ati apelat la vrajitoare?

  •  
    • 3765 mesaje
    2 Ian 2015, 13:46
    0 2
    cris.n said:am citit tot topicul asta din plictiseala si inca nu imi vine sa cred ca in 2014 exista persoane care merg la vrajitoare/tamaduitoare/vraci sau ce naiba or fi....

     

     

    ai sa ramai uimita cata lumea crede in chestiile astea.

  •  
    • 6 mesaje
    2 Ian 2015, 20:20
    0 0
    Da, si eu as fi fost uimit pana acum 6 luni..Atunci m-am confruntat cu o problema mai deosebita si am apelat prima data ( mai mult intr-o doara) la o vrajitoare (tariotista)si am ramas uimit de clarviziunea ei, si mi-a parut rau ca nu i-am ascultat sfaturile ad literam. In mod sigur cu alta ocazie, in imprejurari similare voi mai apela la ea.
    Acest mesaj a fost editat de către Odiseu: 2 Ian 2015, 20:21
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Ian 2015, 21:48
    0 1
    Odiseu said:Da, si eu as fi fost uimit pana acum 6 luni..Atunci m-am confruntat cu o problema mai deosebita si am apelat prima data ( mai mult intr-o doara) la o vrajitoare (tariotista)si am ramas uimit de clarviziunea ei, si mi-a parut rau ca nu i-am ascultat sfaturile ad literam. In mod sigur cu alta ocazie, in imprejurari similare voi mai apela la ea.

     

     

    si cam ce ti-a spus??? ti-a spus cumva ca ai fata de fraier si ca o sa te mulga de bani???


    Acest mesaj a fost editat de către igivansenior: 2 Ian 2015, 21:48
  •  
    • 6 mesaje
    2 Ian 2015, 22:58
    0 0
    Vad ca nu prea stii sa porti un dialog civilizat , ti-as putea raspunde tot la fel ca sa-ti treaca cheful dar scopul interventiei mele nu este de a schimba jigniri pe forum, Incerc sa-ti raspund la intrebare , Ce mi-a spus nu are importanta e o problema personala nu o dezbat pe forum. nu mi-a cerut nici prea multi si nici nu mi-a parut rau ca i-am dat<
     Daca tu prin vrajitorie , magie intelegi ce face Mama Omida si chivutele care dau cu ghiocul pentru un pol sau 2 atunci ai
    dreptate, Magia e ceva mai mult ,Citeste ceva despre Cabala ebraica , una din cele mai puternice scoli de magie sau despre cronica akasha,Multe elemente de magie./ vrajitorie provin din vechile religii pagane precrestine , care fiind combatute ca diabolice in evul mediu s-au pastrat in cercuri de initiati (mistici , rosicrucieni). Acum asistam la o recrudescenta a acestor practici dar inertia publica e mare si le respinge, Multe sunt reinviate sub numele de pranormal tocmai pt a evita termeni compromoisi de magie -vrajitorie

    Acest mesaj a fost editat de către Odiseu: 2 Ian 2015, 23:02
  •  
    • 3765 mesaje
    2 Ian 2015, 23:58
    0 0
    dragul meu odiseu perseu, mai sus declarai sus si tare ca te-ai instiintat la o vrajitoare ce gasea clarviziune in cartile de tarot, o taroista.
    nu o cabalista, nu o prestidigitatoare, nu o vudista, nu o zatista, cititoare in zat.
    legatura dintre ceea ce ai scris in al doilea mesaj ....nu exista deloc. ce treaba are cabala si paranaormalul cu o vrajitoare moderna taroista?
    si totusi, sunt sigur ca te-a mai chemat la ea, cel putin odata, sa-ti citeasca o vraja taoista si sa alunge duhurile ce-ti vor raul. desigur cu un tarif putin mai piperat ca prima sedinta de vrajeala.
  •  
    • 9 mesaje
    3 Mar 2015, 16:39
    1 0
    Daca nu ati simtit p pielea voastra e logic sa nu credeti nici eu nu am crezut..sunt sunte de vrajitoare care te mulg de bani si nu fak nimik insa asta nu inseamna k nu exista asa ceva.Nu va mai credetzi asa desteptzi ca nu voi ati facut lumea nu aveti de unde sti ceexista si ce nu exista omul nu se fereste pana nu o pateste,omul nu va crede pana nu va vede este normal dar nu criticati un om care spune ca a patit ce a patit pentru k in primul rand nu sunteti in pielea lui si in a 2-lea rand nu spune degeaba doar sa spuna o minciuna spune ca fiecare om ce a patit
  •  
    • 51 mesaje
    28 Mar 2015, 22:15
    0 0
    Sunt noua pe acest forum dar farmecele exista. Pe mine m a ajutat cineva foarte mult in aceasta tema
  •  
    • 4346 mesaje
    28 Mar 2015, 23:40
    1 0
    lourdes08 said:Sunt noua pe acest forum dar farmecele exista. Pe mine m a ajutat cineva foarte mult in aceasta tema

     
    te a ajutat satana!
     

