lavya mi-a ghicit tipa aia!!!

  •  
    • 27 mesaje
    1 Iul 2009, 22:52
    0 0
    Laura_maura, nu am zis ca nu ghiceste bine, doar ca nu mi-a dat niciun detaliu care sa ma faca sa zic ca asa e cum spune ea,cum am vazut la celelalte fete de pe forum...doar faptul ca am sa iau examenele ceea ce nu e prea greu de aflat, ca va fi ok la disertatie si asta voi vedea...mi-a dat detalii de fostul,partial adevarate pt ca am vb cu el si nu e chiar asa...ca exista cineva care vrea sa-mi faca un cadou dar nu are bani,un coleg,un amic,cineva cunoscut dar eu nu stiu...mi l-a descris si chiar nu stiu...imi doresc sa se adevereasca anumite chestii de viitor, am sa le zic aici...au trecut aproape 2 luni,mai am rabdare...

    mi-a mai zis ca examenele se vor prelungi pana in toamna dar eu termin acum pe 10 iulie cu totul...

    eu nu vreau s-o acuz ca nu mi-a ghicit atat de bine,doamne fereste...poate starea mea de spirit nu era tocmai buna,tremuram toata atunci...mi-a si zis ca e cam neclar asa cum e si viata mea((...

    nu m-am impacat cu fostul pt ca nu sta in oras cu mine,slabe sanse,poate are dreptate
  •  
    • 38 mesaje
    1 Iul 2009, 22:52
    0 0
    ce grozavii pe aici!!! m-ati facut sa rad!!!anyway....voiam sa va spun ca jasmine mi-a zis ca voi ramane insarcinata!!! si ca voi naste vara sau ca raman vara,evelor!!!! luni am aflat ca sunt insarcinata!!!!ura!!!sa vedem daca va fi fetita,asa cum a zis ea!!!si am ramas varaaaaaaaaa!!! sunt atat de fericita,mi-a prezis asta cam acum 7 luni!!!!sunt foarte fericita!!!! sper sa fie bine!!si tuturor care si-au ghicit la ea!!
  •  
    • 33 mesaje
    1 Iul 2009, 23:06
    0 0
    deea84,stiu ca pare o vesnicie pana ies lucrurile care ne intereseaza pe noi in mod special si eu trecut prin asta,este adevarat ca unele se intampla repede altele lent si la mine mai sunt multe.....asteptate!!!o sa vezi ce-o sa iasa....eu stiu ca nu ai acuzat-o,dar mari chestii nu se intampla in 2 luni....mie mi-a dat cateodata multe amanunte iar alta data mai putine sau mai multe despre alt aspect,nu ete batut in cuie,dar in general ,per total,este foarte detaliata si cu multe descrieri,nu stiu...poate ca si emotiile tale au contat..nu stiu si eu am fost emotionata prima oara,imi tremurau madularele,pe urma mi-au trecut pentru ca ma simteam bine in prezentza ei,cu naturaletea ei,oricum este de asteptat..iar cu fostul...o sa vezi!!cu examenele la fel.Si mie mi-a zis de examene si mi-a zis ca unul il pic si uite ca am restanta,acum sti cum e..fiecare vorbeste desrpe ea din proprie experientza sigur ca poate nici ea nu poate multumi pe toata lumea,doar ca eu sunt foarte multumita de abilitatile ei!!!
    si la altcineva nu mai duc sa arunc banii!!!ce pot spune este ca o prietena a fost la cineva cu multi ani in urma si si-a ghicit tot in tarot si s-au intamplat multe in timp chiar si ani,latele mai repede si eram oarecum avizata cu tarotul...stiu ca nu petrec in 2 zile!!!
  •  
    • 33 mesaje
    1 Iul 2009, 23:10
    0 0
    ca nu se petrec in 2 zile,imi pare rau pentru greseli,cred ca sunt obosita!!! ptr ilsa:nu mai rade atata si felicitari ptr bebe,sa fie bine!!! astea-s grozaviile ce sa facem....s-a implinit o mare chestie la tine!!! sper s-o suni pe jasmine!!felicitari inca o data!!!pentru tine si ptr tatic!!
  •  
    • 27 mesaje
    1 Iul 2009, 23:25
    0 0
    Stiu ca nu se pot intampla imediat, stiu ca nu are cum sa intre cineva in viata mea pt ca nu dau voie la nimeni, nu ma pot detasa de trecut inca si n-am cum sa vad viitorul, nici chiar prezentul...Cu fostul sigur nu ma impac pt ca e cu cineva si chiar daca mi-a zis ca nu va duce la ceva serios nu ma agat de el...Cred ca am gresit ca mi-am ghicit atunci,era totul prea tulbure...oricum daca mi se va adeveri ceva va voi spune...
