lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 1 mesaje
    2 Iul 2009, 23:05
    0 0
    salut forumul ,,Jasmine despre Jasmine". intamplarea face ca cea care scrie acum sa fie chiar Jasmine. cred ca ar fi cazul sa intervin cu un drept la replica din respect pt cele care apreciaza rezultatele muncii mele de ,,sarlatanca". cred ca inainte de toate cele care m-au jignit sau pur si simplu si-au exprimat nemultumirea sau dezamagirea la adresa mea, ar putea gasi puterea si datoria morala sa-si ceara scuze in clipa in care ce le-am prezis se va adeveri. asta in cazul in care acest forum va mai fi activ in cativa ani. de ce spun asta? nu stiu daca e nevoie sa le reamintesc ca ghicitul in carti nu este o stiinta exacta, nu este matematica sau fizica pt ca altfel s-ar studia la scoala. ce as vrea sa intelegeti si credeam ca stiati deja, lucrurile astea nu este obligatoriu sa se intample peste noapte si nici macar intr-un an. ceea ce vor cele care ma critica aici este probabil un fel de "duhul din lampa". va dezamagesc, nu-mi amintesc sa am asemenea capacitati. voi vreti sa platiti o suma ,,exorbitanta" pentru un raspuns care se va indeplini neaparat ,,IERI". cat despre faza cu ,,mai bine rugati-va la D-zeu" gasesc asta o dovada clara de ipocrizie, adica mai intai vii la mine si ai nevoie de un raspuns sau o orientare, desi te dai credincioasa, dupa care cauti o justificare a aparentului tau esec, jucand la doua capete. e ca si cum te-ai duce la o prostituata si a doua zi ai poza in mare pocait. de fapt, dreptul asta la replica poate nici nu-si are rostul, e suficient pt cineva echidistant sa reciteasca tot istoricul forumului ca sa inteleaga adevarata proportie intre ,,multumite" si ,,nemultumite". intotdeauna in cazuri cum e ghicitul in carti, chiar daca nu e o materie exacta, tot cifrele isi spun cuvantul sau procentul mai bine zis. si cu asta I rest my case. mergeti la tiganci vrajitoare sa va rezolve ele daca eu sunt sarlatanca sau ceva in genul, sau mergeti la biserica, dar va spun ca voi nu aveti nevoie de biserica ci exact de acele tiganci care pt un ban va vor minti maritandu-va cu cine vreti, gasindu-va slujbele pe care le visati etc. oricum, cele care ma cunosc si au fost mereu multumite vor avea in continuare incredere in sarlatanca din mine. pentru restul, e dreptul vostru sa aveti ce parere vreti. va doresc multe ,,succesuri".
  •  
    • 2342 mesaje
    2 Iul 2009, 23:09
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    2 Iul 2009, 23:11
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    2 Iul 2009, 23:11
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    2 Iul 2009, 23:12
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    2 Iul 2009, 23:15
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 66 mesaje
    3 Iul 2009, 00:03
    0 0
    Doamne ce bine ca nu am dat banii ,,si cand eram si eu sa imi faca jasmin eu fiind deja decisa a intervenit ceva ,,
    si eu faceam rost de banii din bursa mea de la facultate ,,un amic de al meu mi a explicat fetelor ca ,in primu rand atunci cand iti ghiceste cineva tu alegi cartile si asa si este .nu se poate ghici pe mess fetelor asta e data viitoare va rog frumos sa nu va mai luati despre astea care cica ,ghiceste si pe mess ,da sigur cum sa nu ,:*
  •  
    • 175 mesaje
    3 Iul 2009, 09:24
    0 0
    postat de: jasmine_gheg la data: 2009-07-02 23:05

    ... mergeti la tiganci vrajitoare sa va rezolve ele daca eu sunt sarlatanca sau ceva in genul, sau mergeti la biserica, dar va spun ca voi nu aveti nevoie de biserica ci exact de acele tiganci care pt un ban va vor minti maritandu-va cu cine vreti, gasindu-va slujbele pe care le visati etc....