  •  
    • 5609 mesaje
    29 Mar 2015, 09:39
    0 0
    lourdes08 said:Sunt noua pe acest forum dar farmecele exista. Pe mine m a ajutat cineva foarte mult in aceasta tema

     
    pot sa te intreb: le-ai vazut cu ochii tai? Cum arata?
    lasa-ma sa ghicesc...asa ti-a spus ghicitoreasa care tocmai ti-a luat cateva milioane bune  pe minciuni, asa-i?
    Si te-a mai chemat asa-i? categoric te vrea inapoi, esti o gaina buna de jumulit! mai pregateste sa vinzi ceva din casa, ori imprumuta-te ca acu' se coc vraji care te costa o avere!

  •  
    • 51 mesaje
    29 Mar 2015, 17:05
    0 0
    Ee vorbiti numai prostii. Sper sa nu aveti parte niciodata de asa ceva.Nu toata lumea ia milioane si toti sunt escroci. Majoritatea da dar nu toti
  •  
    • 3765 mesaje
    29 Mar 2015, 21:29
    0 0
    lourdes08 said:Ee vorbiti numai prostii. Sper sa nu aveti parte niciodata de asa ceva.Nu toata lumea ia milioane si toti sunt escroci. Majoritatea da dar nu toti

     

     

    hai povesteste din experienta ta. sunt extrem de curios mai ales pe parte de renumeratie si bon fiscal.

  •  
    • 4346 mesaje
    29 Mar 2015, 22:51
    2 0
    lourdes08 said:Ee vorbiti numai prostii. Sper sa nu aveti parte niciodata de asa ceva.Nu toata lumea ia milioane si toti sunt escroci. Majoritatea da dar nu toti

     

    indiferent daca platesti milioane sau nu.....tot de la satana isi are "harul" 

  •  
    • 51 mesaje
    30 Mar 2015, 12:16
    1 0
    Nu am primit nici un bon fiscal si nici nu am nevoie cine vrea crede cine nu nu dar suntem liberi sa ne exprimam punctul de vedere.Eu nu indrum pe nimeni sa mearga la vrajitori fiecare este liber de a lua decizia care mai mult i convine
  •  
    • 3765 mesaje
    30 Mar 2015, 15:08
    0 0
    lourdes08 said:Nu am primit nici un bon fiscal si nici nu am nevoie cine vrea crede cine nu nu dar suntem liberi sa ne exprimam punctul de vedere.Eu nu indrum pe nimeni sa mearga la vrajitori fiecare este liber de a lua decizia care mai mult i convine

     

    pai ...povesteste!

  •  
    3 Apr 2015, 20:43
    6 2
    tamaduitoarea gabriela eram in pragul disperari..vroiam chiar asa imi iau zilele ea ma scos din impasu asta foarte dificil tio recomand cu incredere este o persoana de incredere buna si se vad si rezultatele imediat.. tio recomand 0785660030
  •  
    • 3765 mesaje
    3 Apr 2015, 21:26
    0 1
    anisiacristiana18 said:tamaduitoarea gabriela eram in pragul disperari..vroiam chiar asa imi iau zilele ea ma scos din impasu asta foarte dificil tio recomand cu incredere este o persoana de incredere buna si se vad si rezultatele imediat.. tio recomand 0785660030

     ti-a dat factura detaliata?

    -una bucata  refacere disperata - 150 lei

    - remodalerare personalitate - 500 lei

    -vrajeala  de cuc- 400 lei

    - trei galeti aghiasma (apa de ploaie) - 50 lei

    -    doua abureli cu scenariu regizat - 300 lei.

     

    ma apropii cel putin la pret?

  •  
    • 51 mesaje
    22 Apr 2015, 13:38
    0 2
    De unde este aceasta Gabriela?
  •  
    • 7 mesaje
    10 Iun 2015, 11:28
    0 0
    camyadone said:Daca nu ati simtit p pielea voastra e logic sa nu credeti nici eu nu am crezut..sunt sunte de vrajitoare care te mulg de bani si nu fak nimik insa asta nu inseamna k nu exista asa ceva.Nu va mai credetzi asa desteptzi ca nu voi ati facut lumea nu aveti de unde sti ceexista si ce nu exista omul nu se fereste pana nu o pateste,omul nu va crede pana nu va vede este normal dar nu criticati un om care spune ca a patit ce a patit pentru k in primul rand nu sunteti in pielea lui si in a 2-lea rand nu spune degeaba doar sa spuna o minciuna spune ca fiecare om ce a patit

     

    Lasa-mi si mie numarul de telefon in privat al persoanei la care ai apelat
  •  
    • 3 mesaje
    9 Oct 2015, 11:06
    0 0
    Si pe mine m-a ajutat foarte mult un barbat (am mai mare incredere in barbati), nu mi-a cerut prea multi bani si rezultatele au aparut atunci cand a spus. Id-ul lui de mess este ionut.apostolescu12@yahoo.com
  •  
    • 7 mesaje
    11 Oct 2015, 19:44
    0 0
    aliquis said:Si pe mine m-a ajutat foarte mult un barbat (am mai mare incredere in barbati), nu mi-a cerut prea multi bani si rezultatele au aparut atunci cand a spus. Id-ul lui de mess este ionut.apostolescu12@yahoo.com

     

    Mda, clar ca faci reclama la cineva, care trage la urma teapa... daca ai fi scris ca ai fost in occident la cineva, era credibil. In Romania NU exista vrajitoare, clarvazatoare, etc ADEVARATE... habar nu-au de magie...