O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Dec 2014, 08:56
    1 1
    Milady_me said:
    saturn93 said: 
     Pe tine cine te a bagat in seama?! Ma doare fix in cot sau nici acolo de repostarile tale

     

    

    Pentru 21 de ani eşti cam prea spurcată şi netrebnică. Mă refer inclusiv la mesajul cu sterpele.

     

     Nu  avem  nevoie  de  papagali  in  cafenea , si  vezi  ca  avem  si  pisici , care  le  plac  carnea  de  papagal!!!
      Tu  care  esti  femeie  matura , lasa  çopilul "in  pace , ca  n  are  ce  invata  de  la  voi!!!

  •  
    • 16187 mesaje
    19 Dec 2014, 08:59
    1 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 19 Dec 2014, 09:01
  •  
    • 2109 mesaje
    19 Dec 2014, 09:01
    0 0
    Nu o jigni Piti,!
    @ milady, pe tine nu te a jignit nimeni, si daca te apuci de recitit nu stiu cine pe cine a jignit mai tare, clanul Soprano care a renascut din cenusa, sau eu, una singura atacata de toate! Si lasa educatia virtuala , ca n am nevoie de povetele nimanui! Reposteaza ce, si cat vrei, ma faci sa ma simt importanta e ultimu comentariu de acest gen, n am de gand sa va mai raspund la niciuna oricat de acide ati fi dupa un somn profund de cateva ore mi am dat seama ca nu se merita si lasa ti rautatile sunteti mai frumoase daca sunteti mai bune
  •  
    • 16187 mesaje
    19 Dec 2014, 09:04
    0 0
    Mesaj şters de administrator
    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 19 Dec 2014, 09:04
  •  
    • 10065 mesaje
    19 Dec 2014, 09:06
    1 1
    Doamna Milady, io mi's ok ?

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Dec 2014, 09:09
    0 1
    Milady_me said:
    pitipoanca69 said:

     Nu  avem  nevoie  de  papagali  in  cafenea , si  vezi  ca  avem  si  pisici , care  le  plac  carnea  de  papagal!!!
      Tu  care  esti  femeie  matura , lasa  çopilul "in  pace , ca  n  are  ce  invata  de  la  voi!!!

     
    N-am sa repostez decat atunci cand e nesimtita. Cu cat e mai des nesimtita, cu atat mai des o sa va doara ochii de "papagaliceala" mea.

    Asa ca n-aveti decat s-o educati

    PS: "pisici CARORA" le PLACE. Asa este corect. Iote ce generoasa sunt azi, predau pe gratis



    Altceva  nu  dai  pe  gratis ,  ca  tot  vin  sarbatorile ?? 

  •  
    • 7959 mesaje
    19 Dec 2014, 09:11
    1 0
    pitipoanca69 said:
    Milady_me said:
    pitipoanca69 said:

     Nu  avem  nevoie  de  papagali  in  cafenea , si  vezi  ca  avem  si  pisici , care  le  plac  carnea  de  papagal!!!
      Tu  care  esti  femeie  matura , lasa  çopilul "in  pace , ca  n  are  ce  invata  de  la  voi!!!

     
    N-am sa repostez decat atunci cand e nesimtita. Cu cat e mai des nesimtita, cu atat mai des o sa va doara ochii de "papagaliceala" mea.

    Asa ca n-aveti decat s-o educati

    PS: "pisici CARORA" le PLACE. Asa este corect. Iote ce generoasa sunt azi, predau pe gratis


    Altceva  nu  dai  pe  gratis ,  ca  tot  vin  sarbatorile ?? 

     Pacatoaso.

  •  
    • 2109 mesaje
    19 Dec 2014, 09:12
    1 0
    Milady_me said:
    saturn93 said:Nu o jigni Piti,!
    @ milady, pe tine nu te a jignit nimeni, si daca te apuci de recitit nu stiu cine pe cine a jignit mai tare, clanul Soprano care a renascut din cenusa, sau eu, una singura atacata de toate! Si lasa educatia virtuala , ca n am nevoie de povetele nimanui! Reposteaza ce, si cat vrei, ma faci sa ma simt importanta e ultimu comentariu de acest gen, n am de gand sa va mai raspund la niciuna oricat de acide ati fi dupa un somn profund de cateva ore mi am dat seama ca nu se merita si lasa ti rautatile sunteti mai frumoase daca sunteti mai bune

     
    Saturn, ceea ce ai scris tu este o porcarie imensa. Fapt de care la 21 de ani ar trebui sa-ti dai seama.
    Daca esti ok, te las in pace. Daca nu, nu. E foarte simplu.

