vasile, haoleu ce prezentare de carte bre..., iote ca la asta nu m-am gandit...!!! NTZ...
  •  
    • 11561 mesaje
    8 Mai 2017, 10:48
    1 2
    Vasile. said:Z'ua buna!
    Doamna mirladi ne prezinta-n exclusivitate fragmente din carticica 'mneaei; da, e bine.

       A  invatat  sa  scrie???

  •  
    • 2115 mesaje
    9 Mai 2017, 08:28
    1 2
    Neata buna, zici ca s-a dat imprastierea, ati disparut cu totii?
  •  
    • 11561 mesaje
    9 Mai 2017, 09:55
    1 2
    white_storm2 said:Neata buna, zici ca s-a dat imprastierea, ati disparut cu totii?

     Pup , si  o  cafea  fierbinte  si  aromata.

    O  zi  minunata  sa  aveti , si  nu  uitati  de  umbrela!

  •  
    • 11561 mesaje
    9 Mai 2017, 09:57
    0 3
    amalsamwilb said:The North Face
    north face
    north face

    Heren North Face 900 Down Jacket Red - €156.24 : de noordkant, northfacechilkats.cn language:                                              Huis The North Face Men's The North Face Women's Betaling |  Verzending |  Groothandel |  Neem contact met ons op Welcome! Aanmelden of Registreren Je winkelwagen is leeg Valuta US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Categorie The North Face Women's The North Face Men's North Face 3 in 1 Jacket North Face Apex Bionic Jacket North Face Denali Hoodie North Face Denali Jacket North Face Down Hoodie North Face Down Jacket North Face Recco Jacket North Face Scythe Jacket North Face Vest North Face Windstopper Jacket Aanbiedingen -   [lees meer] Heren North Face Apex Bionic Vest Blauw€394.32  €117.18
    Korting: 70%
    Dames North Face HyVent Jas Waterdicht Groen Grijs€411.99  €133.92
    Korting: 67%
    Dames North Face Fleece Denali Hoodie Paars€409.20  €132.99
    Korting: 68%
    Huis ::  The North Face Men's ::  Heren North Face 900 Down Jacket Red .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursorointer; width:301px; height:300px; } Heren North Face 900 Down Jacket Red €443.61  €156.24
    Korting: 65%
    Maak keuze: Men Clothes size 0/XS/EU34/IT40/FR36 1/S/EU36/IT42/FR38 2/M/EU38/IT44/FR40 3/L/EU40/IT46/FR42 4/XL/EU42/IT48/FR44 5/XXL/EU44/IT50/FR46   Size

    In winkelwagentje:



    Description

    Nieuwe best stoer die jas over piek - zakken alpinisten die excersice binnenkant intense kwalen . Net als Mens De bijzondere North Face negenhonderd Down Jacket Red gemaakt van alle water - proof , ademend , veerkrachtig , super licht fleece beschermer winst te helpen houden u misschien gezellig binnen de zwaarwegende samengeperste sneeuw zijn. Gekozen , De bijzondere North Face Men's Down Jacket minimalistische karakteristieke opgericht belangrijk met betrekking tot overgevoelige gewicht-dragende tijdverdrijf .

    functies* Waterdicht , ademend HyVent Alpha dog bekleding zal mild, sterk en ook betrouwbaar te zijn* fill Aziatische Eu presenteert beneden uitstekende warmte maar blijft echt samendrukbaar* Dik , gezellige set up juk over keel en ook neck zeeolifanten koelen die er zijn en ook de warmte in* Slank , gerepareerd , volledig variabele helm - compatibele deksel kan samen draaien met de hersenen om een normale , gedeblokkeerd uitzicht krijgen* Pre - cinched manchetten , onzichtbare verstuikte enkel behandeling gemakkelijk verkrijgbaar uit handwarmer zakken* Een enorme interne broekzak past bij elke liter h2o fles* Grote zero interne broekzak sterk verbetert sinds foedraal* Water - resistant , ademend* Handwarmer nul zakken* Snap -down poedervorm top samen met rekbare grijper* Haak - en - lus variabele manchetten* Verstelbare val kap* Pit - zip vents* Pols accent broekzak samen met goggle doek* Snap -down poedervorm top samen met rekbare grijper* Verstelbare verstuikte enkel systeem voor de behandeling* Kleur : Rood* Grootte Toegankelijk : Azines , M , L , XL , XXL* Fabrikant Garantie : Levenslange* Aanbevolen Gebruik : Cool Weer* Geslacht : Heren


    Related Products Heren North Face Recco Fleece Grijs Heren North Face Apex Bionic Jacket Oranje Heren North Face Apex Bionic Jacket Fig Groen Heren North Face Fleece Denali Jacket Black Green
    Huis    Verzenden    Groothandel    Om Tracking    coupons    Betaalmethoden    Neem contact met ons op THE NORTH FACE STORE   THE NORTH FACE Jacks   THE NORTH FACE RUGZAKKEN   THE NORTH FACE KIDS   THE NORTH FACE VROUWEN '   THE NORTH FACE MENS   THE NORTH FACE SCHOENEN   Copyright © 2012-2013 Alle rechten voorbehouden. north face jacket
    north face jacket


    Down blog

    Face

    About northfacechilkats.cn blog

     Papusa , ai  nevoie  de  o  clanta??

