Caracter slab sau puternic

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 18:09
    0 1
    opium said:Dodo, las-o mah ca-i suferinda. N-auzi ca o foote unul de vreo doua luni si deja spala pe jos cu ea? Mititica.....

     N-o las, vreau sa ma conving cit de puternica e ca ce se mai lauda la inceputul topicului, valeuuuu, doar ca madam confunda puterea cu atitudinea de Marghioala cu miinile aburcate-n sold care varsa laturi pe gura!
    Haidi, Onlioano, lupta, arata, zbate-te, fii zmeoaica dar iti dau o veste naspa - oi avea tu atitudinea Mitei Baston dar ,,revulutionara,, din orasul lui nenea Iancu is eu, soro si nu ma las cu una, cu doua!

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 18:13
    0 0
    anyone_else said:!,,
    De eram o vedeta acuma nu eram aici , sa stau sa ma sfadesc cu niste prosti /proaste care nu se stiu rezuma doar la in a raspunde la topic , si daca nu ma valoram acuma nu bateam gura cu tine, dar pe tine nu dau nici macar un ban pentru un simplu fapt ca te-ai legat de mine. , ce le mai preocupa pe altii de cum scriu altii , sau cum vorbesc , sau ce fac . Asa de importanta sunt?  

     

     Chiar deloc dar ai impresia ca esti, de aici si tupeul din dotare!

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 18:19
    0 0
    dodonesa said:
    opium said:Dodo, las-o mah ca-i suferinda. N-auzi ca o foote unul de vreo doua luni si deja spala pe jos cu ea? Mititica.....

     N-o las, vreau sa ma conving cit de puternica e ca ce se mai lauda la inceputul topicului, valeuuuu, doar ca madam confunda puterea cu atitudinea de Marghioala cu miinile aburcate-n sold care varsa laturi pe gura!
    Haidi, Onlioano, lupta, arata, zbate-te, fii zmeoaica dar iti dau o veste naspa - oi avea tu atitudinea Mitei Baston dar ,,revulutionara,, din orasul lui nenea Iancu is eu, soro si nu ma las cu una, cu doua!

     

    Sa n-ai impresia ca as sta cu tine pana la anu` doar ca sa-ti demonstrez cat de puternica sunt , de parca altceva n-as avea de facut , faptul ca am zis ca ma consider puternica nu inseamna ca ma laud ci ca asa sunt , sau vrei sa spui ca victor s-a laudat ca are un caracter slab? N-ai decit sa nu te lasi cu una, cu doua dar vei vorbi singura , daca atita iti duce bibilica ,  

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 18:25
    0 0
    dodonesa said:
    anyone_else said:!,,
    De eram o vedeta acuma nu eram aici , sa stau sa ma sfadesc cu niste prosti /proaste care nu se stiu rezuma doar la in a raspunde la topic , si daca nu ma valoram acuma nu bateam gura cu tine, dar pe tine nu dau nici macar un ban pentru un simplu fapt ca te-ai legat de mine. , ce le mai preocupa pe altii de cum scriu altii , sau cum vorbesc , sau ce fac . Asa de importanta sunt?  

     

     Chiar deloc dar ai impresia ca esti, de aici si tupeul din dotare!

     

    Valeuu , de unde impresia asta pe capul meu? Nu eu m-am legat de tine, ci tu de mine! Asta inseamna ca pentru mine voi nu sunteti importanti, sa-mi fut creierii la cum e X si Y. De parca ma intereseaza! Atita timp cat nimeni nu se leaga de mine , nici eu n-am treaba cu nimeni , mi de ajuns sa intru si sa raspund la topicuri.  Eu doar am fost directa si cand sunt si directa mai sunt si obraznica , altfel n-ai cum sa spui totul pe fata la om , dar tu ai avut un tupeu de nedescris ca te-ai legat de cine nu trebuia.

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 18:26
    0 0
    anyone_else said:

    Sa n-ai impresia ca as sta cu tine pana la anu` doar ca sa-ti demonstrez cat de puternica sunt , de parca altceva n-as avea de facut , faptul ca am zis ca ma consider puternica nu inseamna ca ma laud ci ca asa sunt , sau vrei sa spui ca victor s-a laudat ca are un caracter slab? N-ai decit sa nu te lasi cu una, cu doua dar vei vorbi singura , daca atita iti duce bibilica ,  

     Nu esti ci doar te consideri, dovada e topicul asta si balariile pe care le postezi incercind sa pari inteligenta, daca erai puternica si desteapta puteai sa dai replici si fara atitudine de mahalagioaca dar....arata-mi ca vorbesc singura, te rog, GEN!


    Acest mesaj a fost editat de către dodonesa: 23 Iul 2014, 18:27
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 18:32
    0 0
    dodonesa said:
    anyone_else said:

    Sa n-ai impresia ca as sta cu tine pana la anu` doar ca sa-ti demonstrez cat de puternica sunt , de parca altceva n-as avea de facut , faptul ca am zis ca ma consider puternica nu inseamna ca ma laud ci ca asa sunt , sau vrei sa spui ca victor s-a laudat ca are un caracter slab? N-ai decit sa nu te lasi cu una, cu doua dar vei vorbi singura , daca atita iti duce bibilica ,  

     Nu esti ci doar te consideri, dovada e topicul asta si balariile pe care le postezi incercind sa pari inteligenta, daca erai puternica si desteapta putea sa dai replici si fara atitudine de mahalagioaca dar....arata-mi ca vorbesc singura, te rog, GEN!

