O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 16187 mesaje
    18 Dec 2014, 23:52
    6 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 9728 mesaje
    18 Dec 2014, 23:54
    1 0
    White_Storm said:
    cafe_au_lait said:
    saturn93 said:Uite ca mi calc pe inima si iti mai clarific o chestie, toti cei care posteaza aici, si cei in speta va rog sa confirmati, stiu ca am 21 de ani mai exact 21 sambata fac , vrei poze cu mine sa ti demonstrez ca eu sunt cea de la avatar, nu ca sa ma admiri ci numai pt ati demostra ca nu mint? Desi nu trebuie sa ti demonstrez nimic, as face o numai pt a elimina idee ca sunt vreo clona sau mai stiu eu ce

     

    Sincer îți spun, dacă tot ești generoasă, mie mi-ar plăcea mai mult pozele cu tipul de la avatar ))
     

     Daca n-ai, cauti.

     
    Opaaa, până una-alta, observ că TU ești cu ochii pe mine, multe mai știi tu despre mine )))

     

  •  
    • 3140 mesaje
    18 Dec 2014, 23:54
    0 0
    ViktorC said:
    dodonesa said:

     Exact, voi sunteti minunile lumii, frumosii si desteptii care invirt barbatii sau femeile pe degete, plini de talent, de realizari, calitati, cu super viata sociala si sexuala activa, atit de activa incit o ardeti frecvent pe Eva, asa, printre picaturi!

     Ne permitem.

     Timp avem din belsug, de gagici ... nu ai voie sa te plingi ...

     Fara compromisuri.

     O, daaaaaaaaa, nici nu ma indoiesc!

  •  
    • 3140 mesaje
    18 Dec 2014, 23:56
    2 0
    Milady_me said:
    saturn93 said:Ia gata eu ma retrag , va las pe voi , stiu ca n ati ajuns la finalizare dar reluati voi intre voi poate ajungeti la un consens

     

    Pentru 21 de ani eşti cam prea spurcată şi netrebnică. Mă refer inclusiv la mesajul cu sterpele.

     21 pe-un picior, vraja marii cu pozele, parca nu poti sa iei zeci de poze ale unei persoane si sa sustii ca-s ale tale, mare dovada!

  •  
    • 16187 mesaje
    18 Dec 2014, 23:59
    1 1
    Mesaj şters de administrator
  •  
    • 10065 mesaje
    19 Dec 2014, 00:01
    1 0
    dodonesa said:
    ViktorC said:
    dodonesa said:

     Exact, voi sunteti minunile lumii, frumosii si desteptii care invirt barbatii sau femeile pe degete, plini de talent, de realizari, calitati, cu super viata sociala si sexuala activa, atit de activa incit o ardeti frecvent pe Eva, asa, printre picaturi!

     Ne permitem.

     Timp avem din belsug, de gagici ... nu ai voie sa te plingi ...

     Fara compromisuri.

     O, daaaaaaaaa, nici nu ma indoiesc!

     

    Ne e foarte bine astfel , d-na Dodo. Cel putin de moment.

  •  
    • 11561 mesaje
    19 Dec 2014, 00:12
    1 1
    ViktorC said:
    dodonesa said:
    ViktorC said:
    dodonesa said:

     Exact, voi sunteti minunile lumii, frumosii si desteptii care invirt barbatii sau femeile pe degete, plini de talent, de realizari, calitati, cu super viata sociala si sexuala activa, atit de activa incit o ardeti frecvent pe Eva, asa, printre picaturi!

     Ne permitem.

     Timp avem din belsug, de gagici ... nu ai voie sa te plingi ...

     Fara compromisuri.

     O, daaaaaaaaa, nici nu ma indoiesc!

     

    Ne e foarte bine astfel , d-na Dodo. Cel putin de moment.

     Viktoras  ,  nu  le  tulbura  intimitatea , sunt  la  lectia "cum  sa  folosesti  vibratoru; ""!!!

  •  
    • 7959 mesaje
    19 Dec 2014, 00:22
    0 1
    cafe_au_lait said:
    White_Storm said:
    cafe_au_lait said:
    saturn93 said:Uite ca mi calc pe inima si iti mai clarific o chestie, toti cei care posteaza aici, si cei in speta va rog sa confirmati, stiu ca am 21 de ani mai exact 21 sambata fac , vrei poze cu mine sa ti demonstrez ca eu sunt cea de la avatar, nu ca sa ma admiri ci numai pt ati demostra ca nu mint? Desi nu trebuie sa ti demonstrez nimic, as face o numai pt a elimina idee ca sunt vreo clona sau mai stiu eu ce

     

    Sincer îți spun, dacă tot ești generoasă, mie mi-ar plăcea mai mult pozele cu tipul de la avatar ))
     

     Daca n-ai, cauti.

     
    Opaaa, până una-alta, observ că TU ești cu ochii pe mine, multe mai știi tu despre mine )))

     

     Ca sa vezi ce vedeta esti! Waw!

