Voucher vacanta

  •  
    • 262 mesaje
    24 Ian 2012, 00:27
    0 0
    Ma gandesc la o vacanta pe litoralul romanesc, e o alegere care mi se potriveste, vreau ceva aproape si decent, pentru aerul de mare, plaja si relaxare. Cum bugetul este limitat ma uit si eu dupa ceva cat mai avantajos. Astfel, am gasit pe facebook un voucher in valoare de 100 ron oferit de o agentie  si daca achzitionez oferta pina in 31 ianuraie, am reducerea oferita de programul inscrieri timpurii plus se mai adauga voucherul. Ar ramane sa platesc 600 sau 700 ron pentru cazare, sejur 7 zile, in iulie, functie de data aleasa.
    Ati folosit astfel de vouchere, e o oferta serioasa a agentiei sau se ascunde ceva care nu se vede aici?
    Acest mesaj a fost editat de către Ilyinca: 24 Ian 2012, 00:30
  •  
    • 18346 mesaje
    24 Ian 2012, 00:48
    0 0
    nu am folosit voucher la asa ceva.

    si recomand Grecia( Lefkada) pt mare. asta e alta poveste, stiu!
  •  
    • 13597 mesaje
    24 Ian 2012, 10:12
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1688 mesaje
    24 Ian 2012, 10:42
    0 0
    Eu am folosit astfel de vouchere chiar si pt vacanta, dar aici in tara. Insa inainte de a-l achizitiona am sunat la pensiunea respectiva si am intrebat despre disponibilitatea camerelor in perioada in care am vrut sa merg. Si totul a fost bine, chiar mi-a placut.
    Am mai folosit vouchere si pt alte servicii si totul a fost in regula. Inca niciodata nu cumpar un voucher pana nu sun inainte pt a ma convinge ca firma care vinde produsul sau serviciul exista, sun pt a vedea cand au timp pt programari, depinde ce serviciu platesc....