    HA HA HA

    Dar tu ce ai facut Jasmine? Nu le-ai mintit pe fete cum ca se marita cu cel dupa care sufera? Hai ca incepe sa-mi placa topicul asta, uite asa ma relaxez in timp ce-mi beau cafeaua. Dupa cum vezi, te ajut sa te mentii in top Jasmine. Faci cinste si tu cu un ghicit? Iar cu "I rest my case" ai pus intr-adevar punctul pe "i" pt faptul ca nu s-au adeverit toate... acum o dai la intors ca nu e stiinta exacta.

    Parca tot tu sub un nickname le indrumi spre rugaciune, acum ce faci? Dai cu bolovani?

    In fine, un lucru e sigur; ai multe nickname-uri si nu stii sa ghicesti. Ai facut-o doar pt a-ti strange clientela. Asa ca, doamnelor, domnisoarelor cu banii dati la o astfel de ghicitoare mergeti la o teresa prin centru, imbracati-va sexy, machiati-va frumos, aveti incredere in voi si sigur agatati ceva, pe alese chiar. De banii aia puteti face cinste si prietenei Dvs. O cafea costa intre 7 si 15 lei, o limonada (chiar la o teresa scumpa) costa intre 11 si 15 lei, o prajitura tiramisu costa intre 12 si 15 lei.
  •  
    • 175 mesaje
    3 Iul 2009, 09:29
    0 0
    Evysor, nu ma pricep prea bine sa trimit mesaje private. Poate imi dai tu un mesaj ca eu sa-ti raspund la el.
  •  
    • 432 mesaje
    3 Iul 2009, 09:35
    0 0
    kredo, esti mortala..))))) m-ai binedispus de dimineata
  •  
    • 25 mesaje
    3 Iul 2009, 09:38
    0 0
    buna.eu sunt carmen de fapt.lavinia a fost la mine de 4 ori.mi-a nimerit multe din cele care se vor intampla.nu pot sa spun ca mi s-a indeplinit tot dar in proportie de 70 la suta,da.si am o situatie complicata.si datorita mie,si-au mai dat si alte 5,6 prietene.pe multe le-a nimerit bn,unele s-au intamplat,altele nu.nici eu nu stiu ce sa mai spun uitandu-ma la ce ati scris.cert e ca ieri am fost la o tanti de 50 de ani sa vad dc imi spune aceleasi lucruri.si in proportie de 50-60 la suta mi-a spus aceleasi lucruri chiar dc mi-a spus f putin,cam 10 minute.concluzia la care am ajuns eu e ca viata ti-o faci singura.poate ai o traiectorie cd te nasti,poate anumite lucruri chiar tb sa ti se intample dar evelor,decizia e intotdeauna a noastra.haideti sa fim fericite azi ca maine nu se stie.aveti grija de voi,ca altfel nu are nimeni,decat parintii vostrii.credeti-ma pe cuvant.poooop
  •  
    • 157 mesaje
    3 Iul 2009, 09:51
    0 0
    Buna, Carmen, as vrea sa te intreb daca tu esti din Bucuresti, si daca ai putea sa-mi dai si mie datele tipei la care ai mai fost. Ce fel de pers e? Nu as vrea sa ma duc la cineva care se ocupa cu vraiji, magie, de care o fi ea. As vrea doar pe cineva serios care sa spuna ceea ce vede, in masura in care are abilitatea de a vedea ceva.
  •  
    • 25 mesaje
    3 Iul 2009, 10:36
    0 0
    mirunas,nu e cine stie ce,crede-ma.eu m-am lecuit.da,sunt din bucuresti si te-am bagat in lista de mess sapt trecuta.id-ul meu e carmen_b....
  •  
    • 175 mesaje
    3 Iul 2009, 10:59
    0 0
    postat de: ramona_baby la data: 2009-07-03 09:35

    kredo, esti mortala..)))))) m-ai binedispus de dimineata


    Eu pe tine Ramona?!? Sa ma vezi pe mine ce rad dimineata cand citesc. Dar hai sa recunoastem, Jasmine pe toate ne-a binedispus. Mai putin pe cele care au facut un efort financiar.

