Vreau sa slabesc:((

  •  
    • 151 mesaje
    12 Iun 2011, 22:56
    0 0
    4 kilograme nu le slabesti doar prin apa si fructe si legume, mai ales ca se apropie vara si vrem sa scapam de kilogramele in plus mai repede. Incearca sa faci si putin tae bo. Mi se pare cel mai potrivit, incat iti tonifica si pielea.
  •  
    • 647 mesaje
    14 Iun 2011, 18:01
    0 0
    ParkSooHyo said:

    Buna! Sunt Bianca, si am 15 ani. Am 1.70 si in jur de 67 de kg. As vrea sa mai dau jos cam in jur de 10 - 11 kg. As avea nevoie de niste sfaturi. Va rooog!

     eu zic ca 10/11 kg sa slabesti sunt exagerate la varsta ta pentru ca tu inca esti in crestere... Iar nu ar trebui sa dai jos 10/11 kg pentru ca avand in vedere ca ai 1,70, ar trebui sa ai 60 de kg... Eu zic ca ti-ar ajunge sa dai jos si 5 kg nu 10/11...

  •  
    • 647 mesaje
    14 Iun 2011, 18:05
    0 0
    PurreLove said:
    daca reusiti sa`mi ziki si mie eu am 52 kg si 1.65 cred, nu se vad kg in plus dar vreau sa ajung la 48 kg... sigur k sa reusim trb mult sport si o alimentatzie cat mai sanatoasa... va poop... bafta

     tu ar trebui sa ai 55 kg, iar tu ai mai putin:52kg, si vrei sa ajungi la 48????

    care ar fi motivul???? Vrei sa spui ca esti grasa cand tu ai 3 kg in minus

  •  
    • 260 mesaje
    7 Aug 2013, 17:38
    0 0
    Am vrut sa mananc mai putine calorii, bineinteles ca aveam proaste obiceiuri si mancam nesanatos. Mi-am dat seama ca trebuia sa fac in asa fel incat sa tai pofta asta de mancare stupida ca deja nu mai suportam.Am asociat exercitii fizice cu slim&fit si primele 5 kg le-am dat jos fara vreun efort. Si de atunci nu mai am nici un fel de pb cu apetitul si mai ales kg.
  •  
    • 260 mesaje
    7 Aug 2013, 17:39
    0 0
    GeorgianaBB said:4 kilograme nu le slabesti doar prin apa si fructe si legume, mai ales ca se apropie vara si vrem sa scapam de kilogramele in plus mai repede. Incearca sa faci si putin tae bo. Mi se pare cel mai potrivit, incat iti tonifica si pielea.

     foarte misto sa faci tae bo. chiar merita