sex in trei

  •  
    • 8 mesaje
    22 Iul 2003, 16:20
    1 0
    parerea mea draga bruni este ca fiecare avem fantezii sexuale; cand suntem singure ne putem imagina ce vrem, insa unora dintre noi le este greu sa-si marturiseasca in cuvinte chiar si fata de prietena cea mai buna o astfel de fantezie.Daca in loc de al 2-lea mascul ar fi un penis de cauciuc, reactia celor care categorisesc sexul in 3 ca pe o murdarie, ar fi aceeasi?
  •  
    • 14 mesaje
    22 Iul 2003, 19:32
    0 0
    NU poti compara un penis din cauciuc cu penisul unui tip cu simtaminte ce mai si gandeste din cand in cand.
    Si in legatura cu fanteziile nu e rusine sa le ai dar pana a le pune in aplicare........de aceea se cheama fantezii.
    Putem sa ne imaginam orice, sa gandim oricum,pentru asta nu ne condamna nimeni si, de fapt, asa suntem facuti.Ne gandim la ceva, ceva ce ne relaxeaza si totul e ok.
    Daca urasti pe cineva si te gabdesti la un moment dat ca ai vrea sa i se intample cva rau nu inseamna ca trebuie sa faci ceva sa i se intample.
    Ceea ce incer eu sa spun este ca trebuie sa existe o limita intre fantezie si realitate.O persoana sanatoasa din punct de vedere psihic poate sa fac departajarea.Cei care nu pot, ajung sa faca sex in trei.
  •  
    • 5 mesaje
    22 Iul 2003, 20:32
    4 0
    mai, mi-am imaginat si eu chestia asta in 3 si pare misto! dar atat, in gand!
    cum m-ar privi barbatul meu a doua zi dimineata la cafea? ca pe o ......! cred ca as ucide sentimentele dintre noi!
  •  
    • 14 mesaje
    22 Iul 2003, 20:34
    0 0
    EXACT!
  •  
    • 8 mesaje
    23 Iul 2003, 18:08
    0 0
    Eu sincera sa fiu ma gandeam mai degraba la sloganul: visul devenit realitate. Nu faceam nici o comparatie intre cele 2"entitati", intrebam doar. Cat despre barbatul cu sentimente care mai si gandeste, asta e chiar o chestie tare dar fiind subiectul in discutie.
  •  
    • 14 mesaje
    23 Iul 2003, 19:00
    0 0
    Sunt de parere ca o partida de sex in trei care implica o pereche de indragostiti( ....hm...deja e un nosens ceea ce am scris.....)ar distruge totul intre ei, s-ar strica relatia lor bazata pe iubire si incredere. Ce ramane? NUmai sexul? Cine se multumeste doar cu atat sa incerce sexul in trei.
    Mi-e una mi se pare o anormalitate.
    As mai gasi o exolicatie pt cei care il practica si anume ca au intrat in rutina, nu mai stiu ce sa faca, si de dragul vremurilor de demult ,disperati cum sunt apeleaza la aberatii dintr-acestea.
  •  
    • 120 mesaje
    27 Iul 2003, 06:35
    0 0
    sex cu doi cu trei sau cu n barbati ..sex cu implicarea multor persoane ..orgii sexuale nu-i asa??si se si platesc din cate stiu? se fac si filme si ajuta alti nefericiti sa-si miste membrele haotic prin paturile subrede! numai o femeie cu un complex poate face acest lucru sau o femeie foarte tanara,care inca nu stie ce vrea! in cazul prietenei tale ...nu-i vorba de iubire ..e ceva care tine de dorinte pur carnale si nu are nici un gram de sentiment. iubirea e un sentiment care nu se poate descrie in cuvinte,dar , cred eu, ca poti pune un cuvant langa ea..puritatea..ceea ce intr-o orgie nu exista! fiecare om face ce vrea,traieste cum vrea si nu este dator nimanui atata timp cat nu-si duce patul in fata blocului!
  •  
    • 420 mesaje
    27 Iul 2003, 15:22
    0 0
    angi, cel mai tare raspuns! bravo, 10!
