Concurs...castigatori...

  •  
    • 2 mesaje
    11 Sep 2011, 18:31
    0 0
    Micsa Speranta din Bucuresti Un set de produse Fairy 2-09-2011
    buna.cum se procedeaza?multumesc anticipa
  •  
    • 2 mesaje
    12 Sep 2011, 02:28
    1 0
    Alo, baga si cineva in seama postarile noastre?
    A trecut o luna de cand am trimis mail-ul cu datele si nici acum nu stiu nimic de premiul castigat.
  •  
    • 19 mesaje
    12 Sep 2011, 17:18
    3 0
    pentru Micsa, trebuie sa trimiti un mail de revendicare pe adresa concurs@eva.ro,in mail trebuie sa scrii datele de identificare ale tale( nume, prenume, adresa, data nasterii si neaparat un numar de telefon pentru ca ei te suna sa le mai dai detalii despre adresa cand vin sa-ti aduca premiul etc), o copie CI si sa fie specificat premiul castigat. Sper ca ti-a fost de folos. O zi frumoasa!
  •  
    • 2 mesaje
    14 Sep 2011, 13:58
    0 0
    joliekiki said:
    pentru Micsa, trebuie sa trimiti un mail de revendicare pe adresa concurs@eva.ro,in mail trebuie sa scrii datele de identificare ale tale( nume, prenume, adresa, data nasterii si neaparat un numar de telefon pentru ca ei te suna sa le mai dai detalii despre adresa cand vin sa-ti aduca premiul etc), o copie CI si sa fie specificat premiul castigat. Sper ca ti-a fost de folos. O zi frumoasa!

     

  •  
    • 2 mesaje
    28 Sep 2011, 19:11
    0 0
    Buna. Stie cineva cand se expediaza premiile la concursul Septogal?
    Pentru cei care sunt neincrezatori in concursurile eva.ro: Eu am castigat de cateva ori la concursurile de pe site si mereu am primit premiile prin curier, cateva zile dupa ce am confirmat adresa postala. Acum am inteles ca premiile se expediaza prin posta..
  •  
    • 3 mesaje
    1 Oct 2011, 22:05
    0 0
    am castigat si eu un concurs, am trimis mail de revendicare si acu astept. cat, nu se stie.
  •  
    • 3311 mesaje
    2 Oct 2011, 12:18
    0 0
    cele din Bucuresti trebuie sa ridice premiile personal de pe undeva de pe pantelimon. dati un telefon si vedeti ce si cum.
  •  
    • 22 mesaje
    2 Oct 2011, 15:20
    0 0
    Pe eva.ro am castigat de 4 ori in decursul unui an ,sora mea a castigat si ea.Important e sa participi constant.Premiile au sosi la timp,nu au fost probleme!
  •  
    • 3 mesaje
    14 Oct 2011, 12:25
    0 0
    Buna ziua! Pacat ca nu oferiti premiile, va pierdeti credibilitatea. Eu am castigat prima data o invitatie la film, cand am trimis imail de confirmare, mi s-a raspuns ca e prea tarziu. nu am verificat prea repede castigatorii. Invitatia era valabila saptamana urmatoare. A fost ok. Acum am castigat un abonament la cursuri de tango, am trimis imal si nimik. Mai nou acum nu mai apar nici pe site la castigatori. Imaiu a fost complet si cu o copie dupa CI. Mai are rost sa particip? E vreo sansa sa mai primesc premiul?
  •  
    • 1 mesaje
    19 Oct 2011, 12:18
    2 0
    am castigat si eu pe 3 octombrie un set always platinum si un voucher triumph,la concursul "triumph si always platinum te premiaza",am trimis datele necesare,dar nici acum nu mi-a raspuns nimeni,acum vad ca nici poza concursului nu mai este langa celelalte cincursuri.ce sa cred acum???nu ne mai dati premiile???l-ati scos asa din senin??cerem explicatii noi,daca ne mai trimiteti sau nu premiul,vreau sa-mi raspunda neaparat cineva,am dat vreo 3 emai-luri si nimic,nici macar sa spuneti daca se mai trimit sau nu premiile,atunci de ca mai faceti concursuri???sa va aflati in treaba???eu vreau sa primesc premiul castigat,nu-mi pasa,daca nu ma voi adresa PROTECTIEI CONSUMATORULUI!!!!!!!
  •  
    • 28 mesaje
    19 Oct 2011, 23:57
    0 0
    Salutari! Insistati, fetelor, ca se rezolva, daca nu primiti raspuns pe mail, sunati 1 minut sa lamuriti problema! Eu nu am avut nimic de reprosat, la un moment dat credeam ca nu mai am norocul sa fiu castigatoare, vedeam nume si de doua ori in lista poate intr-o zi, insa chiar daca au fost cateva luni bune in care eram descurajata, totusi am avut ceva noroc in final, pot sa zic ca totul e in regula cu premiile, le-am primit cu bine, eu am rugat frumos confirmarea trimiterii si am confirmat si eu, la primire, asa e corect! O noapte linistita, tuturor!
  •  
    • 5 mesaje
    21 Oct 2011, 11:02
    0 0
    Si eu am castigat la concursul "Gala eva.ro 10 ani " - nr 157- Nicoleta Ion din Bucuresti - 1 voucher valabil o luna de zile de la World Class. Problema este ca nu il pot folosi, nu pot merge la fitness pentru ca sunt insarcinata. Renunt la premiu si mi-ar placea daca se poate sa-l dati totusi altei persoane. Ar fi pacat sa se piarda. Multumesc!
    Nico
  •  
    • 2 mesaje
    28 Oct 2011, 08:17
    0 0

    Premiile se trimit mai greu in ultima perioada. Acum cativa ani, cand am castigat prima oara, premiile se expediau prin curier a2a zi dupa trimiterea mailului de confirmare. Acum premiul meu a fost trimis intr-o luna. Cert este ca se trimit.

     


    Acest mesaj a fost editat de către susan18: 28 Oct 2011, 08:19
  •  
    • 73 mesaje
    20 Nov 2011, 21:30
    0 0
    Buna tuturor!
    Si eu am castigat de cateva ori pe eva.ro si am primit mereu premiile; acum, insa, am castigat la eva 10ani un set de cosmetice si se pare ca s-a pierdut...; ei spun ca au trimis coletul, cei de la posta nu il au inregistrat deloc...nu mai am speranta ca il voi primi, nici cei de la eva nu mi-au mai raspuns la mail, cu toate ca mereu au fost prompti...pacat
  •  
    • 55 mesaje
    23 Nov 2011, 03:47
    0 0
    Va multumesc pentru premii.
  •  
    • 73 mesaje
    23 Nov 2011, 11:51
    0 0
    A primit cineva premiul castigat la concursul eva 10ani?
  •  
    • 1 mesaje
    23 Nov 2011, 22:08
    0 1
    blue65 said:
    A primit cineva premiul castigat la concursul eva 10ani?
  •  
    • 6 mesaje
    1 Dec 2011, 13:26
    1 0
    De ce aveti nevoie de copie dupa CI? Nu mi se pare normal sa cereti asa ceva.
  •  
    • 73 mesaje
    1 Dec 2011, 13:58
    0 0
    Mie mi se pare corect asa.
  •  
    • 2 mesaje
    1 Dec 2011, 21:18
    0 0

    am castigat si eu dupa un an jumate...ha ha ha ha ..