Caracter slab sau puternic

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 15:36
    0 0
    anyone_else said: Dap, si nervi si timp dar mai dau cu banul daca merita sau nu! )

     
    Un "ban"peste nas ai merita jegoaso! 

     Bey, oarecareo, tu n-ai de unde sa stii daca mi-am facut dus dimineata dar ca esti vulgara si mahalagioaica vede intreg forumul deci mai usor cu pianul pe scari!

  •  
    • 1091 mesaje
    23 Iul 2014, 15:50
    0 0
    peace & love ! 
  •  
    • 129 mesaje
    23 Iul 2014, 16:15
    0 0
    And alcohol
  •  
    • 719 mesaje
    23 Iul 2014, 16:41
    0 0
    Cat fight!
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 17:11
    0 3
    dodonesa said:
    anyone_else said: Dap, si nervi si timp dar mai dau cu banul daca merita sau nu! )

     
    Un "ban"peste nas ai merita jegoaso! 

     Bey, oarecareo, tu n-ai de unde sa stii daca mi-am facut dus dimineata dar ca esti vulgara si mahalagioaica vede intreg forumul deci mai usor cu pianul pe scari!

     

    Ca putin ma intereseaza de parerea lumii , mai ales de parerea ta despre mine . Nu faci parte din categoria celor care ma stiu , si mi de ajuns. Te-ai legat de mine , praf te fac , deci nu te pune cu mine si mahalagioaica esti tu si intai uita-te la tine si pe urma la altii. 

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 17:14
    0 3
    dodonesa said:
    anyone_else said:

     
    Mai bine nu te-ai mai fi bagat , daca nu-ti convenea topicul sau limba mea!!! 

     Ei, ce sa-i faci, pe un forum public risti sa dai si peste d-astia ca mine, riscurile meseriei!
    Frumos e ca atunci cind deschizi un topic sa spui ce parere ai tu despre subiect, ce te mina in lupta etc etc.
    Limba ta nu ma intereseaza, tine-ti-o in gura linistita, de limba romana pe care o chinui cu sadism, de ea vorbeam! 

     

    Si eu de ea ziceam , dar daca atata nu-ti duce mintea aia sa stii despre ce vorbeam noi doua, si musca-ti limba tampito , cu altfel de persoane eu nu discut! 

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 17:17
    0 0
    Esti varza, mahala curata, aidi, pa!
  •  
    • 5035 mesaje
    23 Iul 2014, 17:18
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 17:21
    0 1
    dodonesa said:Esti varza, mahala curata, aidi, pa!

     
    Mahala curata duahhh , dar tu esti o mahala imputita care atata educatie cat am eu n-are , cand se intra pe un topic indiferent de cum ii persoana nu intri si te legi de o persoana pentru ca tie nu-ti convine ceva , vrei sa raspunzi raspunde nu vrei iesi.  Cel mai politicos lucru pe care-l poate face doar un om educat.

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 17:22
    0 0
    I_have_a_dream said:
    anyone_else said:Cunoastesti un caracter slab , sau puternic ? Aveti langa dvs o persoana cu caracter slab sau cu caracter puternic? Cum isi manifesta sau se manifesta fata de dvs? Dvs cum va considerati? Eu una ma consider o pers nu ft puternica, ci puternica , cred ca majoritatea a si vazut asta. O sa mai vin cu idei mai tarziu

     
    Io abia acum.
     

     Ai vazut bine , tie ce nu-ti convine? Nu ai alta ocupatie?

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 17:37
    2 0
    anyone_else said:
    dodonesa said:Esti varza, mahala curata, aidi, pa!

     
    Mahala curata duahhh , dar tu esti o mahala imputita care atata educatie cat am eu n-are , cand se intra pe un topic indiferent de cum ii persoana nu intri si te legi de o persoana pentru ca tie nu-ti convine ceva , vrei sa raspunzi raspunde nu vrei iesi.  Cel mai politicos lucru pe care-l poate face doar un om educat.