  •  
    • 84 mesaje
    1 Iul 2009, 23:35
    0 0
    Ramona si mie mi s-a parut accelasi stil mai ales la semnul exclamarii.si pe ilsa ma gasit-o pe alt forum unde-i facea reclama.Nu aruncati cu pietre ne dam cu parerea doar.
  •  
    • 31 mesaje
    2 Iul 2009, 11:20
    0 0
    si eu m-am gandit ac e posibil sa fie reclama mascata......e posibil intr-adevar ca jasmin sa aiba o abilitate mai speciala in ceea ce priveste ghicitul....insa ceea ce zic unele ca le-a ghicit si s-a adeverit.....pot fi pure coincidente....
  •  
    • 28 mesaje
    2 Iul 2009, 11:38
    0 0
    nu stiu daca este sau este reclama mascata,dar adevarul este si este doar al meu ca mi s-au adeverit multe din cele prezise de ea,altele deocamdata nu,sunt in asteptare,cum o fi cum n-ofi eu sunt multumita de ea,ca sunt simple coincidente sau real talent,nu ma pricep,oricum ar fi,nu sunt nicidecum dezamagita de ea in vreun fel!! oricum mie mi-a facut o impresie buna de la inceput!!! oricum fiecare face cum crede de cuvintza,adica este un serviciu platit de mine care ptr mine merita!!!nromal ca fiecare stie ce face cu banii lui si nu ii iau neaparat apararrea dar discutiile au cam divagat!! oricum intr-o lume presarata cu tot felul de ghicitori si vrajitori,jasmin mi se pare super ok!!!
  •  
    • 175 mesaje
    2 Iul 2009, 17:56
    0 0
    Clar e Jasmine sub diverse nickname-uri. Am fost la ea, nimic nu s-a indeplinit. Si acum Jasmine (sau alte nume) sa nu-mi spui ca trebuie sa astepti nu stiu cat ca tarotul e pe termen lung sau ca o fi sau ca o pati. Topicul asta e pt ca Jasmine sa-si faca rost de niste clientela: ceva de genul ia uite la cate s-a indeplit... Uite asa se mai fraiereste cate una si da 70 de lei pt ghicit pe messenger. De unde si pana unde tampenia cum ca nu e voie sa atingi cartile de tarot? Ghicitul in cafea cum e? Femeia care iti ghiceste bea cafeaua pt tine, nu? Parerea mea pt cele noi care nu au fost la Jasmine: dati bani mai putini la alta ghicitoare, ca la asta nu merita. Cititi cu atentie tot topicul si veti vedea ca stilul e acelasi, semnele de punctuatie aceleasi, atacul ca raspuns e in acelasi stil. Jasmine, poti schimba denumirea topicului cu "de vorba cu mine insami"
  •  
    • 175 mesaje
    2 Iul 2009, 18:04
    0 0
    Si inca ceva. Ati vazut cand scrie Jasmine? Cand acest topic incepe sa fie putin mai jos de primele 3 locuri (ca la google), hop... mai baga un raspuns; adica cica a mai fost una si si-a mai lasat impresiile pe aici. Am fost de 2 ori la tine Jasmine si NIMIC NU S-A INDEPLINIT, dar asta e pt ca NU STII SA GHICESTI. Nu-mi pare rau de banii dati, ca doar am fost constienta ca sunt bani pierduti. Acum imi permit sa te arat cu degetul. Si daca doresti te ajut sa mentii in primele randuri acest topic. Si reclama negativa e reclama
  •  
    • 27 mesaje
    2 Iul 2009, 20:42
    0 0
    Intr-un fel ma bucur ca nu a ghicit bine, poate ca are niste abilitati dar nu si le-a insusit destul...Kredo,ai dreptate,acelasi stil de a vorbi al acestor forumiste,semnele de exclamatie,etc...Si cand ma gandesc ca abia am facut rost de banii aia, nu stiu ce sa mai cred...am mai invatat o lectie
  •  
    • 157 mesaje
    2 Iul 2009, 20:56
    0 0
    Eu chiar nu sunt...Jasmine. As fi f dezamagita sa fie adevarat ce spuneti voi, cu atat mai mult cu cat am o situatie f complicata acum, si speram sa gasesc pe cineva care sa-mi dea o orientare, cat de cat...Voi stiti si pe altcineva care ghiceste bine? ..desi, dupa experienta asta, mi-e cam teama sa ma mai bag in chestii din astea..
  •  
    • 432 mesaje
    2 Iul 2009, 20:56
    0 0
