revelion

  •  
    • 614 mesaje
    8 Dec 2006, 09:03
    0 0
    vreau si eu un sarafan astrid,in ce magazin ai gasit sarafanul ala?pretty please...
  •  
    • 62 mesaje
    8 Dec 2006, 10:17
    0 0
    ACEEASI PROBLEMA O AM SI EU ,CU CE MA IMBRAC DE REVELION INTR-UN CLUB
  •  
    • 155 mesaje
    8 Dec 2006, 10:18
    0 0
    Sparkle, ciao.
    Eu stau in Timisoara si am gasit sarafanul la magazinul Kappa.
  •  
    • 614 mesaje
    8 Dec 2006, 10:24
    0 0
    in club ar merge ceva stralucitor.uite ce idee am eu:o bluza de fir cu dungi aurii si dungi gri,sau de ce culoare gasesti.ideea e sa fie auriu sau argintiu pe undeva pe bluza.bluza,sa pice peste un umar si sa fie lunguta.si..niste blugi pana,preferabil de culoarea celorlalte dungi de pe bluza cu un imprimeu auriu sau argintiu(depinde cum are bluza).si cizmele...ca blugii.alea aurii/argintii nu-mi surad deloc.asa am vazut eu pe un manechin,arata super!doar ca am fost fraiera si nu mi-am luat bluza pt ca m-am gandit ca e cam transparenta poate o mai gasesc
  •  
    • 614 mesaje
    8 Dec 2006, 10:25
    0 0
    multumesc astrid!o sa caut si eu un magazin Kappa pe aici
  •  
    • 20 mesaje
    10 Dec 2006, 11:40
    0 0
    Ma scuzati pentru off topic dar incerc sa aflu si eu de un club care organizeaza revelionul,stie cineva unul la care mai sunt locuri?
  •  
    • 614 mesaje
    13 Dec 2006, 15:30
    0 0
    revin cu o intrebare.in ce ma incalt? pana la urma imi iau un pulover lungut,si pantaloni 3/4 cu manseta,sau o fusta scurta.DAR eu acolo de revelion,stau in casa mai mult...deci in ce ma incalt?in plan,aveam niste cizme lungi de tot,dar ma gandesc ca daca apar asa acolo,in casa fiind,o sa se uite lumea la mine ca la felu' paishpe' si ma gandeam...oare merg niste balerini?
  •  
    • 52 mesaje
    14 Dec 2006, 07:45
    0 0
    merg balerinii dar ar putea sa vina vine si niste ghetutze pana la glezna.
  •  
    • 909 mesaje
    14 Dec 2006, 10:33
    0 0
    Anusca, si eu, la fel ca si tine, il fac acasa.( in pijamale). Fiind si primul revelion petrecut cu sotul dupa ce ne-am casatorit, va fi o placere sa stam linistiti, in pat, la tv, cu toate bucatele traditionale romanesti de sarbatori pe masa .
  •  
    • 62 mesaje
    14 Dec 2006, 13:42
    0 0
    BUN, ASA M-AM GANDIT SI EU O BLUZA CU CEVA AURIU SI NISTE BLUGI SAU PANTALONI PANA, DAR NU SUNT HOTARATA DACA SA IMI PUN NISTE CIZMULITE CU BOT ROTUND SI CU TOC GROS CUM SE POARTA ACUM SAU SA IMI CUMPAR CEVA MAI ELEGANT SA SPUNEM, CU UN TOC MAI MARE, MAI SUBTIRE?
  •  
    • 2048 mesaje
    14 Dec 2006, 16:47
    0 0
    Mie moda asta cu cizme lungi si negre, cu rochie neagra, de catifea sau alt material, mulat foarte senzual pe corp.. si semi-transparent.. imi aduce amninte de superbele femei din videoclipul lui Robert Palmer - Addicted to love..
    Mamaaa, ce bucati de femei se faceau acum vreo 20 de ani... si ce sexy erau..si ce suple.. si ce machiaj.. si ce coafura, si ce ruj rosu.. m-au terminat!! Cred ca as saruta o tipa din asta asa rujata ore in sir.. super senzuala.. aaaaaaahhh.. trebuie sa dau comanda lui Mos Craciun de o tipa asa sexy.. supla si care misca la fel de bine.. si corpul si miinile si buzele.. cu livrare la domiciliu, direct in pat ..

    Pt toate evele, o dedicatie pe delectare si comparatie. .. http://www.youtube.com/watch?v=3DOO-_BRctI .. o zi buna, o saptamina excelenta va doresc si sper sa aveti fiecare cea mai trasnet tinuta de Revelion, sa fiti apreciate si rasfatate si sa va distrati minunat!!
  •  
    • 614 mesaje
    14 Dec 2006, 16:48
    0 0
    andra,nu stiu daca mai am bani de ghetute,ca m-am gandit si la asta.o sa ma orientez eu.multumesc mult pt raspuns

    multzam' bigsister pt urari! sa ai un revelion asa cum iti doresti!
  •  
    • 494 mesaje
    15 Dec 2006, 08:17
    0 0
    apropo de incaltari: am vazut prin mai multe locuri cizme cu bot rotund si cu toc nici gros nici subtire. un toc de grosime medie, care arata super!!! da o nota de eleganta si este si in trend am vazut cizme cu toc din ala semi-gros de 10 cm si aratau bestial. daca suportati tocuri de 8-10cm eu vi-l recomand. in idm la et.1 am vazut niste cizme rosii cu toc din ala si m-am indragostit