  •  
    • 37 mesaje
    28 Iul 2003, 03:41
    0 0
    Scumpa doamna(oare?)De ce nu vrei sa spui si mataluta cum o sugea-i ,pe cind era-i studenta!Ai uitat?
  •  
    • 962 mesaje
    28 Iul 2003, 05:38
    0 0
    Se pare ca domnul (oare?) enache nu prea a trecut pe la orele de gramatica.
  •  
    • 420 mesaje
    28 Iul 2003, 13:57
    0 0
    cine-i enache si la care d-na se refera, ca eu una nu am fost studenta!
  •  
    • 360 mesaje
    28 Iul 2003, 14:40
    0 0
    Cred ca astfel de fantezii distrug iremediabil o relatie. Barbatul ala "bun" care ne satisface fanteziile va vedea intotdeauna cu ochii mintii imaginea ta posedata de un altul. In cazul unui om normal, o "fantezie" de asta poate duce la nebunie. Am citit candva in Tabu un articol despre acest subiect si concluzia este ca daca iubesti sa nu faci NICIODATA asa ceva.
  •  
    • 562 mesaje
    28 Iul 2003, 18:31
    0 0
    Pareri si pareri.Daca imi permiteti doamnelor! cine macar isi poate imagina asa ceva decit o minte bolnava? Nu o satisface un barbat? Are nevoie de doi sau trei? Stim ca barbatii sunt porci. Dar ncele care se preteaza la asa ceva cum sunt? Au pretentia sa fie respectate, admirate...e.t.c. Din cauza asta suntem toate catalogate la fel, pentru ca exista printre noi multe eve care nu au nici personalitate nici respect fata de propria persoana si nici fata de altii. Eu ma intreb cum o fi ca dupa ce ai facut o chestie de genul asta sa te vezi cu un grup de prieteni care au aflat acest lucru de la sot sau amnat! pentru ca in final tot se va afla! Halal femeie ca barbatii ii stim!!!!!!!!!
  •  
    • 172 mesaje
    28 Iul 2003, 19:21
    0 0
    Enache,ia niste ore de gramatica in particular si toarna-ti o galeata de apa rece pe ceafa, poate-ti revii si nu mai debitezi asemenea ineptii!
  •  
    • 420 mesaje
    28 Iul 2003, 20:37
    0 0
    pai, daca colega lu'enache o sugea in studentie, ea, enache, sa nu spui ca statea in camin si invata gramatica lb. romane!d-na, daca serviti analul, nu trebuie sa le blamati pe cele cu oralul!
    salve, daria!
  •  
    • 14 mesaje
    29 Iul 2003, 00:19
    0 0
    bravo LULU ))
    Pupicii!!!
  •  
    • 172 mesaje
    29 Iul 2003, 01:32
    0 0
    Te pup,Lulu! Mi-e dor de o barfa la chat,chit ca m-am cam pierdut pe-acolo,ca-s fraiera!In principiu intru seara dupa 10,daca nu mi-e linia ocupata.Mai vorbim,esti bestiala
  •  
    • 17 mesaje
    31 Iul 2003, 03:03
    7 0
    Eu sunt de acord cu sexul in trei, dar sa fie o femeie cu doi barbati si nu un barbat cu doua femei!! Chiar ma bate gandul sa incerc da sa fiu sincera mi-e teama sa-i spun sotului de gandul asta, sa nu se supere... Dar cred ca ar fi fain. Veti zice ca sunt ...asa cum ati zis de celelalte, dar va spun ca nu e asa, cred ca daca iti doresti ceva mai special nu trebuie sa fii catalogat astfel. Daca nu ati incercat cum puteti sa nu fiti de acord? Intai incercati si dupa aceea dati-va cu parerea daca e ceva bun sau rau!!
    Cu prietenie si respect,
    Cony
  •  
    • 420 mesaje
    31 Iul 2003, 03:10
    1 0
    cony, tu intai spune-i sotului si da-ne si noua de veste cu privire la reactzia lui!
  •  
    • 172 mesaje
    31 Iul 2003, 03:45
    1 0
    Risu-plinsu,Coni!Ai grija de om sa nu te invineteasca....In rest spune-ne cum a reactionat,eventual cum a fost...