DR- nutritionist Simona Tivadar

  •  
    • 101 mesaje
    26 Mai 2006, 21:57
    3 2
    Buna!
    Am o mare rugaminte! Stiti cumva nr. de tel. sau numele cabinetului la lare o pot gasi pe dna. dr. Tivadar?
    Multumesc mult
  •  
    • 309 mesaje
    26 Mai 2006, 22:35
    1 4
    La Spitalul Universitar de Urgenta Bucuresti
  •  
    • 101 mesaje
    27 Mai 2006, 09:48
    0 2
    Multumesc mult!
    Stiam ca este la Municipal, dar am inteles ca este f greu de gasit si ma ganeam ca poate are un cabinet undeva...
  •  
    • 909 mesaje
    27 Mai 2006, 13:59
    2 0
    Cel putin e buna profesional? Ca eu am cautat-o intr-o dupa-amiaza cu sotul pt. o consultatie, si e asa o ingamfata, nu-i ajungi cu prajina la nas. Pt. ca mai avea 15 min. pana la terminarea programului, ne-a reprogramat pt. o alta zi, ca " sunt asa obosita, ce, voi credeti ca stau toata ziua?"
    De parca ar fi platita sa stea. Am dat-o dracu si nici n-am mai cautat-o.
  •  
    • 67 mesaje
    27 Mai 2006, 16:19
    2 0
    Nu v-a bagat in seama pentru ca are un cabinet unde consultatia este 2 mil si te cheama sa-ti dea regimul din 2 in 2 saptamani. O sa incerc sa va fac rost de numarul ei daca doriti.
    Oricum trebuie sa ai mare vointa sa te tii de regimurile ei. Am inteles ca incepe invariabil cu 2 sapt de carne.
  •  
    • 10 mesaje
    27 Mai 2006, 18:39
    0 0
    Eu am consultatiile de nutritie gratuit, oferite de sala la care ma antrenez. Daca va intereseaza, accesati www.getfitgym.ro, aveti mai multe info acolo.

    Nu vad de ce sa-i dau uneia 2.000.000 pe saptamana ca sa-mi spuna ce sa mananc, cand nutritionistul salii imi verifica dieta in fiecare zi si asta gratis....
  •  
    • 1148 mesaje
    28 Mai 2006, 16:34
    2 0
    alexa
    m-ar interesa si pe mine adresa si nr de tel al acelui cabinet daca poti sa le gasesti
    pe net am cautat si nu se poata gasi nici o informatie alta decat Municipalul
  •  
    • 909 mesaje
    29 Mai 2006, 08:50
    1 3
    alexxa99 - sa fie sanatoasa. 2 milioane de ani sa stea ea , pana cand ii voi plati eu ei pt. o consultatie 2 milioane de lei!!!! mai e si obraznica pe deasupra. alta care se imbogateste pe seama pacientilor!!!
  •  
    • 67 mesaje
    29 Mai 2006, 11:04
    0 0
    O sa ma interesez astazi. Dar inainte de a merge la ea gandeste-te daca poti sa respect o dieta de genul celor pe care le recomanda ea.
    Eu am o prietena care merge la ea si i-a dat o dieta aproximativ la fel cu cea care este postata aici "dieta catalin crisan". Primele 2 sapt a trebuit sa manance numai carne apoi vreo 2 luni o tot asa 2-3 zile carne, 2-3 zile legume verzi si cateodata putina branza degresata sau un ou.

    Eu as innebuni cu dieta asta. Eu una te-as sfatui sa o cauti mai degraba pe Mihaela Bilic. Mi s-a parut mult mai rezonabila.

