Cum arata o femeie adevarata?

  •  
    • 626 mesaje
    6 Iun 2012, 21:01
    1 1
    warmfreezer said:
    lamultiani said:Femeia adevarata " Are dop "este blonda "si face spuma ,de doua degete

     

    Huh???

    Mie nu prea imi plac cu " dop"...
    Dar noa, fiecare cu gusturile lui...




    Indiferent " 

    Tot goala,  va sfarsi !
     
     

     

  •  
    • 626 mesaje
    6 Iun 2012, 21:06
    0 0
    Sa nu uit !!!

    De ce le place barbatilor sa se masturbeze? Fac sex cu cineva care le place!

  •  
    • 8715 mesaje
    6 Iun 2012, 21:12
    0 0
    lamultiani said:Sa nu uit !!!

    De ce le place barbatilor sa se masturbeze? Fac sex cu cineva care le place!

     

    Mey, pe aici vorbim in termeni " elevati"...

    Puteai spune: " Fac dragoste cu propria mana"...
    Se subintelegea faptul ca fiecare isi iubeste propria persoana...


     

  •  
    • 9728 mesaje
    6 Iun 2012, 21:46
    0 0
    lamultiani said:Sa nu uit !!!

    De ce le place barbatilor sa se masturbeze? Fac sex cu cineva care le place!

     
    ....sa nu carecumva sa uiti  

  •  
    • 626 mesaje
    6 Iun 2012, 22:27
    0 0
    cafe_au_lait said:
    lamultiani said:Sa nu uit !!!

    De ce le place barbatilor sa se masturbeze? Fac sex cu cineva care le place!

     
    ....sa nu carecumva sa uiti   

    Era o discutie telefonica !!!

    Dar este bine de tinut minte !!!

    Aviz amatoarelor de dildo

    Alin se duce la farmacie:
    sarumana sun gay
    farmacista:
    asa si?
    alin:
    si prietenul meu e gay
    farmacista:
    asa siiii care e problema mea.... ce ma intereseaza pe mine asta?
    alin: pai a murit
    farmacista: condoleante... si totusi cu ce va pot ajuta?
    alin: pai am cenusa lui aici...
    farmacista: ......
    alin: imi puteti face si mie supozitoare?

     

     

     


    Acest mesaj a fost editat de către lamultiani: 6 Iun 2012, 22:30
  •  
    • 5144 mesaje
    6 Iun 2012, 22:30
    3 0
    adica sa fii femeie adevarata se rezuma la a fi o casnica desavarsita?!
    buna forma de autoaparare a respectului de sine pentru cele care nu reusesc sa tina pasul cu vremurile actuale.
    p.s.: nu e buna nici varianta in care, pe langa toate indeletnicirile unei casnice, saraca muiere mai face si cariera, iar masculul se rezuma la a o lauda, ca pe un caine care executa corect comanda la dresaj... „bravo femeie! esti femeia ideala... tine-o tot asa, ca mie imi convine!”
  •  
    • 5862 mesaje
    6 Iun 2012, 22:43
    0 0
    lamultiani said:Sa nu uit !!!

    De ce le place barbatilor sa se masturbeze? Fac sex cu cineva care le place!

     sau care ii place 

  •  
    • 2106 mesaje
    6 Iun 2012, 22:45
    0 0
    Nu, nu..Gresit interpretat. Dupa umila mea parere a fi "mama" in adevaratul sens al cuvantului e cea mai frumoasa meserie din lume. Sa nu uitam ca femeia spre deosebire de barbat poate avea si o cariera dar de multe ori renunta la asta ptr a fi mama, sotie, iubita, amanta, prietena..etc
    Femeia adevarata e in fiecare din noi. E in atitudinea ei, fara ca eu, sau oricine altcineva sa "sustraga" nimic vreouneia.
  •  
    • 8715 mesaje
    6 Iun 2012, 23:18
    0 0
    sweetLumi1 said:
     Sa nu uitam ca femeia spre deosebire de barbat poate avea si o cariera


    Ahaaam...

    Sa inteleg ca pana la urma, barbatii nu au sansa la o cariera... 
    Chiar e trista viata de barbat...


     

  •  
    • 6599 mesaje
    6 Iun 2012, 23:20
    0 0
    warmfreezer said:
    sweetLumi1 said:
     Sa nu uitam ca femeia spre deosebire de barbat poate avea si o cariera

    Ahaaam...

    Sa inteleg ca pana la urma, barbatii nu au sansa la o cariera... 
    Chiar e trista viata de barbat...


     

     meeii..de ce scoti fraza din context?..

    mare ''interpret'' mai esti

  •  
    • 2106 mesaje
    6 Iun 2012, 23:27
    0 0
    Stii bine ca nu am vrut sa spun asta. Am vrut sa spun doar ca femeile sunt intr-adevar "wonder", ca ele le pot face pe toate fara sa se planga de nimic, in timp ce barbatul sta in foliu sau, odata venit de la servici cu picioarele pe masa de cafea si citeste ziarul sau se uita la meci.. Este un exemplu.
    Unei femei nu i se termina programul de lucru nici macar cand este acasa.
  •  
    • 6599 mesaje
    6 Iun 2012, 23:28
    0 0
    sweetLumi1 said: Stii bine ca nu am vrut sa spun asta. Am vrut sa spun doar ca femeile sunt intr-adevar "wonder", ca ele le pot face pe toate fara sa se planga de nimic, in timp ce barbatul sta in foliu sau, odata venit de la servici cu picioarele pe masa de cafea si citeste ziarul sau se uita la meci.. Este un exemplu.
    Unei femei nu i se termina programul de lucru nici macar cand este acasa.

     sau sta pe eva.ro)))

  •  
    • 2106 mesaje
    6 Iun 2012, 23:29
    0 0
    cornely2929 said:

     sau sta pe eva.ro)))

    Mda.. valabil ptr ambele sexe.  

