O cafeanea pentru oricare

  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 17:34
    1 0
    gabriela42 said:tu si white ....imi vine sa va omor ...

     Nu da, bre, ce te-apuca?


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 9 Oct 2014, 17:48
  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 17:36
    0 0
    navigi said:o da, vreau!
    numa' ca nu pot vizualiza chestiile alea .

     Igivane, faci misto de mine, ai? Strica-ti-s-ar calculatoru' sa vezi ce pui tu mana pe-o tableta!

  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 17:48
    1 0
    navigi said:o da, vreau!
    numa' ca nu pot vizualiza chestiile alea .

     Te-am intrecut de data asta. Misto Gabi, imi plac tembelii astia de la "Fara zahar".

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 17:50
    0 0
    White_Storm said:
    navigi said:o da, vreau!
    numa' ca nu pot vizualiza chestiile alea .

     Te-am intrecut de data asta. Misto Gabi, imi plac tembelii astia de la "Fara zahar".
     

     pai si restul ai apucat sa vezi??/ ce bunatatiuri ti-am lasat si cafele si urari si micdejune ....nu cred ca le-ai putut vedea pe toate ca eu pun nu ma incurc ...seara faina sa aveti !

  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 18:17
    1 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:
    navigi said:o da, vreau!
    numa' ca nu pot vizualiza chestiile alea .

     Te-am intrecut de data asta. Misto Gabi, imi plac tembelii astia de la "Fara zahar".
     

     pai si restul ai apucat sa vezi??/ ce bunatatiuri ti-am lasat si cafele si urari si micdejune ....nu cred ca le-ai putut vedea pe toate ca eu pun nu ma incurc ...seara faina sa aveti !

     Ma uit acum, abia am benit acasa, rupta de picioare si de foame. M-am uitat in fuga, printre... altele. Avem un control maine si am avut un pic de treaba. Seara buna tuturor.
    PS: Venit, nu benit. N-am vazut si a copiat lumea prostia mea. 


    Acest mesaj a fost editat de către Deleted Member: 9 Oct 2014, 19:36
  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 18:19
    1 0
    navigi said:
    gabriela42 said: buna sa iti fie inima voinice ,vinee , vrei si omleta cu cascaval si ciuperci ??

     
    am zis cafea, ca-s la regim. de cand nu am facut se...scuze, efort, am am luat in greutate. vero 2 kile juma. de la ras, de la glumele de pe forum.
    toarna o galatea de cafea in mine. 

     Domnu' Igi, omleta lui Gabi e numai buna la regim, fara paine insa.

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 18:31
    0 0
    pai si astea-s de regim nu ???http://www.retetecool.ro/retete/2010/08/suberec-pui.jpg
  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 18:36
    0 0
    White_Storm said:
    navigi said:
    gabriela42 said: buna sa iti fie inima voinice ,vinee , vrei si omleta cu cascaval si ciuperci ??

     
    am zis cafea, ca-s la regim. de cand nu am facut se...scuze, efort, am am luat in greutate. vero 2 kile juma. de la ras, de la glumele de pe forum.
    toarna o galatea de cafea in mine. 

     Domnu' Igi, omleta lui Gabi e numai buna la regim, fara paine insa.

     

     

    mmm! zici ca amesteca bine oole!!?? e bine de stiu

  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 18:37
    0 0
    White_Storm said:
    navigi said:o da, vreau!
    numa' ca nu pot vizualiza chestiile alea .

     Igivane, faci misto de mine, ai? Strica-ti-s-ar calculatoru' sa vezi ce pui tu mana pe-o tableta!

     

     

    nu fac misto, ci sparla

    la munca am o viteza de melc, turbo. si pana mi se deschide pagina de youtube, fac trei excele si doua word.

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 18:38
    0 0
    da le bat cu telul ....
  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 18:41
    0 0
    gabriela42 said:pai si astea-s de regim nu ???http://www.retetecool.ro/retete/2010/08/suberec-pui.jpg

     Ntz, alea-s de ingrasat, dar rau.