    Dragele mele, cum spuneam costa mai putin decat ghicitul la Jasmine, o cafea si o prajitura, plus bacsisul in jur de 30 de lei si postati-va pe cea mai fitzoasa terasa, cu scaune cu perne. Aveti grija sa aratati sexy, nu vulgar. Chiar daca terasa e aglomerata si chiar daca sunt 2 barbati la o masa, aveti incredere in voi si indrazniti. Zambiti si spuneti-le ca ati dori sa va asezati la o masa la acea teresa pt ca doar aia va place si cum nu sunt locuri daca sunt si ei de acord sa va permita sa va asezati la masa lor. Sigur nu va refuza, ca si ei de aia au iesit la terasa. Ba din contra, o sa va plateasca ei consumatia. Si uite asa va alegeti macar cu o seara petrecuta placut, poate chiar cu o amicitie, nu se stie. Iaca ca m-am apucat de dat sfaturi la cum sa agati barbati. Priviti-va in oglinda; sunteti frumoase, atragatoare, inteligente, nu mai suferiti dupa nesimtiti care nu au stiut sa va aprecieze valoarea. Indrazniti sa luati ce doriti, nu asteptati doar sa vina la voi.
  •  
    • 2342 mesaje
    3 Iul 2009, 15:35
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2342 mesaje
    3 Iul 2009, 15:44
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    3 Iul 2009, 16:13
    0 0
    Evysor, e la mintea cocosului ca e una si aceeasi persoana..
    Asta in primul rand ca un om intreg la minte nu cred ca s-ar duce de atatea ori la o ghicitoare ..un om care ar gandi macar cat o gaina nici macar n-ar crede in asa ceva, da' ma rog..mai exista si cazuri disperate, minti putin intunecate de anumite evenimente, sa zicem..
    Ba o lauda, ba arunca o urma de indoiala..asa ca sa para ca ar fi persoane diferite.Nici macar nu s-a obosit sa mai scrie si pe la alte forumuri, n-are timp de pierdut gagica.
    Deh, tre' sa scoata bani...
    Trist si gretos in acelas timp!

    Insa mai ar fi de pus alte doua intrebari:
    1.oare de unde s-a inspirat marea ghicitoare...regina neincoronata a ghicitului?Oare din modul cum se face trafic pe eva?
    Vezi sectiunea dragoste, pentru exemplificare.
    Vezi acele persoane platite sa faca trafic..
    2.Oare gastele nu-si merita soarta?
    Stii vorba aia..prostia se plateste.

    Oricum..gretos!
    Probabil ca va continua aceasta...nici nu stiu cum sa-i zic..sa-si faca reclama, fabricandu-si alte nickuri, toate mergand la ea la ghicit, neavand alta destinatie a banilor decat marea regina alba a magiei negre..sau invers, n-am retinut exact.
    Pentru ca unde nu-i, nu-i, de unde sa ceri daca nu e.....
  •  
    • 84 mesaje
    3 Iul 2009, 16:56
    0 0
    ia uitati un mesaj al asa zisei lavya
    postat de: lavya la data: 2008-04-06 14:15

    ptr cele interesate: cunosc eu o tipa care are o experientza de 6 in tarot si carti normale,ea are alta meserie dar chestia asta o practica in timpul liber,este testata,fetelor daca vreti scrieti-mi la:jasmine_gheg@yahoo.com si va dau detaliile pe care nu le pot da aici.ciaoooo eveloor!!!


    Cica scrieti-mi ..multa imaginatie mai au unii.Si daca va uitati pe alte siteuri o gasiti pe ilsa si pe acolo la fel cu un singur mesaj unde o recomanda pe ghici?jasmine.
  •  
    • 2342 mesaje
    3 Iul 2009, 17:27
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 25 mesaje
    3 Iul 2009, 18:06
    0 0
    uite ca unei prietene i s-a indeplinit ce i-a spus acum o saptamana.chiar credeti ca e o sarlatana?eu nu cred.e o persoana ok.nu va cred