O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 4313 mesaje
    26 Apr 2017, 18:43
    4 2
    S'ara buna!
    Care da un mic? 
  •  
    • 2115 mesaje
    26 Apr 2017, 19:36
    3 2
    amalsamwilb said:
    spyder jackorspyder jackor utloppspyder skidjacka






    spyder skidjacka | spyder jackor | spyder jackor utlopp
    populär spyder brown obermeyer skidjackor [spyder jackets 56] - SEK 1,254 : Spyder jacka , spyderoutlet.cn US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNY Kategorier Spyder Kids Spyder Mens Spyder byxor Spyder Down jackor Spyder Fleece jackor Spyder fleeceväst Spyder isolerade jackor Spyder Leader jackor Spyder Ski Jackor Spyder Womens Utvalda - [mer] sätt spyder orange vita jackor SEK 3,477 SEK 1,168
    Spara: 66% mindre ny stil spyder grå svart skidjackor SEK 3,477 SEK 1,168
    Spara: 66% mindre De bästa säljaren Spyder gul vit grå skidjackor SEK 2,534 SEK 1,003
    Spara: 60% mindre Hem :: Spyder Mens :: Spyder Ski Jackor :: populär spyder brown obermeyer skidjackor .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursorointer; width:301px; heightx; } populär spyder brown obermeyer skidjackor SEK 2,967 SEK 1,254
    Spara: 58% mindre Vänligen välj: Size L M Please Select S XL XXL

    Lägg i korgen:



    Beskrivning:: spyder jackor populär spyder brown obermeyer skidjackor spyder kavajer: spyder barn | webbutik spyder orange ledare jackor | Autentiska Spyder svart grön rivaliserande skidjackor | 2015 Spyder Orange grå skidjackor | Nya ankomst Spyder vit passar | Rabatt Spyder Black skidjackor | Snabb frakt Spyder Black Rock fuskpäls skidjackor sjöfart: 2.27kg vikt:

    Artikelnr: spyder jackets 56
    Related Products den bästa säljare spyder grå skidjackor - spyder svart puffy insulator skidjackor populär spyder svart grå skidjackor Billiga Spyder gul skidjackor
    KATEGORIER Spyder skyddsglasögon Spyder Kids Ski Jackets Spyder kvinnor skidjackor Spyder kvinnor Ski passar Information betalning frakt & returnerar kundservice Kontakta oss grossist betalning& frakt Copyright © 2014 Spyder jacka Store Online. Drivs av Spyder jacka Clearance Store Online, Inc. spyder jacket för barn
    spyder jacket för pojkar


    vest blog

    vest

    About spyderoutlet.cn blog

     </ Hai finito?

  •  
    • 2115 mesaje
    26 Apr 2017, 19:38
    5 3
    Vasile. said:S'ara buna!
    Care da un mic? 

     

    nu putem bre, ca cica estem invadati...
  •  
    • 11561 mesaje
    27 Apr 2017, 07:44
    5 2
    white_storm2 said:
    Vasile. said:S'ara buna!
    Care da un mic? 

     

    nu putem bre, ca cica estem invadati...

     Invadati  de  proaste??

  •  
    • 12208 mesaje
    28 Apr 2017, 17:48
    4 3
    Seara buna dragii mei eu v-am adus un ball cu capsuni , de la piata nu din gradina ...9 lei kg ..
  •  
    • 12208 mesaje
    28 Apr 2017, 17:51
    4 3
    Am vazut o piesa buna aseara la CINEMAPRO cu Claudiu Bleont Mihai Calin si trei actori din Las Fierbinti , mi-a placut foarte mult peisa va o recomand daca aveti chef de o piesa buna si putin altfel, se numeste " Pronumele "
  •  
    • 12208 mesaje
    29 Apr 2017, 19:19
    3 2
    Buna ziua oameni buni , o bere un gratar , ...pe unde va mai aflati ?
  •  
    • 2115 mesaje
    30 Apr 2017, 14:55
    2 2
    Home, sweet home! In sfarsit dupa doua saptamani m-am adunat de pe drumuri.
    Un gratar si o bere maine, avem o serbare campeneasca la iesirea din oras dar cum nu ma omor dupa inghesuiala si galagie prefer linistea si murmurul apei de munte de pe Valea Sohodolului, numai sa nu ploua.
    Pe 7 mai este sarbatoarea narciselor si tot luna asta vin si zilele orasului. Luna asta nu muncim?
    Tu ce faci Gabi, unde esti? 
    Acest mesaj a fost editat de către white_storm2: 30 Apr 2017, 14:57
  •  
    • 11561 mesaje
    2 Mai 2017, 13:10
    2 3
    white_storm2 said:Home, sweet home! In sfarsit dupa doua saptamani m-am adunat de pe drumuri.
    Un gratar si o bere maine, avem o serbare campeneasca la iesirea din oras dar cum nu ma omor dupa inghesuiala si galagie prefer linistea si murmurul apei de munte de pe Valea Sohodolului, numai sa nu ploua.
    Pe 7 mai este sarbatoarea narciselor si tot luna asta vin si zilele orasului. Luna asta nu muncim?
    Tu ce faci Gabi, unde esti? 

