Concurs...castigatori...

  •  
    • 1 mesaje
    3 Mai 2011, 18:29
    0 0

    .


    Acest mesaj a fost editat de către barbiekytty: 4 Mai 2011, 14:03
  •  
    • 7 mesaje
    4 Mai 2011, 15:48
    0 0
    Nu gasesc eu sau chiar au disparut concursurile cu aspiratorul si cu cafeaua Dolce Gusto ???
  •  
    • 1 mesaje
    4 Mai 2011, 18:24
    0 0
    buna!anul trecut am castigat la 4 concursurisi am primit toate premiile,anul acesta a castagat cumnata mea si a primit premiul.
  •  
    • 2 mesaje
    6 Mai 2011, 15:22
    0 0

    si eu am castigat si am primit premiul-un aspirator superb in 6 zile prin curier.asa ca stati linistite.e pe bune!mi/e teama doar ca certificatul de garantie e necompletat si nestampilat dar sper sa nu am probleme.Doamne ajuta !ca service-ul m-ar costa o avere la cat de scump e robotelul aspirator.

  •  
    • 3 mesaje
    12 Iul 2011, 11:13
    0 0
    INTREBARE

    Am si eu o intrebare, am castigat un premiu de la online pt intretinere corporala, cum se procedeaza sa intru in posesia lui? am cautat un link sa ajung pe site-ul celor care organizeaza acest concurs dar nu am gasit. Imi trimit ei email de confirmare? pe data de 8 iulie am castigat si pana acum, nu am fost instintata de castig, am aflat verificand lista castigatorilor. Sper sa nu fie teapa ca nu mai particip la concursuri pe acest website.
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    12 Iul 2011, 11:48
    0 0

    Am scris si pe prima pagina:

    Buna ziua!

    Asa cum este prevazut si in regulamentul oricarui concurs organizat pe eva.ro, regulament ce poate fi citit la rubrica "Termeni si conditii", procedura de revendicare pentru fiecare premiu consta in faptul ca utilizatorii trebuie sa verifice listele cu castigatori la concursurile la care au participat si in cazul in care se regasesc pe lista trebuie sa trimit mail de revendicare pe adresa concurs@eva.ro. Mailul trebuie sa contina datele de identificare ale castigatorului, o copie CI si sa fie specificat premiul castigat.




    Acest mesaj a fost editat de către admin_forum: 12 Iul 2011, 11:49
  •  
    • 3 mesaje
    12 Iul 2011, 13:12
    0 0

    Am trimis emailul cu toate datele de identificare si copia dupa C.I, astept raspunsul. Am citit detaliile ridicarii premiului dupa ce am postat prima data, de asta intrebasem, acum sper sa obtin un raspuns rapid, sunt din Bucuresti, deci pot veni personal la sediu sa ridic premiul

  •  
    • 3 mesaje
    13 Iul 2011, 12:58
    0 0
    PT MODERATOR, AM O INTREBARE URGENT: AM TRIMIS IERI LA PRANZ EMAIL DE CONFIRMARE AL CASTIGARII UNUI PREMIU CU COPIA DE LA C.I ATASATA IN EMAIL SI NU AM PRIMIT NICI UN SEMN DE LA EVA.RO, AM CAUTAT UN NR DE TEL AICI PE SITE DE LA REDACTIE SI NU AM GASIT. CE POT FACE? PT CA TIMPUL REVENDICARII PREMIULUI ESTE LIMITAT, SI EU AM CASTIGAT PE 8 IULIE, IAR PERIOADA ESTE DE 2 SAPTAMANI. ASTEPT RASPUNS. MULTUMESC.
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    15 Iul 2011, 00:28
    0 0
    E posibil sa nu primiti nici o confirmare.

    Odata ce ati respectat conditiile concursului si ati trimis datele la timp, veti primi premiul fara sa fiti contactata in vreun fel. Termenul in care il veti primi variaza, poate dura pana la 30 de zile.

