Relatia s-a racit,iar eu sunt insarcinata

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 11:09
    0 0
    veracara said:Preninzi mult de la altii dar tu fugi de responsabilitati.
    Baiatul asta ti-a spus ca isi doreste copii...DAR TI-A SPUS CLAR CAND?Poate el se gandea sa ii faca la 40 de ani.Femeile inteleg si asculta doar ce le convine.Tie ti-ar fi bine sa iti impuna cineva,ceva ce tu nu te simti pregatita sa faci?Nu il poti condamna pentru nimic.
    Si intai de toate trebuie sa ii dai timp...sa se obijuiasca cu vestea.
    Vrei sa fii mama cand ai grave probleme emotionale...cum sa fugi si sa nu discuti ca un om matur?????Copilul asta nu merita o mama responsabila si cu capul pe umeri?Ce rezolvi cu mofturile astea de copil de 10 ani?

     

    De-o spuneam io ...

     

    Ati fi zis ca nenea Viktor e porc si magar ...

     

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:12
    0 0
    veracara said:Preninzi mult de la altii dar tu fugi de responsabilitati.
    Baiatul asta ti-a spus ca isi doreste copii...DAR TI-A SPUS CLAR CAND?Poate el se gandea sa ii faca la 40 de ani.Femeile inteleg si asculta doar ce le convine.Tie ti-ar fi bine sa iti impuna cineva,ceva ce tu nu te simti pregatita sa faci?Nu il poti condamna pentru nimic.
    Si intai de toate trebuie sa ii dai timp...sa se obijuiasca cu vestea.
    Vrei sa fii mama cand ai grave probleme emotionale...cum sa fugi si sa nu discuti ca un om matur?????Copilul asta nu merita o mama responsabila si cu capul pe umeri?Ce rezolvi cu mofturile astea de copil de 10 ani?

     

    Daca tu le consideri mofturi.... Cu cine aveam eu de discutat? Daca el a zis ca sunt nebuna cu cine trebuia sa discut. Auzi la el, ca eu glumesc.  Sigur imi arde de glume.

  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 11:12
    0 0
    AndreeaC96 said:
    Maricon said:foarte multa inconstienta din partea ta!
    Insarcinata si mai fugi si de acasa, singura, intr-o gara...sa-ti petreci nopatea...normal ca toti au murit de grija ta!


    Si unde ai fi vrut sa stau? Nu eram in Brasov pentru ca asa aveam la cine sa ma duc. Eram la Sinaia. Voiai sa stau in aceeasi camera cu el dupa ce ca el m-a luat pe mine la misto. Poate o sa realizeze ce a facut cand nu o sa mai fie nimic de al meu aici.

     

     
    Mai fata, dar apriga esti al manie!
    Cum sa fugi daca te-a luat la misto, tu nu ai gura sa-i spui adevarul?
    As fi inteles sa fugi daca erai in pericol, dar omul ala a reactionat asa probabil crezand ca faci glume cu el... de ce nu i-ai vorbit serios, ca sa te ia in serios. De ce nu ai stat in holul hotelului, sau cabanei, daca nu voiai sa stai cu el in camera?
    Fetita, trebuie sa  te maturizezi!
    Copilasul ala are nevoie de o mama, nu de o sora capricioasa si rasfatata.


  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 11:14
    0 0
    ViktorC said:
    veracara said:Preninzi mult de la altii dar tu fugi de responsabilitati.
    Baiatul asta ti-a spus ca isi doreste copii...DAR TI-A SPUS CLAR CAND?Poate el se gandea sa ii faca la 40 de ani.Femeile inteleg si asculta doar ce le convine.Tie ti-ar fi bine sa iti impuna cineva,ceva ce tu nu te simti pregatita sa faci?Nu il poti condamna pentru nimic.
    Si intai de toate trebuie sa ii dai timp...sa se obijuiasca cu vestea.
    Vrei sa fii mama cand ai grave probleme emotionale...cum sa fugi si sa nu discuti ca un om matur?????Copilul asta nu merita o mama responsabila si cu capul pe umeri?Ce rezolvi cu mofturile astea de copil de 10 ani?

     

    De-o spuneam io ...

     Ati fi zis ca nenea Viktor e porc si magar ...

     

     
    Nu toate Viktore, doar cele imature! 

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:14
    0 0
    Maricon said:
    AndreeaC96 said:
    Maricon said:foarte multa inconstienta din partea ta!
    Insarcinata si mai fugi si de acasa, singura, intr-o gara...sa-ti petreci nopatea...normal ca toti au murit de grija ta!


    Si unde ai fi vrut sa stau? Nu eram in Brasov pentru ca asa aveam la cine sa ma duc. Eram la Sinaia. Voiai sa stau in aceeasi camera cu el dupa ce ca el m-a luat pe mine la misto. Poate o sa realizeze ce a facut cand nu o sa mai fie nimic de al meu aici.

