expresoare tassimo

  •  
    16 Mar 2012, 18:54
    0 0
    Vand Expresoare Braun Tassimo. Expresoarele sunt noi sigilate aduse din germania sunt moderne fiind ultima aparitie(2011) ele functioneaza cu celebrele capsule jacobs. Sunt foarte usor de intretinut foarte silentioase, au compartiment pentru apa, piciorul canii se poate ridica dupa dimensiunea canii sa nu se stropeasca, cafeaua se face dupa codul de bare de pe capsula. face o gama variata de cafele cu o singura apasare de buton. Espresso, cappuccino, caffe latte si ceai, ciocolata calda, sau daca este nevoie si apa fierbinte. Sunt ideale pentru un cadou de sarbatori unei Doamne sau Domnisoara pretul fiind cu mult sub pretul din magazinele noastre. Detin mai multe bucati si fac reducere daca se cumpara mai multe! 100 de lei bucata!
  •  
    • 119 mesaje
    17 Mar 2012, 21:45
    0 0
    addicted_to_death said:Vand Expresoare Braun Tassimo. Expresoarele sunt noi sigilate aduse din germania sunt moderne fiind ultima aparitie(2011) ele functioneaza cu celebrele capsule jacobs. Sunt foarte usor de intretinut foarte silentioase, au compartiment pentru apa, piciorul canii se poate ridica dupa dimensiunea canii sa nu se stropeasca, cafeaua se face dupa codul de bare de pe capsula. face o gama variata de cafele cu o singura apasare de buton. Espresso, cappuccino, caffe latte si ceai, ciocolata calda, sau daca este nevoie si apa fierbinte. Sunt ideale pentru un cadou de sarbatori unei Doamne sau Domnisoara pretul fiind cu mult sub pretul din magazinele noastre. Detin mai multe bucati si fac reducere daca se cumpara mai multe! 100 de lei bucata!


    De unde esti?
     

     

  •  
    18 Mar 2012, 01:29
    0 0
    sunt din deva,judetul hunedoara dar trimit si in tara
  •  
    • 153 mesaje
    18 Mar 2012, 12:21
    0 0
    alt nick nu ti-ai gasit?
  •  
    • 119 mesaje
    18 Mar 2012, 17:15
    0 0
    addicted_to_life said:alt nick nu ti-ai gasit?

     In primul rand, nu te adresezi cu astfel de intrebari unui posibil client. "Clientul nostru stapanul nostru!" (multi dintre voi ati uitat)
    Mi se pare o dovada de inmaturitate. Nici nik-ul tau nu este tocmai unul profesional, ci mai degrama ma duce cu gandul la un emo kid (deci nu imi inspiri incredere).Ti-ai pierdut un posibil client.

    Ps: Mai intai informeaza-te si afla si tu ce inseamna "wonderwoman".

    Multumesc!
     

  •  
    • 153 mesaje
    18 Mar 2012, 17:31
    0 0
    bewonderwoman said:
    addicted_to_life said:alt nick nu ti-ai gasit?

     In primul rand, nu te adresezi cu astfel de intrebari unui posibil client. "Clientul nostru stapanul nostru!" (multi dintre voi ati uitat)
    Mi se pare o dovada de inmaturitate. Nici nik-ul tau nu este tocmai unul profesional, ci mai degrama ma duce cu gandul la un emo kid (deci nu imi inspiri incredere).Ti-ai pierdut un posibil client.

    Ps: Mai intai informeaza-te si afla si tu ce inseamna "wonderwoman".

    Multumesc!

    despre ce vb?
     

     

  •  
    18 Mar 2012, 17:32
    0 0
    nu stiu despre ce vb,probabil ca la nick-ul meu se referea,e doar o neintelegere,si nu am gasit alt nume,vreo problema?seamana dar nu e identic!
    Acest mesaj a fost editat de către addicted_to_death: 18 Mar 2012, 17:33
  •  
    • 153 mesaje
    18 Mar 2012, 17:36
    0 0
    e coincidenta nu?
  •  
    • 119 mesaje
    18 Mar 2012, 18:16
    0 0
    addicted_to_life said:
    bewonderwoman said:
    addicted_to_life said:alt nick nu ti-ai gasit?

     In primul rand, nu te adresezi cu astfel de intrebari unui posibil client. "Clientul nostru stapanul nostru!" (multi dintre voi ati uitat)
    Mi se pare o dovada de inmaturitate. Nici nik-ul tau nu este tocmai unul profesional, ci mai degrama ma duce cu gandul la un emo kid (deci nu imi inspiri incredere).Ti-ai pierdut un posibil client.

    Ps: Mai intai informeaza-te si afla si tu ce inseamna "wonderwoman".

    Multumesc!

    despre ce vb?
     Scuze, nu am fost atenta
     

     

     

  •  
    19 Mar 2012, 14:29
    0 0
    ok fetele sa trecem la expresoare
  •  
    24 Mar 2012, 15:47
    0 0
    up