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 18:43
    0 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:pai si astea-s de regim nu ???http://www.retetecool.ro/retete/2010/08/suberec-pui.jpg

     Ntz, alea-s de ingrasat, dar rau.

    cele mai bune sunt cu carne de vitel dar alea-s cu pui .... 

  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 18:48
    0 0
    gabriela42 said:da le bat cu telul ....

     Auci!

  •  
    • 7959 mesaje
    9 Oct 2014, 18:54
    0 0
    gabriela42 said:
    White_Storm said:
    gabriela42 said:pai si astea-s de regim nu ???http://www.retetecool.ro/retete/2010/08/suberec-pui.jpg

     Ntz, alea-s de ingrasat, dar rau.

    cele mai bune sunt cu carne de vitel dar alea-s cu pui .... 

     Da, dar au faina. Lasa ca nici eu nu-s mai breaza. Ieri am venit cu o foame mai mare ca azi si mi s-a dat la gogosi. Fac aluatul si cand vin copchiii de la scoli mi-o trag de la mustata: noi voiam placinta cu branza. Nu fac foile alea nici sa ma omori.Stiu cum se fac, am facut hat demult candva. Noroc ca e plin de patiserii in zona. Asa ca aluatul meu a dormit la frig si acum fac gogosi, dar simple, numai pudrate cu zahar. Poti sa-mi dai tort, prajitura cu crema, nimic nu se compara cu gogosile si cozonacul de casa, bineinteles. La astea rezist greu, noroc ca nu prea fac.

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 18:55
    0 0
    stiu ....ce zici ...!
  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 19:00
    0 0
    gabriela42 said:da le bat cu telul ....

     

     

    mmm! suna gustos!

  •  
    • 1615 mesaje
    9 Oct 2014, 19:10
    1 0
    White_Storm said:
    gabriela42 said:
    White_Storm said:
    navigi said:o da, vreau!
    numa' ca nu pot vizualiza chestiile alea .

     Te-am intrecut de data asta. Misto Gabi, imi plac tembelii astia de la "Fara zahar".
     

     pai si restul ai apucat sa vezi??/ ce bunatatiuri ti-am lasat si cafele si urari si micdejune ....nu cred ca le-ai putut vedea pe toate ca eu pun nu ma incurc ...seara faina sa aveti !

     Ma uit acum, abia am benit acasa, rupta de picioare si de foame. M-am uitat in fuga, printre... altele. Avem un control maine si am avut un pic de treaba. Seara buna tuturor.

     hai incoa la o salata verde cu hering si cu ceapa rosie, stoarsa o lamaie asa cu mainile... hai gabita pune ceva muzica, n-am apucat sa ascult tot ....azi impline ceva ani John Lennon

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 19:23
    1 0
    ana_ilil said:
    White_Storm said:
    gabriela42 said:
    White_Storm said:
    navigi said:o da, vreau!
    numa' ca nu pot vizualiza chestiile alea .

     Te-am intrecut de data asta. Misto Gabi, imi plac tembelii astia de la "Fara zahar".
     

     pai si restul ai apucat sa vezi??/ ce bunatatiuri ti-am lasat si cafele si urari si micdejune ....nu cred ca le-ai putut vedea pe toate ca eu pun nu ma incurc ...seara faina sa aveti !

     Ma uit acum, abia am benit acasa, rupta de picioare si de foame. M-am uitat in fuga, printre... altele. Avem un control maine si am avut un pic de treaba. Seara buna tuturor.

     hai incoa la o salata verde cu hering si cu ceapa rosie, stoarsa o lamaie asa cu mainile... hai gabita pune ceva muzica, n-am apucat sa ascult tot ....azi impline ceva ani John Lennon

     da ! seara frumoasa liliana ! multumim ,
    eu  am trecut la alt registru , mai liric ...michael bolton https://www.youtube.com/watch?v=7G_FzdpzEaw
     fac si ceai de fructe cu lamaie si miere ....

  •  
    • 12208 mesaje
    9 Oct 2014, 19:25
    0 0
    imi place rusul asta plin de pasiune ...https://www.youtube.com/watch?v=6425Rgw6Fsw
  •  
    • 817 mesaje
    9 Oct 2014, 19:25
    0 0
    va rog, va rog, sunt la dieta. imi faceti pofte!!