Eu te-am iubit corect gramatical

  •  
    • 10876 mesaje
    2 Feb 2013, 23:00
    1 1
    Trli, zi merci si bea o gura de musetel ca in seara asta nu facem parte din distributie. Cel mult din dubluri.
  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 23:01
    0 0
    dalia05 said:
    penicyllin said:
    ellado said:in sfirsit am reusit sa ajung la ultima pagina.
    da' ati avut ceva spor azi

    si inca nu s-a terminat...

     

    recunosc, m-am urnit greu - dalia anemica_ca de obicei, cu glumitze de repetentie (la grupa mijlocie)...

     

    dar pofta vine mancand, Doamna...

     

     

    Dalia este anemica dar vorbeste numai cu ea de vreo cateva pagini

     

    haidi bre, te pomenesti ca ti s-a stricat televizoru'...

    sau asta-i "filmul" tau, madam bardot?

     

    eh, ti-am zis eu ca-ti place s-o ceri si sa ti-o furi...)

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 23:01
    0 1
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 2 Feb 2013, 23:01
  •  
    • 3140 mesaje
    2 Feb 2013, 23:01
    8 0
    Regina_Neagra said:freezere (desi mai corect e losere ), tu te manifesti de prea multa vreme precum curva forumului  asa ca uite....m-am gandit eu  sa iti aduc la cunostinta ca e ultima postare prin care ma cobor la nivelul tau, da....pana una alta cred ca am reusit sa inteleg de ce esti singur si nu te vrea nici dracu . aia de care ai divortat  (daca o fi existat ) s-a dus si ea vazand cu ochii asa ca de tine nu imi poate fi decat mila si sila.

    din momentul asta poti sa latri la usa mea virtuala de pe eva pana faci galci.

     Urit mi se pare sa ataci in felul asta un om, indiferent cine e!
    Stii tu ce si cum a fost in relatia si familia omului, chiar esti fara de pata incit sa poti arunca ditai bolovanii in capul cui iti tuna? 

      

      

       

  •  
    • 13910 mesaje
    2 Feb 2013, 23:01
    0 1
    io mi-am facut un listoi cu ceaiuri de la fares.....cred ca miine lansez comanda
  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 23:03
    0 0
    dalia05 said:Warm, acum serios, ceva de genul "bine ca a divortat barbatu-tau de tine" crezi ca m-ar afecta?
    Mesajul relevant din povestea asta e ca esti single , deci competitiv.


     n-ai nicio sansa la warm, dalio...

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 23:03
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 8217 mesaje
    2 Feb 2013, 23:04
    1 0
    Nu sunt in stare sa va urmaresc in seara asta, dar o sa recuperez eu.
  •  
    • 9724 mesaje
    2 Feb 2013, 23:04
    0 0
    ellado said:io mi-am facut un listoi cu ceaiuri de la fares.....cred ca miine lansez comanda

     
    Clipper e noua mea pasiune, in materie de ceaiuri. Chiar le laudam mai devreme la colega Trili. Recomand cu caldura

  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 23:04
    0 0
    dodonesa said:
    Regina_Neagra said:freezere (desi mai corect e losere ), tu te manifesti de prea multa vreme precum curva forumului  asa ca uite....m-am gandit eu  sa iti aduc la cunostinta ca e ultima postare prin care ma cobor la nivelul tau, da....pana una alta cred ca am reusit sa inteleg de ce esti singur si nu te vrea nici dracu . aia de care ai divortat  (daca o fi existat ) s-a dus si ea vazand cu ochii asa ca de tine nu imi poate fi decat mila si sila.

    din momentul asta poti sa latri la usa mea virtuala de pe eva pana faci galci.

     Urit mi se pare sa ataci in felul asta un om, indiferent cine e!
    Stii tu ce si cum a fost in relatia si familia omului, chiar esti fara de pata incit sa poti arunca ditai bolovanii in capul cui iti tuna? 