     

    Si daca nu ma lasi ce? Crezi ca ma sperii? hahaa sunt alte lucruri mult mai rele , decat o userita care se tine dupa mine) Ti am zis nu faci decat sa mi dai importanta
  •  
    • 16187 mesaje
    19 Dec 2014, 09:13
    1 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 2109 mesaje
    19 Dec 2014, 09:14
    0 0
    Credeam ca s a stins conflictul ... dar se vede clar cine inca vrea sa l lase sa mocneasca
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Dec 2014, 09:14
    0 0
    Milady_me said:
    pitipoanca69 said:

    Altceva  nu  dai  pe  gratis ,  ca  tot  vin  sarbatorile ?? 

     
    Sesizari la Admin, daca insisti.

     
      Sa  inteleg  ca  ti  place  pe  la  noi ,  ca  nu  te  mai  dai  plecata!!
    Pana  la  urma  iti  dam  si  o  cafea ,  ca  asa  suntem  noi, darnici!!:0

  •  
    • 16187 mesaje
    19 Dec 2014, 09:15
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 16187 mesaje
    19 Dec 2014, 09:18
    0 0
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 7959 mesaje
    19 Dec 2014, 09:18
    0 0
    So, azi ce mai povestim?
    Buey Saturnino,esti in vacanta ori ba?
  •  
    • 2109 mesaje
    19 Dec 2014, 09:21
    0 0
    Ehh sunt bucuroasa tare Stormico , maine e ziua mea imi suna aiurea pana acum 17, 18 , 19 dar deja ...DOUAZECI SI unu... Mi e cam aiurea n am planut nimic , ai mei sunt toti plecati , s ar putea sa mi petrec cam singura aniversarea... Dar n ar fi prima oara, deci
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Dec 2014, 09:23
    0 0
    saturn93 said:Ehh sunt bucuroasa tare Stormico , maine e ziua mea imi suna aiurea pana acum 17, 18 , 19 dar deja ...DOUAZECI SI unu... Mi e cam aiurea n am planut nimic , ai mei sunt toti plecati , s ar putea sa mi petrec cam singura aniversarea... Dar n ar fi prima oara, deci

     Poti  sa  ne  inviti , ca  nu  ne  suparam!!

  •  
    • 2109 mesaje
    19 Dec 2014, 09:24
    0 0
    Piti sa ti iei costumu al' bun de bufon maine
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Dec 2014, 09:25
    0 0
    saturn93 said:Piti sa ti iei costumu al' bun de bufon maine

     
      L  am  predat  la  Curte , nu  l  mai  am ,  dar  daca  asta  vrei , inchiriez  unul!!:0

  •  
    • 7959 mesaje
    19 Dec 2014, 09:28
    0 0
    saturn93 said:Ehh sunt bucuroasa tare Stormico , maine e ziua mea imi suna aiurea pana acum 17, 18 , 19 dar deja ...DOUAZECI SI unu... Mi e cam aiurea n am planut nimic , ai mei sunt toti plecati , s ar putea sa mi petrec cam singura aniversarea... Dar n ar fi prima oara, deci

     Mai copchila, pai chefurile cele mai misto sunt fara ai tai. Ce are s... cu prefectura. Iti trantesti un meniu rece, un tort mare cateve sticle de sampanie si chemi gasca. Ce mare lucru?https://www.youtube.com/watch?v=ACnP8d7Dhsw


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 19 Dec 2014, 09:28
  •  
    • 11561 mesaje
    19 Dec 2014, 09:29
    0 0
    White_Storm said:So, azi ce mai povestim?
    Buey Saturnino,esti in vacanta ori ba?

     
      Aveti  grija  ca  avem  "musafiri " in  cafenea  va  rog  sa  adoptati  un  limbaj  si  o  tinuta  academica!