doctorita ginecolog bun in Timisoara

  •  
    • 1 mesaje
    26 Feb 2004, 16:31
    8 7
    Buna, fetelor!
    Stie cineva un medic ginecolog (femeie) bun in Timisoara? Cineva cu care sa poti sta de vorba si care sa aiba rabdare sa-ti raspunda la toate intrebarile?
  •  
    • 159 mesaje
    7 Mai 2004, 06:43
    8 6
    hey, abia acum am vazut mesajul tau... Doctorita buna si cu rabdare in tim. Iuhasz Adriana are cabinetul pe Calea Martirilor. Sper sa-ti mai fie de folos. Sanatate.
  •  
    • 5 mesaje
    7 Mai 2004, 11:28
    6 0
    Eu ti-o recomand pe d-na doctor Aljobory Florica; are cabinet langa piata Aurora, pe linia tramvaiului 7 (chiar unde se desparte 7 de 9).
    Este foarte de treaba.
  •  
    • 11438 mesaje
    7 Mai 2004, 14:46
    0 1
    Imi pare rau ca nu-ti pot da nume de ginecoloage bune ca eu nu prea am incredere in femei-medici...dar vad ca sunt ceva eve din tim....asa ca vreau sa ne intalnim si noi ca cele din Bucale...ce ziceti????
  •  
    • 159 mesaje
    8 Mai 2004, 02:48
    3 6
    carmelia,
    eu nu am incredere in barbatii ginecologi... as vrea sa-i intreb: de ce s-au facut medici ginecologi? poate pentru ca au vrut neaparat in copilaria lor sa vada o putulica macar una dar nu ii lasa nimeni, shi aunci ce au zis: na las' ca ma fac eu ginecolog si o sa vad cate putulici vreau eu, na! lol tampitii... cum ar putea ei sa inteleaga cum e sa ai dureri menstruale sau cum e cand esti insarcinata si simti cum creste copilul in tine si cum se misca si toate astea... am o parere foarte haioasa despre barbatii ginecologi si nu as putea sa-mi fac un control ginecologic la un barbat... bleahhhhhhhhh
    Cate despre intalnire... sunt PRO!
  •  
    • 5 mesaje
    11 Mai 2004, 13:03
    1 0
    Hello, fetelor

    Spuneati ceva de intalnire. S-a intamplat deja? Sau ati stabilit ceva? Let me know. Si eu sunt din Timisoara. Daca ati stabilit ceva, spuneti-mi si mie pe adresa mihaela1978@eva.ro. See you!
  •  
    • 18 mesaje
    25 Mai 2004, 14:12
    3 0
    Hello,hello, si eu vreau sa va intalnesc,si-asa duc lipsa de prietene.Mail-ul meu este paula_31@.ro.Va pup
  •  
    • 18 mesaje
    25 Mai 2004, 14:22
    2 0
    Apropo de intrebare, cand am fost in spital dr. Aljobory a fost superdraguta,este rezidenta medicului meu(Vasile Mihai),eu sunt insarcinata in 6 luni si am avut mici probleme.Mi-a placut foarte mult faptul ca a fost foarte rapida,hotarata si f. draguta.Este cam tanara, dar de multe ori cei tineri isi dau interesul mai mult,cei batrani sunt obositi deja,al mau medic,de ex.Acum, insa, e prea tarziu,am intrat in hora trebuie sa joc,nu mai pot schimba medicul...Va pup
    P.S.Cauta in celelalte mesaje,am mai dat numele unui medic ce m-a impresionat in mod deosebit in spital,acum nici sa ma tai nu pot sa-mi amintesc numele lui
  •  
    • 13 mesaje
    25 Mai 2004, 15:58
    2 0
    Si eu sunt din Timisoara, sunt o burtica in trimestrul 3 (30 de saptamani de la UM) si optez pentru barbati ca si medici, asta pentru ca am avut experiente neplacute cu femeile. Nu sunt ei botezati sau asa ceva insa cred ca sunt mai calmi. Desigur exista uscaturi in ambele tabere. Se spune ca cei mai buni bucatari sunt tot barbatii
  •  
    • 13 mesaje
    25 Mai 2004, 15:59
    0 1
    hai te rog aminteste-ti..era din Odobescu? uite ti-i insir eu pe cativa ce-i stiu, tu numai recunoaste-l: CRISAN, BACILA, GRIGORAS, VASILE, ION
  •  
    • 1462 mesaje
    25 Mai 2004, 18:32
    2 1
    Nici mie nu-mi plac femeile ginecolog.Au un aer de superioritate cand te vad.Se cred tare inteligente si parca restul femeilor,mai ales alea tinere si care mai si arata bine,sunt parasute.
  •  
    • 11438 mesaje
    26 Mai 2004, 09:01
    0 0
    Neata fetelor...vad ca ne-am adunat cateva eve din Banat ....
    Si eu am o parere 'proasta' despre femeile ginecolog...mi se par incompetente...
    Liano...ce parere ai despre Dr. Bacila???
    Cat priveste intalnirea eu sunt pentru...pe cand fetelor????...o facem sau nu???
  •  
    • 13 mesaje
    26 Mai 2004, 09:38
    0 0
    Mie mi se pare in regula, cu mult bun simt, rabdare si respect fata de pacienta, explica tot ce intrebi, nu e cu nasul pe sus sau nervos...

