sex in trei

  •  
    • 6 mesaje
    17 Iul 2003, 20:01
    5 3
    ce puteti spune despre o femeie care a facut sex cu doi barbati in acelasi timp?Cu sotul si amantul.
  •  
    • 962 mesaje
    17 Iul 2003, 22:11
    2 0
    Mi se pare o mare promiscuitate si n-as face asa ceva nici in ruptul capului. O femeie care face asa este cu siguranta una de moravuri usoare.
  •  
    • 17 mesaje
    18 Iul 2003, 00:52
    12 1
    waw! eu as zice mai degraba ca e o femeie cu mintea deschisa si cu un sot pe masura. asa ceva mai rar dar se poate orice. si ii felicit pe toti trei. intrebarea e: cum a fost? cum s-au simtit cei trei? am facut si eu sex o data cu prietenul meu si cu prietenul lui. prietenul meu s-a simtit f in largul lui insa amicul sau nu prea indraznea sa faca exact ceea ce voia si nici eu pt ca imi era frica sa nu se supere prietenul meu. oricum, as repeta experienta
  •  
    • 172 mesaje
    18 Iul 2003, 03:59
    4 1
  •  
    • 206 mesaje
    18 Iul 2003, 09:44
    0 1
    simplu ... c/u/r/v/a
  •  
    • 420 mesaje
    18 Iul 2003, 13:13
    1 3
    unde a gasit asa barbat prost?
    ce-ati zice daca ati face sex in trei, dar tu, sotul si amanta?....
    mie mi se pare josnic!
  •  
    • 6 mesaje
    18 Iul 2003, 13:25
    2 1
    Si eu am avut aceeasi parere ca unii dintre voi,ca nu este intreaga la minte cand mi s-a povestit.Din pacate era vorba despre cea mai buna prietena a mea si chiar ea mi-a spus.De atunci incerc sa o vad cat mai rar pentru ca este o influenta negativa
    asupra tuturor.Voi ce parere aveti despre asta?Sa renunt la prietenia ei?
    Adevarul este ca nu o credeam in stare de asa ceva,daca mi-ar fi povestit altcineva nu l-as fi crezut.O stiam mai nebunatica si ea si sotul ei,dar sa ajunga aici...
  •  
    • 1208 mesaje
    18 Iul 2003, 14:52
    0 0
    Iote cum isi vara dracu' coada...
  •  
    • 15 mesaje
    18 Iul 2003, 23:56
    0 0
    Ai dreptate,Pufyca draga.Cand isi baga dracusorul coada nu poate fi decat rau.Eu nu inteleg de ce o "femeie", care prefera in locul unei nopti de DRAGOSTE una de SEX si pe deasupra in trei(total dezgustator),mai vrea ca lumea s-o considere o persoana normala.Numai o prostituata poate accepta sa o "traga" unul pe la spate,iar din fata altul sa i-o de-a la supt.E o injosire totala.Multi pupici pt.EVE destepte.
  •  
    • 420 mesaje
    19 Iul 2003, 14:22
    0 1
    FETELOR, CITITI BINE, NU CU DOI BARBATI OARECARE, CU....SOTUL (a se citi PESTELE) + AMANTUL!
    ca sot, sa-ti vezi femeia penetrata de un altul in fata ochilor tai.....
  •  
    • 15 mesaje
    20 Iul 2003, 04:45
    0 0
    Pai da dragelor atata timp cat persoana in cauza(adica sotia)nu a fost altceva decat o prostituata la viata ei,ce vrei sa-i ceara sotul? Nimic altceva decat sa-i satisfaca fanteziile erotice.Atata timp cat cu altii a facut-o in grup de ce sa n-o faca si acasa.Unor asemenea idioti sexul in trei li se pare cool.Uite asa se duce lumea de rapa incepand cu niste lichele ca astia.A innebunit lumea de tot?Mai astept si parerile voastre.Cu drag tot o EVA.Pupici multi pt. eve destepte.
