Un penis f f mic

  •  
    • 843 mesaje
    22 Mai 2015, 12:37
    2 2
    N-au trecut decat 10 ani de atunci! Din pacate la el efectul a fost invers! E femeie acum!
  •  
    • 11561 mesaje
    25 Mai 2015, 14:35
    0 0
    Raduku said:Am si eu o mica pb (evident este mica pb mea si as vrea sa aflu parerea sincera a unor fete/femei. Sinceritatea este chiar f importanta pt mine in acest moment. Ideea este ca am un penis f f mic..in erectie cam 9 cm. Evident am trecut prin niste momente f jenante cu niste partenere. Ce vreau sa stiu este daca voi cons ca este o pb asa mare dimensiunea mea. Oare exista si fete care sa gandeasca altfel decat ...experientele neplacute de care am pomenit. Astept cu nerabdare sfatul vostru

     
    DA CU  DEGETELE  SI  LIMBA  N  AI  INCERCAT  NIMIC , CU  SIGURANTA  UITAU  FETELE  DE  "MARIME"!!!

  •  
    • 11561 mesaje
    25 Mai 2015, 14:39
    0 0
    Mai fa cate o "laba " din cand in cand , in cazul tau poate fi foarte folositoare!!
  •  
    • 2 mesaje
    1 Nov 2017, 23:55
    0 0
    Dorinta multor barbati este sa aiba un penis mare, iar cu cât îl au mai mare, ei cred ca vor satisface sexual orice femeie. Totusi, trebuie sa recunoastem ca indiferent de situatie, a avea un penis mare, atât în privinta lungimii, cât si a circumferintei, are unele avantaje.Poti incerca aceste tehnici pt marire http://www.maresteti-penisul.com bafta.

    Un penis gros ocupa un volum mai mare în vagin, iar senzatia este mult mai placuta. Partenera se poate bucura, simtindu-se ”invadata” complet, mai ales pentru femeile care au nascut si ale caror vagine sunt mai largite. În aceasta situatie, penisul gros ofera placere si este un plus pentru ambele parti
  •  
    • 1 mesaje
    7 Ian 2019, 17:08
    2 1
    Buna . Am un penis de 18 cm lungime si putin grosut. Soția imi spune mereu ca o rănesc ca o doare . Am incercat diferite pozitii si diferite mișcări si tot se plânge. Ce imi recomandați sa fac?