    Tu ce crezi? Acum eu nu stiu, nu bag mana in foc, se poate sa nu fie chiar asa, e mai bine sa vorbim. Tu stii ceva de el....e bun profesionist, ma refer la cum se ocupa de nasteri, face cezariene ok, sau asista ca lumea la nastere?

    ciao
  •  
    • 2198 mesaje
    26 Mai 2004, 11:18
    0 1
    Carmelutza , vreo legatura de rudenie intre tine si domnul doctor ?
  •  
    • 13 mesaje
    26 Mai 2004, 12:21
    1 1
    Na, nu mai raspunde nimeni nimic? Carmelia...de ce ma intrebai de Bacila? Stii tu ceva mai mult de el? Poate ma poti ajuta..daca vrei spune-mi si-ti trimit adresa mea de pe yahoo. O informatie in plus cand vine vorba de medici nu strica, nu?
  •  
    • 11438 mesaje
    27 Mai 2004, 09:48
    0 0
    ...bestial maddy (te-ai prins din adresa mea de mail de la serviciu)....yap..suntem rude mai indepartate dar e un medic super profi...dar poate ca mi-s eu subiectiva si d-aia am intrebat. Eram curioasa cum este vazut de cei necunoscuti))))))

    liano..eu ti-l recomand cu caldura!!!!!
  •  
    • 2198 mesaje
    27 Mai 2004, 10:07
    0 0
    Carmelutza , mi se pare mie sau astazi esti mai vioaie ?
    E mai bine ?Sau v-ati impacat iar ?
  •  
    • 11438 mesaje
    27 Mai 2004, 10:12
    0 0
    nu tucule..nu mi-s mai vioaie dar din cand in cand mai rad si eu....
    si nu...nu ne-am impacat si nici n-am de gand s-o mai fac...cu toate ca imi lipseste mult...
  •  
    • 2198 mesaje
    27 Mai 2004, 10:20
    0 1
    Razi , iubito , ca face bine!
    Nici sa nu te impaci cu el..Are sa fie iar bine un timp si dupa ai iar il mai prinzi cu cine stie ce ...Mai rezista un picut si ai sa vezi ca incet , incetare sa-ti fie mai bine ...

    Cred ca e ceva in atmosfera, ai vazut ieri , pe forum , cate fete au fost parasite ?
    Toata lumea plangea ieri dupa-amiaza :ele ca erau parasite si restul din solidaritate ..
  •  
    • 11438 mesaje
    27 Mai 2004, 10:22
    1 0
    nu prea stiu nimica ca ieri am avut enorm de mult de lucru si-am plecat din firma pe la 8 seara...cine, ce????