Constanta la apel !!!!!!

  •  
    • 539 mesaje
    28 Sep 2006, 10:55
    0 0
    doremy, tu crezi ca noi suntem vedete?
    si mie mi-e teama!!!! putem sa nu ne placem si sa nu ne mai intalnim niciodata sau sa facem bisericute!!!!
    si ne lipsesc baietii din gasca....asa ca nu are cine sa ne cantareasca!
  •  
    • 627 mesaje
    28 Sep 2006, 11:03
    0 0
    Exact doremy ,asa cum spune si elmyra , poate nici eu ,de ex nu voi fii placuta de voi ...gusturile nu s ediscuta ,dar incercam ,vom vedea reactii dupa .
    Vom stabilii de la inceput ,de ex de azi ,ca va fii o intalnire intre prietene ,in care sa ne cunoastem cat mai bine , si in care vom incerca sa ne acceptam asa cum suntem.
    Sa stim cum ne putem ajuta ,vreodata ,una pe cealalta .
    Cine stie ,poate unele deja ne cunoastem .
    Sa intamplat sa ma intalnesc cu fete de pe alt forum , si mi-am reintalnit colege din scoala generala si din copilarie.
    Fara discutii ,fara ura ,ranchiuna si alte chestii de gen .
    Cu siguranta va fii ok ,ptr ca suntem niste doamne !
  •  
    • 78 mesaje
    28 Sep 2006, 13:07
    0 0
    Asa deci mergeti fara mine....mie nu-mi zice nimeni nimic? Vreau si eu sa vin,unde vine BETA ca nu stiu...sper ca nu deranjez..voi deja va cunoateti,nu?
  •  
    • 627 mesaje
    28 Sep 2006, 13:12
    0 0
    birsen ,mama draga am facut anuntul public .
    Este invitata toata lumea din Cta.
    Nu ne cunoastem .
    Beta- este langa Liceul Mircea cel Batran /Inspectorat sau vis-a-vis de Fondul Plastic si Tarom .
    In zona Postei Mari .
    Este o constructie cu un etaj , din sticla . Sigur ai sa o agsesti .
    Luni stabilim exact cum ne vom recunoaste......
    Eu sunt blonda ,tunsa scurt ...cu tepi ,hihihi...intrati pe messenger ID pasa_woman.
  •  
    • 78 mesaje
    28 Sep 2006, 13:34
    0 0
    Da gata stiu acum unde e...ok
    O sa mai verific topicu luni sa vedem cum ramane..daca e vreo schimbare.
    Am glumit banuiam ca nu va cunoateti,ce era sa zic si io.ok
    BYEEE !!1
  •  
    • 1097 mesaje
    28 Sep 2006, 15:13
    0 0
    Vin si eu. Deci ramne luni la ora 17,da??
    Mie una nu mi-e frica deloc sa ne intalnim. nu avem de ce sa fim dezamagite unele de altele ptr ca eu zic ca deja o parere o avem formata. Stim in mare cam cum gandim si eu chiar cred ca o sa ne ajute fff mult o intalnire. SI cred ca o sa fie distractie.
    Acum problema e....cum facem sa ne adunam la Beta??? Cum ne recunoastem???Alys, ai tu tepi, dar daca nu vii prima???
    Si inca ceva, daca suntem maimulte avem loc la Beta inauntru? Acolo sunt mese mai de 4-5 persoane.
  •  
    • 627 mesaje
    28 Sep 2006, 15:31
    0 0
    mirrella ,iubita , pai cred ca avem loc ,ca mai mult de 5-6 nu cred ca vom fii ,noi suntem in general cele prezente pe topic ,si putem sta sus ,sunt si mese mai mari .Am fost odata o gasca de 18 insi si ne-au facut in maxim 2 minute masa mare sus.
    Sui nu va fii f aglomerat , ca in week-end.

    Ne putem intalnii atunci in fata la Beta ,in fata la Holywood , sau la Tarom si intram in Beta impreuna .
    Eu de ex .voi intra pe topic luni si voi spune cu ce sunt imbracata ,voi stii ,ptr. ca voi venii direct de la birou .
  •  
    • 627 mesaje
    28 Sep 2006, 15:32
    0 0
    A ,si ai dreptate ,eu imi schimb mereu freza , ce ne faceam daca luni renuntam la tepii mei renumiti ?Hihihihi ...deci nevedem in fata la .....Tarom ?
  •  
    • 1097 mesaje
    28 Sep 2006, 21:45
    0 0
    da, eu una o sa fiu acolo. oricum ti-am vazut poza in avatar asa ca am ideea cat de cat de cum arati!!!!!
    hai restul constantencelor........confirmatia intalnirea din fata de la Tarom!!!!
  •  
    • 627 mesaje
    29 Sep 2006, 09:25
    0 0
    Buna dimineatza Constanta!
    Ce faceti ?
    Trezirea si haideti la cafea!
    Ura ..vine week-endul!
  •  
    • 1097 mesaje
    29 Sep 2006, 12:15
    0 0
    Neatza,fetelor!!! Sunt aici!
    Aseara am invatat pana la 3 si am terminat ultimele 150 de pagini din contractele civile. Am fost tare bucuroasa.

    Voi ce faceti???
  •  
    • 627 mesaje
    29 Sep 2006, 12:28
    0 0
    mirrella , bravo si sa ai spor in continuare .
    eu abia astept sa termin programul ,sa ma duc acasa .Am o groaza de treaba .
    Vreau sa gatesc ,sa calc rufe ...offff ...treaba , nu gluma.
  •  
    • 1097 mesaje
    29 Sep 2006, 12:37
    0 0
    offf, treba din asta sper sa nu am prea curand...
    Mai nou vad ca am inceput iar sa manac.Am depasit perioada in care imi venea sa vars tot ce mancam. ptrmine e bine.Vreau sa slabesc, dar nu sa imidistrug stomcaul.
    Cum de suntem numai noi pe aici??
  •  
    • 627 mesaje
    29 Sep 2006, 12:56
    0 0
    Ma bucur ca ti-ai revenit .
    Da ,este periculos cu stomacul.
    Eu fac treaba din placere ,chiar imi place la nebunie sa gatesc si chiar sa calc rufe.Pana nu le calc eu impecabil ,fara multe dungi ,nu ma simt bine.
    Nu spal geamuri , nu dau cu aspiratorul ,nu sterg praful ..dar de treburile astea se ocupa altcineva .

    Da ,suntem numai noi pe aici ...din pacate .
  •  
    • 1097 mesaje
    29 Sep 2006, 13:04
    0 0
    hmmmmm....ce or face fetele!!Aoleu ma dispera reclama asta roz!!!!!!
    A ramas in picioare planul de luni,nu??
  •  
    • 627 mesaje
    29 Sep 2006, 13:10
    0 0
    Da ...eu vin .
    In alta chiar nu as mai putea saptamana viitoare ptr. ca miercuri plek in delegatie la Brasov la o Conferinta Internationala - Resurse Umane .
  •  
    • 627 mesaje
    30 Sep 2006, 09:52
    0 0
    Buna dimineatza!

    Sunt singurica pe aici ......
    Am intrat sa va salut!
  •  
    • 1097 mesaje
    30 Sep 2006, 10:48
    0 0
    Neatza!!
    Eu acum m-am trezit!!Ce faceti fetelor???
    Unde ati disparut???
  •  
    • 2825 mesaje
    30 Sep 2006, 21:49
    0 0
    Prezent, cam tarziu.....
    Iar sunt singura in noaptea asta.
  •  
    • 293 mesaje
    1 Oct 2006, 03:11
    0 0
    *