  •  
    • 409 mesaje
    10 Mai 2017, 10:05
    1 0
    Buna dimineata, o zi de primavara pentru toti.
    O cafea si un croissant pentru cine nu a luat micul dejun.
  •  
    • 12208 mesaje
    10 Mai 2017, 19:01
    1 3
    Buna sa ne fie tuturor !Bine ai revenit prietene !
  •  
    • 2115 mesaje
    10 Mai 2017, 19:45
    0 2
    gabriela42 said:Buna sa ne fie tuturor !Bine ai revenit prietene !

     Stii fabula "Boul si vitelul"?
     

  •  
    • 4313 mesaje
    11 Mai 2017, 09:02
    1 2
    Dim'neata buna!
    Nu stiu nimic, sa moara mama lor.
  •  
    • 409 mesaje
    11 Mai 2017, 09:49
    1 0
    Buna dimineata tuturor, doamnelor si domnilor.
    O zi foarte frumoasa, daca putem face abstractie de trafic.
    Poftiti la o cafea ??? Si un croissant cald, cu unt, sau un strudel cu mere fierbite !!

    Sper sa fie de ajuns pentru toti !!!
  •  
    • 12208 mesaje
    11 Mai 2017, 14:36
    0 1
    Salutare Vasile si tie Konstantine ! Multumesc de cafea si urari! Buna ziua tuturor, nu stiu ce credeti voi dar mie imi place vremea asa mai racoroasa ...
  •  
    • 12208 mesaje
    11 Mai 2017, 14:37
    0 2
    Am facut o ciorba de perisoare , o minune , vine fiul cu iubita dar si cu catelul ...
  •  
    • 12208 mesaje
    11 Mai 2017, 14:38
    2 2
    Eu nu ma inebunesc dupa animale tinute in casa dar dragalasul asta e ceva aparte ...
  •  
    • 409 mesaje
    11 Mai 2017, 15:10
    3 0
    gabriela42 said:Eu nu ma inebunesc dupa animale tinute in casa dar dragalasul asta e ceva aparte ...

     

    Ce rasa este ??

  •  
    • 2115 mesaje
    11 Mai 2017, 15:50
    3 3
    gabriela42 said:Eu nu ma inebunesc dupa animale tinute in casa dar dragalasul asta e ceva aparte ...

      Parca te vad ca-ti iei un bichon maltez! Te si vad cum il plimbi dimineata si seara, deh...
    Intreaba-ma pe mine cum e cu o mata in casa, toata lumea e la picioarele ei, are porecle diferite, desi are un nume la care raspunde, are voie peste tot, e foarte incapatanata (seamana cu familia), e o sclifosita si face numai ce vrea ea, iar covoarele le periez numai eu.
    Un dulap, sertar daca il deschizi ea il perchezitioneaza rapid, daca misca cineva alaturi, daca cineva coboara pe scari e ochi si urechi, zici ca-I caine de paza. Abia acum am priceput chestia aia cu "curiozitatea care a omorat pisica".
    Da' un caine nu mi-as lua, astia trebuiesc plimbati, intra in casa cu mizeria de afara, mi-ar fi jena sa-l scot la plimbare sa-si faca treburile, iar prin acea iarba se joaca puradeii apoi. La bloc e aiurea rau.
    Pe de alta parte, o pisica face urat rau cand pleci din oras pentru un timp si trebuie transportata cu masina, pe cand un caine e fericit in masina. Ce sa mai zic de plecat in vacanta, dar unde-i lege nu-i tocmeala, nu? Vai de parintii care n-asculta de copii!
     

  •  
    • 12208 mesaje
    11 Mai 2017, 19:08
    3 3
    Buna seara oameni este un bulldog francez cu botul negru, corpul cu par scurt maro deschis, dar urechile sunt foarte mari rotunjite ca cele de iepure , il cheama Marcel si are 6 luni , Au dat 500de Euro pe el .Are carnet acum de vaccinuri si tot timpul se duc cu el pe la doctor. Sta la ei in apartament in Vatra Luminoasa au parcul in fata blocului.
  •  
    • 12208 mesaje
    11 Mai 2017, 19:10
    3 3
    Mi-e imi place ideea ca vad si ei ce inseamna responsabilitatea , l-au luat de la doua luni si plangea noaptea ..ei aventuri , parca era un copilas ...
  •  
    • 2115 mesaje
    12 Mai 2017, 14:04
    3 3
    Am vazut pe net cum arata, e haios, dar puteam sa jur atunci cand l-ai numit dragalas ca e o pufosenie de bichon. Sa va traiasca!
    Pe la mine astia-s la mare cautare.
    @ Weekend frumos si fara ploi sa aveti!
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 17 Mai 2017, 07:32
  •  
    • 12208 mesaje
    12 Mai 2017, 16:54
    3 3
    Buna ziua prieteni , dau si eu cafea , sunt la a doua ... E dragalsStormy pentru ca e mic inca si are gesturi ca de copil, latra ca sa ne jucam cu el si ne aduce cate un papuc
  •  
    • 2115 mesaje
    13 Mai 2017, 16:18
    2 3
    Adica iti trebuie ceva?
    Admineeee, avem un ceva acilea..l