Concurs...castigatori...

  •  
    • 5 mesaje
    10 Feb 2011, 10:05
    14 0

    Va intreb: are sens sa participam la concursuri, sa castigam si sa nu primim castigurile?

     Este oare un test al rabdarii?

     Sau  .....

     Explicati-mi voi?

     Va multumesc..

  •  
    • 4 mesaje
    8 Mar 2011, 21:55
    3 0
    ai cistigat ceva si nu ai primit nimic?si eu am cistigat ceva de 8 martie la un concurs de aici .sa ma astept sa nu primesc nimic?si chiar asa sa plateste ceva?
  •  
    • 28 mesaje
    9 Mar 2011, 19:38
    4 0
    Eu am castigat un premiu, dar de cateva luni de zile! Si dupa ce am trimis mail cum se cere in regulament, cu datele mele si copie la CI, am cerut si confirmare, a ajuns premiul cam in max. o luna, poate mai putin!
  •  
    • 6 mesaje
    11 Mar 2011, 06:47
    1 0
    Arhi, ai primit premiul pana la urma?
  •  
    • 4 mesaje
    11 Mar 2011, 23:55
    1 0
    pai cum sa trimit copie la CI ca nu am cu ce,dar am dat toate datele

  •  
    • 6 mesaje
    12 Mar 2011, 21:23
    1 0
    Eu am trimis si copie si degeaba...
  •  
    • 4 mesaje
    15 Mar 2011, 09:44
    0 0
    stai linistita ,o sa iti vina un raspuns.eu am primit email de confirmare si o sa il trimita in 10 zile
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    16 Mar 2011, 09:49
    0 0
    kadiha said:

    Buna ziua!

    Asa cum este prevazut si in regulamentul oricarui concurs organizat pe eva.ro, regulament ce poate fi citit la rubrica "Termeni si conditii", procedura de revendicare pentru fiecare premiu consta in faptul ca utilizatorii trebuie sa verifice listele cu castigatori la concursurile la care au participat si in cazul in care se regasesc pe lista trebuie sa trimit mail de revendicare pe adresa concurs@eva.ro. Mailul trebuie sa contina datele de identificare ale castigatorului, o copie CI si sa fie specificat premiul castigat.

    Facem tot posibilul pentru a va raspunde si trimite premiile cat mai prompt posibil, insa, din pacate, din motive deosebite , cum a fost si in cazul intampinat de dumneavoastra, s-a ajuns la aceasta situatie neplacuta. Va asiguram de seriozitatea concursurilor noastre si speram sa intrati cat mai curand in posesia premiului castigat pentru a va bucura de acesta.

    Va multumim pentru intelegere!

  •  
    • 1 mesaje
    16 Mar 2011, 21:01
    0 1

    buna ziua.

    am si eu o intrebare? care este mecanismul extragerii castigatorilor?

    pentru ca am participat de exemplu pe 14.03 la concursuri si cand ma uit in aceeasi zi la lista de castigatori deja erau afisati castigatorii pentru ziua de 14.03.

    chiar nu inteleg

    va multumesc si astept cu interes raspuns.

  •  
    • 4 mesaje
    18 Mar 2011, 10:13
    0 0
    va multumesc pt informatii.sper ca nu v-am suparat. pt admin-forum
  •  
    • 3 mesaje
    31 Mar 2011, 19:03
    3 0
    eu nu stiu cum e posibil ca o persoana sa castige de mai multe ori in aceeasi zi pe acest site la concursuri iar altii sa nu mai castige nimic de 1 an de zile jucand in continuu..eu stiu ca site-ul eva e foarte serios sper sa nu fi devenit si acesta ca altele cum am auzit ca se suna prietenii si ii trec ca si castigatori ..
  •  
    • 28 mesaje
    4 Apr 2011, 11:18
    0 0
    tisha934 said:
    eu nu stiu cum e posibil ca o persoana sa castige de mai multe ori in aceeasi zi pe acest site la concursuri iar altii sa nu mai castige nimic de 1 an de zile jucand in continuu..eu stiu ca site-ul eva e foarte serios sper sa nu fi devenit si acesta ca altele cum am auzit ca se suna prietenii si ii trec ca si castigatori ..