     Chiar se vede ca esti educata, esti maxim de educata, ptiu-ptiuuuu, sa nu te deochi!
    Pacat ca la capitolul educatie nu ai avut in programa si limba romana, daca scriai corect nu mai aveai acum placerea sa ma balacaresti doar fiindca ti-am atras atentia ca masacrezi ,,limba dulce si frumoasa,, ce ,,ca ea nu gasim,, cum zice poetul! Care poet, te las sa descoperi singura, educato! 


    Acest mesaj a fost editat de către dodonesa: 23 Iul 2014, 17:38
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 17:42
    0 1
    dodonesa said:
    anyone_else said:
    dodonesa said:Esti varza, mahala curata, aidi, pa!

     
    Mahala curata duahhh , dar tu esti o mahala imputita care atata educatie cat am eu n-are , cand se intra pe un topic indiferent de cum ii persoana nu intri si te legi de o persoana pentru ca tie nu-ti convine ceva , vrei sa raspunzi raspunde nu vrei iesi.  Cel mai politicos lucru pe care-l poate face doar un om educat.

     Chiar se vede ca esti educata, esti maxim de educata, ptiu-ptiuuuu, sa nu te deochi!
    Pacat ca la capitolul educatie nu ai avut in programa si limba romana, daca scriai corect nu mai aveai acum placerea sa ma balacaresti doar fiindca ti-am atras atentia ca masacrezi ,,limba dulce si frumoasa,, ce ,,ca ea nu gasim,, cum zice poetul! Care poet, te las sa descoperi singura, educato! 

     
    Nu-mi atrage tu mie atentia , trage atentia cu privire la persoana ta si din moment ce te-ai legat de mine nu mai am educatie. Asta e diferenta dintre mine si tine! Si data viitoare adu-ti aminte sa te legi si de ma-ta , nu de mine imputito. Scriu cum vreau eu , nu cum vrei tu si fii sigura ca daca vroiam sa invat sau sa vreau sa scriu pot scrie si altfel dar nu vreau!  

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 17:46
    2 0
    anyone_else said:

     Nu-mi atrage tu mie atentia , trage atentia cu privire la persoana ta si din moment ce te-ai legat de mine nu mai am educatie. Asta e diferenta dintre mine si tine! Si data viitoare adu-ti aminte sa te legi si de ma-ta , nu de mine imputito. Scriu cum vreau eu , nu cum vrei tu si fii sigura ca daca vroiam sa invat sau sa vreau sa scriu pot scrie si altfel dar nu vreau!  

     Ahhhh, acum am inteles ca pentru tine educatia e o haina de care te lepezi cind ai chef iar pe sub ea ai pielea de mahalagioaica, ce pacat ca pe aia nu ai cum s-o lepezi, te da de gol cit valorezi!

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 17:47
    0 0
    dodonesa said:
    anyone_else said:

     Nu-mi atrage tu mie atentia , trage atentia cu privire la persoana ta si din moment ce te-ai legat de mine nu mai am educatie. Asta e diferenta dintre mine si tine! Si data viitoare adu-ti aminte sa te legi si de ma-ta , nu de mine imputito. Scriu cum vreau eu , nu cum vrei tu si fii sigura ca daca vroiam sa invat sau sa vreau sa scriu pot scrie si altfel dar nu vreau!  

     Ahhhh, acum am inteles ca pentru tine educatia e o haina de care te lepezi cind ai chef iar pe sub ea ai pielea de mahalagioaica, ce pacat ca pe aia nu ai cum s-o lepezi, te da de gol cit valorezi!

     
    Eu stiu cat valorez eu ,dar pe oamenii ca tine nu dau valoare. Alte preocupari mai ai? 

  •  
    • 108 mesaje
    23 Iul 2014, 17:49
    0 0
    "Nu-mi atrage tu mie atentia , trage atentia cu privire la persoana ta si din moment ce te-ai legat de mine nu mai am educatie. Asta e diferenta dintre mine si tine! Si data viitoare adu-ti aminte sa te legi si de ma-ta , nu de mine imputito. Scriu cum vreau eu , nu cum vrei tu si fii sigura ca daca vroiam sa invat sau sa vreau sa scriu pot scrie si altfel dar nu vreau!"


