Este posibil ca testele pentru depistarea sarcinei sa fie negati

  •  
    • 0 mesaje
    5 Ian 2007, 22:50
    0 0
    Trebuie sa te vada un doctor neaparat deoarece s-ar putea sa ai o dereglare hormonala sau ceva mai grav.
  •  
    • 0 mesaje
    6 Ian 2007, 17:29
    0 0
    Eu stiu ca testele de la farmacie sunt foarte exacte...si ca posibilitatea ca ele sa greseasca este minima. Oricum, trebuie sa faci testul exact asa cum este scris pe cutiuta. Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor ca sa te convingi...nu e bine sa stai in incertitudine. Nu e o solutie sa intrebi in stanga si in drepta, cand doctorul va afla sigur daca esti insaricinata sau nu.
  •  
    • 3 mesaje
    6 Ian 2007, 22:02
    0 0
    mergi urgent la doctor !!!
  •  
    • 6 mesaje
    6 Ian 2007, 22:08
    0 0
    Incearca sa-ti iei un test mai bun si fa-l dupa instructiuni exact!dar cel mai bine ar fi sa te duci la un medic sa-ti faci o ecografie...e posibil sa nu fi insarcinata si sa ai altceva...un chist sau o raceala... lasa jena la o parte si mergi la un doctor si fa-ti analizele complete
  •  
    • 65 mesaje
    7 Ian 2007, 11:35
    0 0
    viziteaza un doctor ginegoloc!
  •  
    • 0 mesaje
    7 Ian 2007, 16:58
    0 0
    da, este posibil. Sfat prietenesc: mergi la un medic ginecolog care iti poate spune mai multe. SUCCES
  •  
    • 1 mesaje
    26 Apr 2016, 01:32
    0 0
    Buna ziua , am o problema , daca menstruatia a întârziat mai mult de 15 zile ce poate semnifica deşi testul de sarcină este negativ , plus ca stările de menstruatie sunt dar menstruatia in sine nu . Ce se întâmplă poate fi vorba de o boală sau o bacterie sau ceva care blochează ciclul menstrual ? Va mulțumesc.
  •  
    • 7959 mesaje
    26 Apr 2016, 08:13
    0 0
    Fxfactor said:Buna ziua , am o problema , daca menstruatia a întârziat mai mult de 15 zile ce poate semnifica deşi testul de sarcină este negativ , plus ca stările de menstruatie sunt dar menstruatia in sine nu . Ce se întâmplă poate fi vorba de o boală sau o bacterie sau ceva care blochează ciclul menstrual ? Va mulțumesc.

     Daca te-ai sexuit neprotejat poate fi o sarcina, testele mai gresesc uneori, rar, dar se mai intampla.
    Poate fi si o raceala , pot fi multe alte cauze, mergi la un doctor, iar daca esti minora ia si pe mami cu tine!