     

     

    Mda....si mie mi-e teama, constat ca unii castiga destul de des, am vazut chiar ca cineva era castigatoare de doua ori in aceeasi zi, iar cum zici tu, eu particip de mult, mult timp, si o singura data am castigat cu luni de zile in urma!...Nu mai stiu ce sa cred, oricum imi place sa intru sa mai citesc noutatile, desi cand vad atatea premii minunate, nu am cum sa nu mi le doresc....nah, ca fiecare de altfel...insa as dori sa existe intr-adevar sanse egale!

  •  
    • 3 mesaje
    6 Apr 2011, 15:05
    2 0
    oricum intru pe site-ul eva.ro in fiecare zi pentru ca imi place ..si citesc diverse .. insa nu inteleg cum ai spus si tu asa am observat si eu o tipa a castigat in aceeasi zi de doua ori ..acum sa fim seriosi chiar asa de norocoasa sa fie ..si noi care participam de atata timp sa nu castigam nimic nu mi se pare normal..din contra ar trebui pe cei care intra foarte des si care sunt fideli sa le ofere premii pentru fidelitate ..
  •  
    • 28 mesaje
    7 Apr 2011, 13:39
    1 0
    Totusi...mai speram si noi, nu? La sansa noastra! Daca ne-ar permite bugetul, cu siguranta ne-am lua in fiecare zi tot ceea ce visam sa avem! E o bucurie si asta! Dar inca nu s-a sfarsit lumea, nu? Numai impliniri si liniste!
  •  
    • 3 mesaje
    7 Apr 2011, 21:17
    1 0
    oricum nu ma las sa intru pe site..e un site bune si am cont pe el de foarte mult timp..insa sper sa fie si serios....ca oricum de cele care am aflat ca se tin dee prostii si dau premii numai la cunoscuti ..m-am cam lasat de ele sincer..
  •  
    • 267 mesaje
    15 Apr 2011, 14:23
    0 0
    cum fac sa ridic un premiu?stiu ca trebuia sa dau un e-mail la eva.dar nu mai stiu exact adresa de e-mail.Cine ma poate ajuta cu aceasta informatie? va multumesc anticipat!
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    16 Apr 2011, 00:54
    0 0
    Asa cum este prevazut si in regulamentul oricarui concurs organizat pe eva.ro, regulament ce poate fi citit la rubrica "Termeni si conditii", procedura de revendicare pentru fiecare premiu consta in faptul ca utilizatorii trebuie sa verifice listele cu castigatori la concursurile la care au participat si in cazul in care se regasesc pe lista trebuie sa trimit mail de revendicare pe adresa concurs@eva.ro. Mailul trebuie sa contina datele de identificare ale castigatorului, o copie CI si sa fie specificat premiul castigat.
  •  
    • 52 mesaje
    16 Apr 2011, 02:27
    0 0
    Am castigat si eu o carte la concursul "Castiga una din cele 4 carti oferite de Editura Litera!" din 04-04-2011 astept imeilul redactiei ca sa confirm adresa .Va multumesc.
  •  
    • 173 mesaje
    3 Mai 2011, 13:49
    0 0
    am castigat si eu o carte . nu va faceti griji ca premiile se trimit dar cam in 2 luni .
  •  
    • 12 mesaje
    3 Mai 2011, 14:50
    0 0
    AM CASTIGAT 200 RON la ultumul concurs Bigotti si am trimis datele mele la adresa indicata in regulament dar am specificat ca nu pot trimite pe mail copie CI carte de identitate dar pot veni sa ridic premiul cu cartea de identitate..Specific ca nu am mijloace de trimitere On-Line copie carte de identitate!
    Ce se poate face in acest caz?
    ASTEPT UN RASPUNS LA CHESTIUNE!
    Multumiri anticipate