    Multumim pentru intelegere.
  •  
    • 1 mesaje
    16 Iul 2011, 21:01
    0 0
    eu am castigat 2 carti si produse ONLINE, dar au venit foarte tarziu fiecare, cam dupa o luna!
  •  
    • 7 mesaje
    27 Iul 2011, 12:19
    0 0
    Unde s-au afisat castigatoarele concursului Vichy?
    Scrie ca se extrag in fiecare marti, dar eu nu am vazu nicaieri.
  •  
    • 1 mesaje
    16 Aug 2011, 16:13
    0 0
    Si rezultatele unde se afiseaza?Ca ma tot chinui sa aflu si nu gasesc nimic.mersi
  •  
    • 1 mesaje
    18 Aug 2011, 10:39
    0 0
    Buna! Castigatorii invitatiilor duble la "Sefi de cosmar" cand se afiseaza? Din cate stiu invitatiile vor expira in curand...daca nu chiar azi..
  •  
    • 3 mesaje
    24 Aug 2011, 00:07
    0 0
    Buna ziua! Am castigat si eu o invitatie la Cinema Pro, cum procedez sa intru in posesia ei?
  •  
    • Moderator
    • 37 mesaje
    24 Aug 2011, 10:12
    0 0
    dop_oana said:
    Buna ziua! Am castigat si eu o invitatie la Cinema Pro, cum procedez sa intru in posesia ei?

    1. Participa la concurs si poti castiga saptamanal una din cele 10 invitatii la film oferite de CinemaPRO.

    2. Inscrie-te in Club Eva si participa la concurs!

    3. Premiile se vor acorda prin tragere la sorti in fiecare zi de luni (dimineata) a saptamanii, efectuata automat cu ajutorul calculatorului.

    4. Numele castigatoarelor vor fi afisate pe site. Daca iti regasesti numele pe site, te rugam sa trimiti un mail la concurs@eva.ro care sa contina date tale personale,un nr. de telefon precum si o copie dupa actul de identitate.

     

    5.Premiile trebuie sa fie revendicate in saptamana in care se face extragerea, invitatiile sunt valabile in saptamana urmatoare de la data afisarii pe site, in intervalul luni-joi.

     

    6. Realizarea de conturi multiple se considera frauda si atrage dupa sine anularea oricarui premiu castigat.

     

    7. Orice tentativa considerata frauduloasa de catre administratorii site-ului atrage dupa sine anularea oricarui premiu castigat.

     

     8.Succes!


    Acest mesaj a fost editat de către admin_forum: 24 Aug 2011, 10:12
  •  
    • 2 mesaje
    29 Aug 2011, 15:26
    0 0
    Buna ziua,
    Sunt printre castigatoarele concursului Dolce Gusto, am trimis mail la adresa mentionata cu toate datele, insa nu am primit nicio confirmare sau un telefon.
    Cum se procedeaza in aceste cazuri?
    Multumesc.
  •  
    • 1 mesaje
    8 Sep 2011, 15:43
    0 0
    Eu particip de mult timp la concursuri pe eva.ro si nu am castigat nimic. cred ca nu e loc de bucuresteni (fara suparare).
  •  
    • 19 mesaje
    8 Sep 2011, 19:53
    0 0
    am si eu o mica intrebare am gastigat la concursul cu premii oferite de On line numai ca am uitat ce contine acest premiu iar pe net nu gasesc detalii, in rest am trimis mailul cu date si tot ce trebuie acum doar trebuie sa astept
  •  
    • 8 mesaje
    9 Sep 2011, 09:39
    1 0
    Fetelor macar a-ti castigat ,chiar de nu a-ti primit premiile...dar eu de 2 ani de zile particip luna de luna saptamana de saptamana la toate concursurile,si daca ma credeti nici macar un ac nu am castigat pe siteul Eva,si vad persoane ce castiga saptamanal sau lunar la mai toate concursurile,ce sa mai zic ma indoiesc de corectitudinea alegerii castigatorilor.
  •  
    • 81 mesaje
    10 Sep 2011, 15:27
    0 0
    am trimis si eu mail la redactie..dar vad ca nici macr nu s-au obosit sa imi dea un repely..primul meu concurs dupa 1 an..oauuuu...dupa cate am citit pe aici chiar ma consider o norocoasa