      

      

       

     corect, dodo.

     

    eu in schimb am auzit de una care a despartit pe altul de familie... sau nu tot pe eva era "precinstita"?

    nici asta nu-mi suna prea magulitor.

  •  
    • 6798 mesaje
    2 Feb 2013, 23:04
    2 0
    aolo  
    warm, tin minte ca m-ai balacarit odata, dar jur ca nu mai tin minte de ce, oi fi avut tu vreun motiv, ca nici eu nu-s usa de biserica.
    dar zau de e nevoie sa-ti ceri scuze; am uitat la fel de repede pe cat iau foc cateodata.
    in plus, faptul ca am trecut si eu si tu prin aceeasi trauma ma face sa inteleg multe din iesirile tale.
    sa zicem ca eu am fost doar mai norocoasa, mi-am revenit destul de repede si nu m-am indepartat de lume, desi am fost la un mic pas sa cad intr-o mare depresie.

    pe de alta parte, nu stiu de la ce s-au luat la harta toti.
    ca de-ar fi de la discutia cu mamele si banii, pai atunci mai bine taceam si eu, dar na, mi-a venit sa-mi dau cu parerea....  a devenit un subiect sensibil pt mine si am atata admiratie pt femeile cu copii, de le-as pune pe toate intr-un bol de sticla si le-as da tot ce e mai bun pe lume si lor, si copiilor lor, fara sa ma intereseze ce-i corect si legal si ce nu-i.
    le-as da si gata, pentru simplul motiv ca viata e mai frumoasa cu copii normali si sanatosi.

    s-a ajuns la a se certa unii cu altii si zau de inteleg de ce..... 
  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 23:04
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 16187 mesaje
    2 Feb 2013, 23:05
    0 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 1158 mesaje
    2 Feb 2013, 23:06
    0 0
    ellado said:io mi-am facut un listoi cu ceaiuri de la fares.....cred ca miine lansez comanda

     vreau si eu  lista aia poate ma ispir si eu 

  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 23:06
    0 0
    ellado said:io mi-am facut un listoi cu ceaiuri de la fares.....cred ca miine lansez comanda

     

    ellado, luni sunt in Orastie,...

    dau si pe la Fares dupa siroape.

    cauti ceva special?...

  •  
    • 6798 mesaje
    2 Feb 2013, 23:07
    0 0
    si warm, nu te inseli in privinta nickului meu, m-am balacarit si eu cu regina, ca nici eu nu-s zdaravana rau, insa mi-a trecut demult, e uitat si ingropat.
  •  
    • 2529 mesaje
    2 Feb 2013, 23:07
    0 0
    dalia05 said:
    penicyllin said:
    dalia05 said:Warm, acum serios, ceva de genul "bine ca a divortat barbatu-tau de tine" crezi ca m-ar afecta?
    Mesajul relevant din povestea asta e ca esti single , deci competitiv.


     n-ai nicio sansa la warm, dalio...

     

     

    Nu se pune problema de mine, mey, ai inebunit? Nu mai imi trebuie nici barbat nici iubit dupa ce a murit Francois, am alte dorinte si alte preocupari. Nu de mine este vorba, ci de Warm. El este competitiv

     

    Pai tu esti oricum scoasa din discutie.

    Chirai tu, dar asta e alta poveste...)

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 23:08
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 13910 mesaje
    2 Feb 2013, 23:08
    0 0
    samoa said:
    ellado said:io mi-am facut un listoi cu ceaiuri de la fares.....cred ca miine lansez comanda

     
    Clipper e noua mea pasiune, in materie de ceaiuri. Chiar le laudam mai devreme la colega Trili. Recomand cu caldura

     

     

     aha....am trecut in lista de tinut minte

    miine studiez.

  •  
    • 10816 mesaje
    2 Feb 2013, 23:10
    0 0
    Mesaj şters de administrator