     

     
    Mai fata, dar apriga esti al manie!
    Cum sa fugi daca te-a luat la misto, tu nu ai gura sa-i spui adevarul?
    As fi inteles sa fugi daca erai in pericol, dar omul ala a reactionat asa probabil crezand ca faci glume cu el... de ce nu i-ai vorbit serios, ca sa te ia in serios. De ce nu ai stat in holul hotelului, sau cabanei, daca nu voiai sa stai cu el in camera?
    Fetita, trebuie sa  te maturizezi!
    Copilasul ala are nevoie de o mama, nu de o sora capricioasa si rasfatata.

      
    Ca sa stea dupa mine? Stateam in holul hotelului ca sa stea si el cu mine? Pai asta si crede. Ca eu glumesc cu el. Eu inteleg ca mare desteptaciune nu e dar macar atata lucru sa il fi dus creierul. 

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 11:17
    0 0
    Maricon said:
    ViktorC said:
    veracara said:Preninzi mult de la altii dar tu fugi de responsabilitati.
    Baiatul asta ti-a spus ca isi doreste copii...DAR TI-A SPUS CLAR CAND?Poate el se gandea sa ii faca la 40 de ani.Femeile inteleg si asculta doar ce le convine.Tie ti-ar fi bine sa iti impuna cineva,ceva ce tu nu te simti pregatita sa faci?Nu il poti condamna pentru nimic.
    Si intai de toate trebuie sa ii dai timp...sa se obijuiasca cu vestea.
    Vrei sa fii mama cand ai grave probleme emotionale...cum sa fugi si sa nu discuti ca un om matur?????Copilul asta nu merita o mama responsabila si cu capul pe umeri?Ce rezolvi cu mofturile astea de copil de 10 ani?

     

    De-o spuneam io ...

     Ati fi zis ca nenea Viktor e porc si magar ...

     

     
    Nu toate Viktore, doar cele imature! 

     

    E doar tinerica ...

     

    Io unu o inteleg perfect.

     

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 11:30
    0 0
    De ce nu esti sincera si nu ne spui daca vreodata ti-a spus CLAR CA ISI DORESTE ACUM UN COPIL?Tu intelegi ca nu poti face cu altii ce vrei tu?????Crezi ca problemele se rezolva facand un copil?Pai atunci cati copii faci pana la 40 de ani??
    Nu te descurci cu un barbat...nu stiu cum vei face cu copilul. 
    Acest mesaj a fost editat de către veracara: 31 Aug 2015, 11:32
  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:32
    0 0
    veracara said:De ce nu esti sincera si nu ne spui daca vreodata ti-a spus CLAR CA ISI DORESTE ACUM UN COPIL?Tu intelegi ca nu poti face cu altii ce vrei tu?????

     
    De cand l-am cunoscut mi-a spus ca isi doreste un copil, deci de acum 2 ani. Cu fosta iubita  aincercat sa aiba copii, dar era sterila. Fratele si sora lui au copii de la 18 ani amandoi.

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:34
    0 0
    veracara said:De ce nu esti sincera si nu ne spui daca vreodata ti-a spus CLAR CA ISI DORESTE ACUM UN COPIL?Tu intelegi ca nu poti face cu altii ce vrei tu?????Crezi ca problemele se rezolva facand un copil?Pai atunci cati copii faci pana la 40 de ani??
    Nu te descurci cu un barbat...nu stiu cum vei face cu copilul. 

     
    El barbat... ma faci sa rad. Daca ai stii cata scoala are nu il diferentiezi de un copil de 13 ani. 

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 11:37
    1 0
    AndreeaC96 said:
    veracara said:De ce nu esti sincera si nu ne spui daca vreodata ti-a spus CLAR CA ISI DORESTE ACUM UN COPIL?Tu intelegi ca nu poti face cu altii ce vrei tu?????Crezi ca problemele se rezolva facand un copil?Pai atunci cati copii faci pana la 40 de ani??
    Nu te descurci cu un barbat...nu stiu cum vei face cu copilul. 

     
    El barbat... ma faci sa rad. Daca ai stii cata scoala are nu il diferentiezi de un copil de 13 ani. 

    Acum te faci de ras.Asta spune totul despre tine.De ce mai stai cu el si de i-ai facut copil???NU TE RESPECTI...de asta ai numai probleme.
    Un sfat:nu sta cu oameni pe care nu ii poti respecta.Asta nu spune nimic despre ei.SPUNE TOTUL DESPRE TINE. 