  •  
    • 7959 mesaje
    19 Dec 2014, 00:25
    1 1
    Iar spui singura adevarul? Sa nu zici iar ca mintea mea si memoria sunt anorexice, da?
  •  
    • 10065 mesaje
    19 Dec 2014, 00:30
    2 0
    pitipoanca69 said:
    ViktorC said:
    dodonesa said:
    ViktorC said:
    dodonesa said:

     Exact, voi sunteti minunile lumii, frumosii si desteptii care invirt barbatii sau femeile pe degete, plini de talent, de realizari, calitati, cu super viata sociala si sexuala activa, atit de activa incit o ardeti frecvent pe Eva, asa, printre picaturi!

     Ne permitem.

     Timp avem din belsug, de gagici ... nu ai voie sa te plingi ...

     Fara compromisuri.

     O, daaaaaaaaa, nici nu ma indoiesc!

     

    Ne e foarte bine astfel , d-na Dodo. Cel putin de moment.

     Viktoras  ,  nu  le  tulbura  intimitatea , sunt  la  lectia "cum  sa  folosesti  vibratoru; ""!!!

     

    Sincer sa fiu, mie mi sa cam luat de a imi pune pirostriile in cap . De e sa se legea treaba pe viitor ... atunci sa fie, altfel ... nici o graba . Fiecare cu ale lui, sub acoperisul lui . Ne placem, ne-o tragem si cam atit . Ce-am avut si ce-am pierdut ...

  •  
    • 9728 mesaje
    19 Dec 2014, 00:30
    4 0
    Ștorm,  ești fraieră, eu una chiar nu sufăr de vedetism.
    Acestea fiind zise,  sunt convinsă că  tu ești o persoană ocupată, ai multă treabă, și eu te rețin.

     
  •  
    • 571 mesaje
    19 Dec 2014, 00:32
    1 0
    Vine za week-end yee yeee....si nu am chef sa ies in oras...cred ca imbatranesc sau...
  •  
    • 571 mesaje
    19 Dec 2014, 00:33
    0 0
    Dodonesa asa dragut e cainele ala din poza...ce rasa e? Imi vine sa-l smotocesc. Ui ce fatuca are ♡♥♡
  •  
    • 7959 mesaje
    19 Dec 2014, 00:34
    0 1
    cafe_au_lait said:Ștorm,  ești fraieră, eu una chiar nu sufăr de vedetism.
    Acestea fiind zise,  sunt convinsă că  tu ești o persoană ocupată, ai multă treabă, și eu te rețin.

     

     Multumesc, draga. In afara sa jignesti mai stii si altceva? Nici n-ai stofa de vedeta, stai calma. Faceam doar misto.

  •  
    • 571 mesaje
    19 Dec 2014, 00:36
    3 0
    Am chef sa va cant ceva)) inima ma critica nanana hai spune-mi cine esti tu nanana sa ma opresti din vis. Fraiera din mine a crezut in tinee cred ca ma simt singura,ar fi bine sa vina cupidon la mineeeeee
  •  
    • 9728 mesaje
    19 Dec 2014, 00:37
    3 0
    White_Storm said:
    cafe_au_lait said:Ștorm,  ești fraieră, eu una chiar nu sufăr de vedetism.
    Acestea fiind zise,  sunt convinsă că  tu ești o persoană ocupată, ai multă treabă, și eu te rețin.

     

     Multumesc, draga. In afara sa jignesti mai stii si altceva? Nici n-ai stofa de vedeta, stai calma. Faceam doar misto.

     

    Da, un mișto care te caracterizează perfect:  fără sare și piper.

     

  •  
    • 9724 mesaje
    19 Dec 2014, 00:38
    2 0
    Storm, te mananca-n dinti?
    Ca parca se linistise lumea, nu tu te plangeai ceva mai devreme, ca nu se mai termina? Acum de ce n-o lasi balta?
  •  
    • 571 mesaje
    19 Dec 2014, 00:38
    2 0
    Voi va suparati iar...eu vreau sa ma.indragostesc rau rauu aaa si sa fie reciproc
  •  
    • 10065 mesaje
    19 Dec 2014, 00:41
    2 0
    akitutz said:Am chef sa va cant ceva)) inima ma critica nanana hai spune-mi cine esti tu nanana sa ma opresti din vis. Fraiera din mine a crezut in tinee cred ca ma simt singura,ar fi bine sa vina cupidon la mineeeeee

     

    Ce fain de tine ...

     

  •  
    • 3140 mesaje
    19 Dec 2014, 00:42
    1 0
    akitutz said:Dodonesa asa dragut e cainele ala din poza...ce rasa e? Imi vine sa-l smotocesc. Ui ce fatuca are ♡♥♡

     E metis  Australian Shepherd cu alta rasa tot de ciine din asta de aduna oile. E cuminte, frumos si foarte inteligent dar nu e al meu, e al fetei mele, eu am o maidaneza zaluda la care predomina caracteristicile de Romanesc Carpatin, nu mai pot de dragul ei!