    si eu ma numar printre vechile ei cliente, tocmai d-aia mi-am dat seama de la inceput ca e ea sub alte nick-uri.Mi-am dat la ea anul trecut. pe tipa o cheama chiar lavinia, jasmine e nume de cod, ca sa zic asa. E designer sau ceva de genul asta, e o tipa f ok, originala si naturala, dar cu ghicitul sta prost. Mi-a zis numai aberatii...
    Sorry Lavinia, dar asa e...
  •  
    • 157 mesaje
    2 Iul 2009, 20:58
    0 0
    Ramona_baby, tu ai mai fost si la latcineva? Cunosti pe altcineva intr-adevar bun?
  •  
    • 432 mesaje
    2 Iul 2009, 21:02
    0 0
    Mirunas, din proprie experienta iti spun ca singurul care iti cunoaste cu adevarat destinul este Dumnezeu. Restul.....bani aruncati si sperante desarte.
    Trust me. Mai bine roaga-te, mergi la Liturghie duminica sau citeste acatistul unui sfant, si vei simti ajutor, sau vei afla raspunsuri la multe intrebari. E mare pacat sa mergi la ghicit
  •  
    • 157 mesaje
    2 Iul 2009, 21:16
    0 0
    Stiu ca e mare pacat, si ca de fapt, doar Dumnezeun stie ce ti se poate intampla. Dar in momente de disperare, te agati de orice idee, de orice speranta ca poate fi si altfel, vrei sa vezi ca cineva iti spune ca va fi altfel, si cu atat mai mult astepti sa-ti spuna cum va fi.
  •  
    • 175 mesaje
    2 Iul 2009, 21:43
    0 0
    Imi pare rau pt cele care ati dat bani degeaba, mai ales ca ati facut efortul de a strange acei bani. Pt mine nu au contat acei bani de aceea mi-am permis sa merg la ea. Dar citind din tot ce a scris... sa-i zicem Jasmine, dar celelalte nickname-uri cum ca ar fi o tipa tare cumsecade si ca ce conteaza 70 de lei cand altele iau si piele de pe om la ghicit, dar ca ea de fapt la 70 de lei iti cam face o favoare si ca era normal sa mareasca tariful pt ca si ea isi ofera de fapt stiinta si asta se plateste doar. Ma rog, nu au fost acestea cuvintele dar ideea e aceasta. Puteti reciti de prin topic adunate. Daca stiinta asta era cat de cat buna as fi acceptat, dar stiinta asta care e de fapt nestiinta e cam scumpa pt unele dintre noi. Draga Jasmine, fa un discount, ceva, pt cele care vin a 2-a oara, ca si-asa nu le prea nimeresti. Poate din a 3-a incercare iese mai bine asa ca a 3-a oara cand mai vine cineva la tine mai dai un bonus.
  •  
    • 14 mesaje
    2 Iul 2009, 21:52
    0 0
    aveti dreptate si eu cred ca este reclama mascata,acum ca am urmarit tot topicul de la inceput,dar eu de aceea am mers la ea pentru ca am citit aici....sunt destul de incurcata...o fi sarlatanca?? si ne-a pacalit pe toate?pana acum s-a scris numai de bine de ea si acum s-a rasucit totul,nici nu mai stiu ce sa cred....daca nu s-o intampla mare lucru din ce mi-a zis,nu mai merg in viata mea la ea!!!sa vedem ce se mai intampla.
  •  
    • 175 mesaje
    2 Iul 2009, 22:26
    0 0
    postat de: mosk la data: 2009-07-01 22:16

    eu mi-am dat de curand la jasmine,acum o sa vedem ce se mai intampla..oricum am rabdare,nu ma uit toata ziua pe notite,ce-o fi o fi,nu fac o problema din ghicit!!si da laura stiam ca tarotul este de durata,numai bunica imi dadea in bobi si era ptr scurt timp!!) da ramona si eu sunt jasmine ma dedublez,toate suntem jasmine!!!))in grup!!! ai tu probabil o problema cu femeia asta!!!


    Mosk, mai sus e ceea ce ai scris tu intr-una din zile. Cam folosesti aceleasi semne de exclamare, adica multe la final. Iar acum spui ce spui. Draga mea, te cam incurci in nume si o dai la intors. Stii ce propun eu, sa folosesti si un alt calculator ca se vede IP-ul, vorba aia, exista ghicitori, exista si hakeri.
  •  
    • 432 mesaje
    2 Iul 2009, 22:34
    0 0
    cred ca tot topicul vorbeste numai lavinia...
    acum sa nu o numim sarlatanca, parca e prea dur..pur si simplu o persoana dornica de afirmare)) din pacate a ales un mod cam evident,
    Macar schimba modul de exprimare