  •  
    • 8715 mesaje
    7 Iun 2012, 04:04
    0 0
    sweetLumi1 said:

    Mda.. valabil ptr ambele sexe.  

     

    Sa fie clar...

    Nu stau cu sexu' pe evapunctro... 


     

  •  
    beo
    • 3430 mesaje
    7 Iun 2012, 08:44
    0 0
    da. daca sunt femeie adevarata nu cred ca trebe sa o afirm....sa zica cei ce ma cunosc...mai cu seama mr.
  •  
    • 5144 mesaje
    7 Iun 2012, 11:00
    1 0
    sweetLumi1 said: Stii bine ca nu am vrut sa spun asta. Am vrut sa spun doar ca femeile sunt intr-adevar "wonder", ca ele le pot face pe toate fara sa se planga de nimic, in timp ce barbatul sta in foliu sau, odata venit de la servici cu picioarele pe masa de cafea si citeste ziarul sau se uita la meci.. Este un exemplu.
    Unei femei nu i se termina programul de lucru nici macar cand este acasa.

    de ce sa consider normal ca barbatul are dreptul sa stea cu cracii in sus  cand ajunge acasa, iar daca pune mana pe o bucata de treaba trebuie sa-i fac statuie? ar fi normal ca amandoi boii sa traga la fel in jug; e o indatorire a amandurora sa le pese de cel de langa ei. altceva decat asta nu numesc relatie de iubire, ci relatie saprofita, ba poate chiar parazita.

  •  
    • 2106 mesaje
    7 Iun 2012, 11:13
    0 0
    basilio said:

    de ce sa consider normal ca barbatul are dreptul sa stea cu cracii in sus  cand ajunge acasa, iar daca pune mana pe o bucata de treaba trebuie sa-i fac statuie? ar fi normal ca amandoi boii sa traga la fel in jug; e o indatorire a amandurora sa le pese de cel de langa ei. altceva decat asta nu numesc relatie de iubire, ci relatie saprofita, ba poate chiar parazita.

    Nu e normal, ar trebui sa fie egalitate intre barbat si femeie, dar nu e. Stim cu totii ca femeia duce tot greul, ca barbatul daca raspunde financiar, cam acolo se sfarseste munca lui. Sunt si exceptii dar eu sincer nu prea le-am intalnit. Sa nu uitam totusi ca "wondewoman" se sfarseste in "man". 

  •  
    • 5144 mesaje
    7 Iun 2012, 11:38
    0 0
    sweetLumi1 said:
    basilio said:

    de ce sa consider normal ca barbatul are dreptul sa stea cu cracii in sus  cand ajunge acasa, iar daca pune mana pe o bucata de treaba trebuie sa-i fac statuie? ar fi normal ca amandoi boii sa traga la fel in jug; e o indatorire a amandurora sa le pese de cel de langa ei. altceva decat asta nu numesc relatie de iubire, ci relatie saprofita, ba poate chiar parazita.

    Nu e normal, ar trebui sa fie egalitate intre barbat si femeie, dar nu e. Stim cu totii ca femeia duce tot greul, ca barbatul daca raspunde financiar, cam acolo se sfarseste munca lui. Sunt si exceptii dar eu sincer nu prea le-am intalnit. Sa nu uitam totusi ca "wondewoman" se sfarseste in "man". 

     ...nu si daca ii spui „super-femeie”

    cat despre normalitatea asta cu barbatul-trantor, e o normalitate pt cei care o accepta ca normalitate. eu nu am privit-o asa si nu am avut langa mine niciodata un baiat/barbat (in functie de perioada preieteniei ) care sa faca parte din categoria respectiva. si crede-ma ca exista destui...

  •  
    • 2106 mesaje
    7 Iun 2012, 11:44
    0 0
    basilio said:

    cat despre normalitatea asta cu barbatul-trantor, e o normalitate pt cei care o accepta ca normalitate. eu nu am privit-o asa si nu am avut langa mine niciodata un baiat/barbat (in functie de perioada preieteniei ) care sa faca parte din categoria respectiva. si crede-ma ca exista destui...

     Nu l-as numi trantor atat timp cat financiar vorbind nu lipseste nimic familiei. Si ca sa glumesc voi spune:

    Femeia adevarata este trecuta de 18 ani si trebuie sa fi avut neaparat macar cateva experiente sexuale( cu unu sau mai multi ), sa fi muncit si cam atat.

  •  
    • 2612 mesaje
    7 Iun 2012, 12:10
    0 0
    well... cum arata o femeie adevarata?...

    asa cum frumusetea este in ochii privitorului, la fel si *adevaraciunea* asta e o chestie de perceptie...

    bigudata cu capod si fir dus la ciorap poa sa fie adevarata de n-a vazut Parisul pentru omul ei, care vine acasa si inainte sa sparga la seminte, da o tura pe la cratita cu tocanita...

    pitzipoanca cu stilettos si imprimeuri leopard e *marfa* rau pentru al de saliveaza langa silicoanele ei xxl... mai ales daca ea-l striga prin Mall - foaaaaataaah, vino sa vezi o geanta misto!

    si lista, evident, poate continua...