     
    Daca erai tu atat de inteligenta , nu te-ai fi bagat sau acuma vrei sa pari ca esti tu aia inteligenta ca poti si tu ,cu cat vrei sa pari ca esti inteligenta cu atat  esti mai proasta! De ce sa nu dau replici si fara atitudine de mahalagioaca , dar cine esti tu? Cine esti tu sa-mi spui cum sa scriu , sau cum sa vorbesc ? Si sunt cum trebuie cu cine trebuie, dovada pentru care sunt eu asa cu tine.

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 18:35
    0 0
    Si nu te grabi la tastat , calmaa! Nu mai ai stare? )
  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 18:40
    0 0
    anyone_else said:
    dodonesa said:
    anyone_else said:

    N-ai decit sa nu te lasi cu una, cu doua dar vei vorbi singura  

    ...arata-mi ca vorbesc singura, te rog, GEN!

     
    Daca erai tu atat de inteligenta , nu te-ai fi bagat sau acuma vrei sa pari ca esti tu aia inteligenta ca poti si tu ,cu cat vrei sa pari ca esti inteligenta cu atat  esti mai proasta! De ce sa nu dau replici si fara atitudine de mahalagioaca , dar cine esti tu? Cine esti tu sa-mi spui cum sa scriu , sau cum sa vorbesc ? Si sunt cum trebuie cu cine trebuie, dovada pentru care sunt eu asa cu tine.

     Eram sigura ca nu te poti tine de cuvint, as fi vrut sa pot sa pariez pe asta fiindca ma umpleam de bani, parol!
    Hai, mai cu tupeu!
    Doar atit poti?
    Slabut, tare slabut, neeeeee, nu esti o muiere puternica, mai straduieste-te!

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 18:51
    0 0
    dodonesa said:
    anyone_else said:
    dodonesa said:
    anyone_else said:

    N-ai decit sa nu te lasi cu una, cu doua dar vei vorbi singura  

    ...arata-mi ca vorbesc singura, te rog, GEN!

     
    Daca erai tu atat de inteligenta , nu te-ai fi bagat sau acuma vrei sa pari ca esti tu aia inteligenta ca poti si tu ,cu cat vrei sa pari ca esti inteligenta cu atat  esti mai proasta! De ce sa nu dau replici si fara atitudine de mahalagioaca , dar cine esti tu? Cine esti tu sa-mi spui cum sa scriu , sau cum sa vorbesc ? Si sunt cum trebuie cu cine trebuie, dovada pentru care sunt eu asa cu tine.

     Eram sigura ca nu te poti tine de cuvint, as fi vrut sa pot sa pariez pe asta fiindca ma umpleam de bani, parol!
    Hai, mai cu tupeu!
    Doar atit poti?
    Slabut, tare slabut, neeeeee, nu esti o muiere puternica, mai straduieste-te!

     

    Eu nu ma straduiesc , nu ma fortez sa fiu mai ceva decit nu-s si sa par ceea ce nu sunt , cum faci tu. Vei vorbi singura cand vreau eu, pana atunci stai daca vrei sa-ti futi nervii cu mine , n-am zis de acuma ca te las.

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 18:59
    0 0
    anyone_else said:

    Eu nu ma straduiesc , nu ma fortez sa fiu mai ceva decit nu-s si sa par ceea ce nu sunt , cum faci tu. Vei vorbi singura cand vreau eu, pana atunci stai daca vrei sa-ti futi nervii cu mine , n-am zis de acuma ca te las.

     Da, daaaaaaaaa, madam, siiiiiigur ca da, o dai la intors, sa-nteleg!
    Eu sunt calma, stai pe-aproape fiindca am de rezolvat ceva si revin, ai grija sa nu dai in foc pin-atunci ca de clocotit esti gata demult! 
     

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 19:08
    0 0
    dodonesa said:
    anyone_else said:

    Eu nu ma straduiesc , nu ma fortez sa fiu mai ceva decit nu-s si sa par ceea ce nu sunt , cum faci tu. Vei vorbi singura cand vreau eu, pana atunci stai daca vrei sa-ti futi nervii cu mine , n-am zis de acuma ca te las.

     Da, daaaaaaaaa, madam, siiiiiigur ca da, o dai la intors, sa-nteleg!
    Eu sunt calma, stai pe-aproape fiindca am de rezolvat ceva si revin, ai grija sa nu dai in foc pin-atunci ca de clocotit esti gata demult! 
     

     De aia te grabeai la tastat , ca mai editai din cand in cand ca erai calma . Si nu o dau la intors , daca ii asa , vorbesti singura cand vreau eu. Ai grija sa nu pici , sa te lovesti si mai rau la cap ca esti dusa rau , deja tot cu capul aici esti la cum sa mai fi , si ce sa mai spui Bye bye bitch!

  •  
    • 10065 mesaje
    24 Iul 2014, 11:31
    0 0
    anyone_else said:
    ViktorC said:Spre ex "io" sint slab de inger . Unde-s pus, acolo stau.

     
    Da? De ex pers cu caracter slab , cand cedeaza cedeaza, fuge mereu de pb ,tace parca nu stie sa se certe , e ft razbunator mereu va zice "lasa ca o sa fac si eu asa " , se multumeste cu ce are parca n-are ambitia aceea sa faca, sa drege , e lipsit de energie , un caracter slab nu-si arata niciodata sent ci mai mult punctele lui slabe,toate lucrurile negative daca vrea sa steie-n cap va sta si-n cap, nu lasa niciodata de la el  . Drept sau nu? 

     

     

    In gluma am spus-o, Else .

     

    Las la mila altora sa eticheteze, doar ne pricepem .

     

  •  
    • 719 mesaje
    24 Iul 2014, 12:07
    0 0
    Yo, my bitches! Injurati-ma pe mine, nu intre voi
  •  
    • 7959 mesaje
    24 Iul 2014, 12:16
    0 0
    Bai, anyoane, tu esti persona non grata, iar aud ca am gresit ceva. De ce nu te duci tu... frumos...