    Te cutremuri cand citesti asa ceva!!!
    Las-o balta anyone sa nu te faci mai rau de cacao!!
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 17:51
    0 0
    roxidon said:"Nu-mi atrage tu mie atentia , trage atentia cu privire la persoana ta si din moment ce te-ai legat de mine nu mai am educatie. Asta e diferenta dintre mine si tine! Si data viitoare adu-ti aminte sa te legi si de ma-ta , nu de mine imputito. Scriu cum vreau eu , nu cum vrei tu si fii sigura ca daca vroiam sa invat sau sa vreau sa scriu pot scrie si altfel dar nu vreau!"


    Te cutremuri cand citesti asa ceva!!!
    Las-o balta anyone sa nu te faci mai rau de cacao!! 

    Imi place cacao )) , tie nu? 

     

  •  
    • 3140 mesaje
    23 Iul 2014, 17:54
    0 0
    anyone_else said:

     Ahhhh, acum am inteles ca pentru tine educatia e o haina de care te lepezi cind ai chef iar pe sub ea ai pielea de mahalagioaica, ce pacat ca pe aia nu ai cum s-o lepezi, te da de gol cit valorezi!

     
    Eu stiu cat valorez eu ,dar pe oamenii ca tine nu dau valoare. Alte preocupari mai ai? 

    Nu stii doar tu, s-a lamurit un forum intreg, esti o adevarata vedeta, ce mai!
    Preocupari am multe si vaste dar acum ma dedic in totalitate tie, la cit esti de valoroasa ar fi si pacat sa nu te pun in valoare, uite, iti dedic chiar si o manea ,,Valoarea taaaa, valoareaaaa taaaaaaaaa, nu a are nimineaaaaaa!,, 

  •  
    • 4455 mesaje
    23 Iul 2014, 17:58
    0 0
    Dodo, las-o mah ca-i suferinda. N-auzi ca o foote unul de vreo doua luni si deja spala pe jos cu ea? Mititica.....
  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 18:00
    0 0
    dodonesa said:
    anyone_else said:

     Ahhhh, acum am inteles ca pentru tine educatia e o haina de care te lepezi cind ai chef iar pe sub ea ai pielea de mahalagioaica, ce pacat ca pe aia nu ai cum s-o lepezi, te da de gol cit valorezi!

     
    Eu stiu cat valorez eu ,dar pe oamenii ca tine nu dau valoare. Alte preocupari mai ai? 

    Nu stii doar tu, s-a lamurit un forum intreg, esti o adevarata vedeta, ce mai!
    Preocupari am multe si vaste dar acum ma dedic in totalitate tie, la cit esti de valoroasa ar fi si pacat sa nu te pun in valoare, uite, iti dedic chiar si o manea ,,Valoarea taaaa, valoareaaaa taaaaaaaaa, nu a are nimineaaaaaa!,, 

    De eram o vedeta acuma nu eram aici , sa stau sa ma sfadesc cu niste prosti /proaste care nu se stiu rezuma doar la in a raspunde la topic , si daca nu ma valoram acuma nu bateam gura cu tine, dar pe tine nu dau nici macar un ban pentru un simplu fapt ca te-ai legat de mine. , ce le mai preocupa pe altii de cum scriu altii , sau cum vorbesc , sau ce fac . Asa de importanta sunt?  

     

  •  
    • 1138 mesaje
    23 Iul 2014, 18:04
    0 0
    opium said:Dodo, las-o mah ca-i suferinda. N-auzi ca o foote unul de vreo doua luni si deja spala pe jos cu ea? Mititica.....

     
    Suferinda esti tu , n-ai nici un drept sa te legi de viata mea , si eu stiu sa separ viata mea personala cu ceea ce se intampla aici. Nu-mi vars eu nervii cu ea pentru ca  unu de vreo 2 luni ma foootee ,  ci pentru ca unii nu stiu sa-si vada de-a lungul nasului.