     

      Hai  bre , ca  prea  te  destrabalezi.......................................fara  noi!

     

  •  
    • 11561 mesaje
    2 Mai 2017, 13:11
    2 3
    Gata , ati terminat de halit micii?
    La munca , ca nu are Domnul Dragnea de unde sa plateasca pensile si ajutoarele, chiulangiilor!!!
  •  
    • 2115 mesaje
    2 Mai 2017, 13:20
    2 3
    Salutare, cafegii pentru toti sunt gata.
    Ma destrabalez pe naiba Piti, mi-ar place mie...
    Cum sa n-aiba Dragnea bani, sa taie din salariile lor nesimtite si sa plateasca oamenii, e om de cuvant doar , iote ce multe locuri de munca a creat, asa cum a promis.
  •  
    • 11561 mesaje
    2 Mai 2017, 13:26
    2 3
    white_storm2 said:Salutare, cafegii pentru toti sunt gata.
    Ma destrabalez pe naiba Piti, mi-ar place mie...
    Cum sa n-aiba Dragnea bani, sa taie din salariile lor nesimtite si sa plateasca oamenii, e om de cuvant doar , iote ce multe locuri de munca a creat, asa cum a promis.

     Pai  cine  mai  manca  cei  30  de  milioane  de  mici??????

  •  
    • 12208 mesaje
    3 Mai 2017, 18:01
    2 2
    white_storm2 said:Home, sweet home! In sfarsit dupa doua saptamani m-am adunat de pe drumuri.
    Un gratar si o bere maine, avem o serbare campeneasca la iesirea din oras dar cum nu ma omor dupa inghesuiala si galagie prefer linistea si murmurul apei de munte de pe Valea Sohodolului, numai sa nu ploua.
    Pe 7 mai este sarbatoarea narciselor si tot luna asta vin si zilele orasului. Luna asta nu muncim?
    Tu ce faci Gabi, unde esti? 

     Multumesc sunt bine Stormy , am stat acasa de 1 si 2 mai dar vom pleca pe 5 mai undeva la munte 
     

  •  
    • 12208 mesaje
    3 Mai 2017, 18:02
    2 3
    Dau si eu o inghetata cu capsuni ...sunt 27 de grade afara ...
  •  
    • 2115 mesaje
    4 Mai 2017, 09:41
    1 2
    Buna, dragilor! cafelute negre si tari pentru doritori avem...
    Ieri au fost 30 de grade de te prajeai la soare, azi ploua. Nu mai stii cum naiba sa te imbraci.
  •  
    • 12208 mesaje
    5 Mai 2017, 20:18
    0 0
    Haideti la o placinta cu mere ..e gata si buna buna ...
  •  
    • 12208 mesaje
    5 Mai 2017, 20:19
    2 3
    Am fost de am donat sange pentru cineva care intra luni in operatie sper sa ii fie bine !
  •  
    • 12208 mesaje
    5 Mai 2017, 20:19
    2 3
    Seara placuta sa avem cu totii !
  •  
    • 4313 mesaje
    6 Mai 2017, 16:18
    1 1
    Z'ua buna!
    Doamna mirladi ne prezinta-n exclusivitate fragmente din carticica 'mneaei; da, e bine.
  •  
    • 12208 mesaje
    7 Mai 2017, 18:39
    1 2
    Buna ziua sa ne fie in ciuda ploii! Stii cum e fiecare cu obsesiile lui ...asta-i lumea bade Vasile !