  •  
    • 15 mesaje
    20 Iul 2003, 04:56
    0 0
    Am un mesaj pentru mandreea:mai fata esti tampa rau de tot (ca sa nu zic altfel).Trezestete la realitate!
  •  
    • 172 mesaje
    21 Iul 2003, 00:02
    2 1
    Acest forum este un loc unde fiecare ne dam cu parerea de bune,de rele.De ce daca o alta partenera de discutie are o alta parere decit a majoritatii ne grabim sa o catalogam drept "tampa"sau altfel?Nu e frumos....Cu respect,doamna!
  •  
    • 420 mesaje
    21 Iul 2003, 01:12
    2 0
    ca sa ma bag si eu in vorba......eu nu o apreciez pe mandreea pt. ce a facut, ci o apreciez din tot sufletul ca a fost sincera si a avut curajul sa recunoasca!
  •  
    • 172 mesaje
    21 Iul 2003, 02:25
    0 0
    Bingo!
  •  
    • 15 mesaje
    21 Iul 2003, 14:17
    0 0
    Dragele mele,ma scuzati daca am fost putin cam deplasata dar ati omis ceva din mesajul mandreei.Apreciez si eu sinceritatea cuiva dar daca cititi inca odata mesajul ei o sa vedeti ca ea vrea sa repete ceva cu care cred ca nu sunteti nici voi deacord.Eu nu cred ca voi,cand i-ati citit mesajul,nu ati avut aceeasi parere despre ea si despre toti aceia care practica sexul in trei.Asta pentru ca veni vorba de sinceritate.Eu nu am facut decat sa fiu sincera.Imi pare rau ca am facut-o cu voce tare.Astept pareile voastre.
  •  
    • 163 mesaje
    21 Iul 2003, 16:45
    0 0
    Nu sunt de acord cu sex in trei, dar nici nu am ceva impotriva celor care-l practica. probabil au motivele lor. Despre sot.... ala-i cirpa si poate fi o cauza...
  •  
    • 10 mesaje
    21 Iul 2003, 17:33
    2 0
    Ma gandesc ca pot fi doua posibilitati. Ori sotului tau ii este indiferent cu cine o faci sau te iubeste prea mult , incat accepta orice ca sa te simti bine si sa fi fericita. Dar alta este problema, si , acum ma refer la PURITANELE care isi dau cu parerea de parca le-ar propune cineva sa practice si ele sexul in trei. Fetelor, nu inseamna ca daca voi nu sunteti de acord si respingeti , pline de indignare, acest tip de manifestare sexuala, altii nu o pot pune in practica. Aveti voi latitudinea de a categorisi o femeie daca este promiscua, curva, etc? Aveti posibilitatea sa va pastrati basmalutza pe cap si sa asistati ca simple spectatoare la alt gen de manifestare decat sunteti voi obisnuite (dar la care poate, o mare dintre voi multe au visat in secret).
  •  
    • 172 mesaje
    21 Iul 2003, 23:37
    0 0
    Ma intriga anunturile de genul"familie,cautam partener(a)",etc.Am citit astfel de anunturi in multe reviste si m-am gindit"oare ce-o fi cu oamenii astia?"Probabil ca la un moment dat,plictisul devine atat de ucigator,incit trebuie sa faci ceva,orice....Desigur ca-ti trebuie o mare doza de tupeu sa faci asa ceva,dar,iata ca se intimpla.Ca nu e crestinesc,foarte adevarat!In fine,eu am suferit o viata intreaga de 1 milion de complexe si de o timiditate aproape maladiva n-as putea sa fac un menaj-a-trois,pt. nimic in lume,dar ascult interesata aventurile altora si nu condamn.Ma duc sa-mi pun basmalutza,va sarut,doamnelor!
  •  
    • 1208 mesaje
    22 Iul 2003, 15:00
    3 0
    Pt. D-zeu fetelor, aici nu e vorba de curaj. Sexul in trei este o chestie diabolica. Eu as innebuni de gelozie si m-as simti murdara si perversa. Bleah!