    Am uitat sa va povestesc ca la prima sedinta nu iti da nici o dieta. Mai intai te trimite sa-ti faci un morman de analize, dar tot dai cele 2 mil si la sedinta asta.
  •  
    • 101 mesaje
    29 Mai 2006, 18:19
    0 0
    Multumesc mult pt. raspunsuri!
    Eu caut nr. ei pt. prietenul meu, care are nevoie de o persoana f placuta ca nutritionist pt. a-l convinge. Puteti sa imi dati si alte nume in afara de tivatar si bilic?
    Multumesc mult!
  •  
    • 1148 mesaje
    29 Mai 2006, 19:28
    2 2
    si eu am inteles ca tivadar nu e chiar cea mai placuta fiinta de pe lumea asta- se pare ca e de-a dreptul nesuferita..dar in acelasi timp am inteles ca e unul dintre cei mai buni nutritionisti din tara..ca nu iti faci organismul praf daca tii dieta ei- ceea ce este zic eu un aspect deosebit de important...
    si, cel putin eu personal, optez in continuare pt ea...chiar daca e scumpa..mai bine dau bani mai multi dar raman cu o sanatate acceptabila...
    la felul in care este descrisa ca personaj nu cred insa deloc ca e cel mai indicat om pt convingerea cuiva ca sa urmeze o dieta- am inteles ca e foarte dura si deloc empatica...
    alexa daca poti face rost de nr de tel si adresa cabinetului ..pls...
  •  
    • 508 mesaje
    1 Iun 2006, 10:20
    1 5
    fetelor stiu si eu cate ceva despre aceasta doamna doctor.
    in spital intri foarte greu la dumneaei si oricum te cheama la cabinet.
    eu sunt cea care a initiat topicul "dieta catalin crisan-disociata" si pot sa va spun ca regimul se suprapune 90% peste cel al doamnei doctor, dar ptr. grupa 01 si ceva cu , dar nu stiu care. patronul firmei la care lucrez eu, a slabit cu aceasta nutritionista, foarte mult, dar cand nu a mai tinut, nu stiu de ce, a luat inapoi f multe kg.dieta eu o am de la dumnealui si mi-am permis sa o poastez. intr-adevar cere 2 milioane ptr. fiecare sedinta, iti da regimul pe 2 saptamani, daca ai program de vip, iti cere 4 milioane ptr. a nu astepta.
    toate descrierile i se potrivesc si nici eu nu am fost la dumneaei ptr. ca am grupa 01. Ptr. cat si cum am slabit eu, gasiti detalii pe topic. in plus, recomanda niste pastile, pe care le gasiti tot pe topic, postate de o alta eva, la o dieta hiperproteica, undeva pe la mijlocul topicului.
    nr. de tel nu il am , dar daca doriti si nu faceti rost din alta parte, ma risc saptamana viitoare sa il iau cumva ptr. voi.
    succes!
  •  
    • 101 mesaje
    1 Iun 2006, 12:22
    0 1
    Chiar m-am hotarat sa nu mai merg la ea...
  •  
    • 101 mesaje
    3 Iun 2006, 17:42
    2 1
    Am aflat si din alte parti ca este o persoana foooarteee ocupata si te lasa sa vezi asta f bine... ca timpul ei este fff pretios.
  •  
    • 67 mesaje
    5 Iun 2006, 21:31
    5 1
    Am promis un numar de telefon: 0723264882.
    Prima consultatie este 2 mil, apoi 9 mil pe luna.
    Nu sunt prea sigura ca nu iti faci organismul praf dupa atatea zile numai de carne. De fapt am inteles ca dietele ei este cam aceeasi pentru toata lumea, cu mici modificari.
    Primele 2 sapt numai carne si un ou pe zi apoi pana slabesti alternezi 3 zile carne, 3 zile legume verzi.
    Probabil ca tot succesul sta in cele 9 mil pe luna, mie una nu mi-ar mai veni sa bag nepermise in gura dupa ce as da atatia bani
  •  
    • 1148 mesaje
    6 Iun 2006, 01:08
    5 0
    Multumesc Alexa
    Si eu stau putin pe ganduri acum
    Probabil ca ai dreptate cu cele 9 milioane pe luna care te stimuleaza sa tii strict regimul recomnadat
  •  
    • 2 mesaje
    22 Apr 2008, 17:38
    1 1
    imi poti trimite si mie nr Mihaelei Bilic?
  •  
    • 116 mesaje
    23 Apr 2008, 13:23
    2 0
    am fost si eu la ea acum multi ani.o escroaca
    pt ca depasisem "ora" m-a taxat dublu si atunci era la fel de scumpa consultatia
  •  
    • 2 mesaje
    24 Apr 2008, 00:28
    3 1
    te rog frumos alexa vreau si eu nr cabinetului unde o pot gasi pe Mihaela Bilic. Multumesc
  •  
    • 1 mesaje
    18 Ian 2010, 22:39
    7 3
    Aveti aici adresa si nr de tel pentru programari la cabinet.

    www.odmedica.ro