prieten drag

  •  
    • 4132 mesaje
    18 Nov 2008, 22:01
    0 0
    ma bucur Lobela pentru nepotica ta si sper sa nu ia de taicasu,si tare sunt scumpi acum,cind sunt mici.
  •  
    • 4132 mesaje
    18 Nov 2008, 22:07
    0 0
    Si unele, int-radevar isi merita soarta..
  •  
    • 1519 mesaje
    18 Nov 2008, 22:19
    0 0
    Tu ce ai mai facut azi?Zilele trecute ma intreba Enriqua daca mi-am gasit lampadar.Am gasit unul care parca ar fi ce vreau dar la un pret ridicol de mare fata de cum arata.Nu au intrat zilele in sac si acum am altele de facut.Azi mi-am ajutat fostele colege la serviciu ne-am simtit ca alta data am comandat o pita mare din care am mancat toate si ne-am amintit de zilele in care nu apucam sa ne mancam nici senviciul adus de acasa.
  •  
    • 1259 mesaje
    19 Nov 2008, 08:25
    0 0
    Buna dimineata , si toate cele bune revin dupa ce il; duc pe Robert la gradinita .
  •  
    • 1519 mesaje
    19 Nov 2008, 08:59
    0 0
    Buna dimineata Doica.Te-ai intors de la gradi?Voi in ce grupa santeti?Noi la grupa mica dar tot cu copii din grupele mari ne jucam mai frumos.
  •  
    • 1259 mesaje
    19 Nov 2008, 10:19
    0 0
    Sper ca acum intri si tu Lobela. Ce sa-ti spun de Robert este in grupa pregatitoare si miine are un fel de spectacol cu costumatii din tarile UE. Fiindca avea ie i-am facut pantaloni si ilic din stofita crem si cu un ajur negru .Cred ca o sa-i stea frumos. Eu am avut pastrate de la fete o fota si la fel o ie si i-am dat-o colegei lui cu care danseaza . S-a bucurat mama fetitei ca m-am gindit la fata ei . Este o dulcica ,brunetica si cu codite lungi. Robert este blond si fac o pereche frumoasa. Si anul trecut au dansat frumos . La filmat si tare dragalasi au fost..Sa vedem anul acesta ce spectacol vor mai pregati. Mai are un an doi sa fie asa dupa care incepe sa devina mai independent si nu mai pune nici intrebari trasnite. Nepotica ta este mai mica si mult mai draguta si interesanta. Ne bucuram de ei ca rautati sunt peste tot.
  •  
    • 4132 mesaje
    19 Nov 2008, 10:33
    0 0
    Buna dimineata............desi sunt in picioare de la ora sase,abia acum am intrat sa va salut,fiindca azi merg mai tirziu la serviciu(ieri am stat toata ziua)am hotarit sa fac mai intii un pic de treaba,sa-mi aduc si eu la zi unele probleme ramase de saptamina trecuta.
    Sper ca diseara sa am si eu timpul necesar sa mai stam un pic la taclale,ca sincer imi este dor de voi.
  •  
    • 523 mesaje
    19 Nov 2008, 10:43
    0 0
    Buna ,Macedonia si tuturor. Va salut si eu si sa aveti o zi cum va place!Pupici cui vrea sa-i primeasca
  •  
    • 4132 mesaje
    19 Nov 2008, 10:45
    0 0
    Toata lumea primeste pupici si ginduri bune ,aici pe acest toipic Georgeta si eu te pup si va pup pe toate cu mult drag,acum trebuie sa plec.
  •  
    • 1259 mesaje
    19 Nov 2008, 10:51
    0 0
    Buna dimineata si spor la treaba. Eu azi am mincare gatita si voi fi cu tine pe net .
  •  
    • 1259 mesaje
    19 Nov 2008, 11:00
    0 0
    Se pare ca ai plecat si iar te-am scapat.....
  •  
    • 523 mesaje
    19 Nov 2008, 11:56
    0 0
    Doica, draga mea, nu stiu cum fac si eu ca atunci cind apar nu mai e nimeni.Acum pe unde esti?
  •  
    • 523 mesaje
    19 Nov 2008, 12:00
    0 0
    Uite , eu acum merg sa sparg niste nuci, ca-mi trebuie pt chec , ca vineri plec la Buc la nepotica mea.O sa revin la ora 15.Pupici de pe aici
  •  
    • 523 mesaje
    19 Nov 2008, 15:17
    0 0
    Doica pe unde esti?Iar sant singura?
  •  
    • 1259 mesaje
    19 Nov 2008, 21:09
    0 0
    Buna sear si va pup . azi dupa ora 13, am fost plecata cu probleme asa ca nu am putut sa-ti raspund Georgeta. Lobela tot pe fuga ,De macedonia ce sa zic acum cred ca trebuie sa apara si ea . Tirziu dar tot este bine ca ne mai trezeste ea cu serviciul ei.
  •  
    • 1519 mesaje
    19 Nov 2008, 21:20
    0 0
    Buna seara fetelor.Doica scuze dar am plecat azidimineata ca m-au sunat fetele am avut niste asigurari apoi am continuat munca de ieri,in fine am ajuns tarziu acasa,am mancat si apoi am intrat cu o prietena pe mess.Nu ne-am vazut demult si aveam multe sa ne spunem.Voi ce faceti?
  •  
    • 1259 mesaje
    19 Nov 2008, 21:44
    0 0
    Lobela ce sa-ti spun azi a fost o zi in care Robert a dormit la gradinita . El de fapt nu doarme chiar daca eu de multe ori asi vrea sa dorm el nu vrea . Este un scump. Cind m-am dus sa-l iau pe la 16( am ratat Tinarul ) ,era plins si suparat ca s-a batut cu Alex un copil mai neastimparat .Ce sa-ti spun discutii mari in fam sa nu se lase batut de acest Alex. Descrieri cum sa-l bata cum sa-i dea cu pumnul . Asa ca dupa toate discutiile astea azi sari la bataie . Cine a fost vinovat ,tu Robert cine te-a pus sa dai in copil . Vezi ca el ,era firesc sa se apere. Si uite asa le incasa de la Alex. Nu am mai spus acasa intimplarea ca au venit tirziu si am sfatuit pe Robert sa fie secretul nostru si miine sa se impece cu el fiindca sunt copii si nu trebuie sa se mai bata. Miine este se serbarea aceia cu costumele din tarile UE. Am inteles ca au facut si alti parinti costume . C- am atit . Tu Lobela ai vazut ce ninsoare este in tara. Probabil ca si la tine este.Cind vrei sa pleci la Manastire .?
  •  
    • 1519 mesaje
    19 Nov 2008, 21:53
    0 0
    La manastire ma duc vineri ca e sarbatoare mare.Aici nu a nins dar e destul de rece totusi nu am luat cizme si m-am incaltat cu niste pantofi de toamna.Am fost cu masina asa ca nu am simtit frigul dar de maine trec la tinuta de iarna ca sa nu am surprize.
  •  
    • 1259 mesaje
    19 Nov 2008, 21:57
    0 0
    Da si aici este frig dar inca nu am trecut la cisme.
  •  
    • 1519 mesaje
    19 Nov 2008, 22:01
    0 0
    Tu stii ca eu nu am vazut niciodata marea iarna?As fi curioasa sa vad cum e.