     

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 11:40
    0 0
    Mai bine iti luai un catel...tu vrei sa ii dresezi pe altii,nu sa ii iubesti.
  •  
    • 5609 mesaje
    31 Aug 2015, 11:41
    0 0
    AndreeaC96 said:
    veracara said:De ce nu esti sincera si nu ne spui daca vreodata ti-a spus CLAR CA ISI DORESTE ACUM UN COPIL?Tu intelegi ca nu poti face cu altii ce vrei tu?????Crezi ca problemele se rezolva facand un copil?Pai atunci cati copii faci pana la 40 de ani??
    Nu te descurci cu un barbat...nu stiu cum vei face cu copilul. 

     
    El barbat... ma faci sa rad. Daca ai stii cata scoala are nu il diferentiezi de un copil de 13 ani. 

     
    Atunci, ce dumenzeu a fost in mintea ta sa faceti copii?
    El nu are scoala si creier cat unul de 13 ani, tu ...nici cat una de 14 ani!

    la ce doamne iarta-ma va mai impuiti, daca nu stiti cu ce se manaca  copii?

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:42
    0 0
    veracara said:
    AndreeaC96 said:
    veracara said:De ce nu esti sincera si nu ne spui daca vreodata ti-a spus CLAR CA ISI DORESTE ACUM UN COPIL?Tu intelegi ca nu poti face cu altii ce vrei tu?????Crezi ca problemele se rezolva facand un copil?Pai atunci cati copii faci pana la 40 de ani??
    Nu te descurci cu un barbat...nu stiu cum vei face cu copilul. 

     
    El barbat... ma faci sa rad. Daca ai stii cata scoala are nu il diferentiezi de un copil de 13 ani. 

    Acum te faci de ras.Asta spune totul despre tine.De ce mai stai cu el si de i-ai facut copil???NU TE RESPECTI...de asta ai numai probleme.
    Un sfat:nu sta cu oameni pe care nu ii poti respecta.Asta nu spune nimic despre ei.SPUNE TOTUL DESPRE TINE. 

     

     Ca el m-a respectat in ultimele luni? Din prea mult respect s-a culcat cu alta, nu? Nu stiu care nu respecta dintre noi 2. El ca ma jigneste cand are ocazia sau eu care nu i-am reprosat niciodata ca am mai multa scoala decat el si de cat toata familia lui la un loc sau el care ma face pe mine orfana. 

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 11:44
    0 0
    Doamnelor ...

    Zero scoala nu inseamna zero potential sau ipotent ..

    Va rog ...

  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:44
    0 0
    veracara said:Mai bine iti luai un catel...tu vrei sa ii dresezi pe altii,nu sa ii iubesti.

     
    Am avut caine care cu siguranta m-a iubit mai mult decat o face asa zis viitor tata al copilului meu. Asta daca ii voi da voie sa il vada desii ma indoiesc. 

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 11:45
    0 0
    Ok. Tu ca esti desteapta E CE AI MAI FACUT COPIL CU INDIVIDUL ASTA???????poti raspunde?
  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:47
    0 0
    ViktorC said:Doamnelor ...

    Zero scoala nu inseamna zero potential sau ipotent ..

    Va rog ...

     
    Doamne fereste, nu am nici o treaba ca are 7 colase. Daca atat a fost omul inzestrat nu am ce s afac. Niciodata nu i-am reprosat asta, dar cand se leaga de mine si ma face orfana eu sa tac? Cand am mai multa pregatire decat el. Intr-o seara a zis ca el vrea o casnica, nu una sa munceasa. Sa stau la mila lui? Sincer nu imi pasa cum isi castiga banii care pentru desteptaciunea lui sunt prea multi. 

  •  
    • 495 mesaje
    31 Aug 2015, 11:47
    0 0
    Vezi poate a ramas si amanta insarcinata...atunci sa vezi telenovela
    Nu e el inteligent...dar nici tu nu glumesti.DA-TI DOUA PALME SI TREZESTE-TE!!!!
  •  
    • 169 mesaje
    31 Aug 2015, 11:48
    0 0
    veracara said:Ok. Tu ca esti desteapta E CE AI MAI FACUT COPIL CU INDIVIDUL ASTA???????poti raspunde?

      Pentru ca l-am iubit si il iubesc, dar nu sunt bataia de joc a nimanui.

  •  
    • 10065 mesaje
    31 Aug 2015, 11:49
    0 0
    AndreeaC96 said:
    ViktorC said:Doamnelor ...

    Zero scoala nu inseamna zero potential sau ipotent ..

    Va rog ...

     
    Doamne fereste, nu am nici o treaba ca are 7 colase. Daca atat a fost omul inzestrat nu am ce s afac. Niciodata nu i-am reprosat asta, dar cand se leaga de mine si ma face orfana eu sa tac? Cand am mai multa pregatire decat el. Intr-o seara a zis ca el vrea o casnica, nu una sa munceasa. Sa stau la mila lui? Sincer nu imi pasa cum isi castiga banii care pentru desteptaciunea lui sunt prea multi. 

     

    Inca-l mai iubesti, asa-i ?